Προς το περιεχόμενο

Υπόθεση ΣΤΥΣΗ


arxangelos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαίνει ένας τύπος σε ένα φαρμακείο και ρωτάει τη φαρμακοποιό:

- Για τον πριαπισμό (ασθένεια κατά την οποία το αντρικό μόριο είναι σε μόνιμη στύση) τι δίνετε, δεσποινίς μου;

- Ένα διώροφο στην Κηφισιά και το φαρμακείο που βλέπετε...

 

(Δεν άντεξα)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 239
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρε τρελε μισο αφου σου ειπα! γιατι δεν ακους τους ειδικους γιατρους του ινσομνια;

Τελικα το εβαλες οπου εμπαινε καλοριφερ σιφωνια πιτες κλπ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OP δες καμιά τσοντούλα με εμετικό περιεχόμενο μπας και ηρεμήσεις. Πχ, 2 girls one cup, 1 man one jar ( οκ αυτό δεν είναι πορνό). Try it xD

 

Τι εγινε εδω εσυ ειχες μονιμο φαει μπαν και τωρα σχολιαζεις, πως γκενεν αυτο ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε εδω εσυ ειχες μονιμο φαει μπαν και τωρα σχολιαζεις, πως γκενεν αυτο ????

Πόσες φορές καλό μου θα στο πω? (από δω κι από αλλού) ΔΕΝ είχα φάει μπαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OP δες καμιά τσοντούλα με εμετικό περιεχόμενο μπας και ηρεμήσεις. Πχ, 2 girls one cup, 1 man one jar ( οκ αυτό δεν είναι πορνό). Try it xD

 

ενω το 2 γκιρλς 1 καπ είναι με σκηνοθεσία Ρόκκο Σιφφρέντι

 

εντιτ: μετά τη σκηνή με τον νάνο , την αγγλίδα και την άλλη που της βούτηξε το κεφαλι στη λεκάνη της τουαλέτας και πάτησε το καζανακι , δε θα μου εκανε εντύπωση 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά,με λένε Τοξοβόλο.Είμαι 34 ετών,είμαι γκέι κ στη πιάτσα κυκλοφορώ επίσης με το νικ ''ο 8ωρος''.

 

Μπορώ να έχω στύση φάση στυλιάρη για ώρες ατελείωτες.Τρου στόρυ κ δεν τρολάρω μια.Το μυστικό είναι στο μυαλό (α κ βοηθάει όσο να ναι η περιτομή).Τσεκάρετε τα σχετικά νήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις συνεχομενη στυση πανω απο 4 ωρες πρεπει να πας στο νοσοκομειο...Και δεν θελεις να ακουσεις τι σου κανουν :P

 

έχει τύχει πάρα πολλές φορές να έχω συνεχόμενη στύση για πάνω από 4 ώρες.Τπτ δεν έπαθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...