Προς το περιεχόμενο

Σχεση με την αδερφη ενος φιλου μου.


DoomWrath21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως αν τη χουφτωσες καλο ειναι να μη το πεις στο φιλο σου.


Είστε πολύ μικροί, οι ορμόνες σας δουλεύουν στο φούλ. Και όπου οι ορμόνες κάνουν κουμάντο, η λογική πάει περίπατο.

 

Ξερω εναν γκομενιαρη παππου γυρω στα 70 που ακομα οι ορμονες του δουλευουν το φουλ. Καθε μερα βλεπει τσοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

^Γιατί το βλέπετε όλοι έτσι; Δεν είναι 30 κι αυτή 15! Εγώ επιμένω ότι το πιθανότερο είναι ο αδερφός να χαρεί...

 

Δεν είναι θέμα ηθικής όσον αφορά τη διαφορά ηλικίας, έχει να κάνει απλά με άγραφους κανόνες. Όταν η αδερφή είναι μικρότερη και ειδικά άμα υπάρχει μόνο ένας αδερφός, η υπερ-προστατευτικότητα μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε παράνοια. Ας μη ξεχνάμε ότι ο αδερφός είναι κι αυτός 17, δεν έχει την ωριμότητα ενός 30χρονου. Εγώ λέω ότι όσο καθυστερεί ο OP να του πει την αλήθεια, τόσο βαθύτερο λάκκο σκάβει.

 

Ναι, αν ήμουν στη θέση του αδερφού βεβαίως και θα χαιρόμουν. Θα χαιρόμουν με τη δυνατότητα που θα μου δινόταν να ξεσκουριάσω τα μαχαίρια, να βρεθώ με το crew μου και μαζί, να ελέγξουμε τη φάση. Έσπασες τους κανόνες; Σου σπάσαμε τα χέρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταχτε νταξει εχετε δικιο,γιαυτο κιολας η κοπελα θα του πει οτι κατι μπορει να παιχτει με μενα για να δουμε πως θα αντιδρασει και αμα ειναι θετικη αντιδραση ολα κομπλε αλλιως..βλεπουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταχτε νταξει εχετε δικιο,γιαυτο κιολας η κοπελα θα του πει οτι κατι μπορει να παιχτει με μενα για να δουμε πως θα αντιδρασει και αμα ειναι θετικη αντιδραση ολα κομπλε αλλιως..βλεπουμε :P

 

Γιατί τη στέλνεις έμμεσα να βγάλει η ίδια το φίδι από την τρύπα ενώ πρέπει να πας εσύ; Εγώ, στη θέση του αδερφού, έτσι και αντιλαμβανόμουν κάτι τέτοιο δε θα σου έδινα το απαιτούμενο ρισπέκ για να προχωρήσει το ζήτημα. Σκέψου το και ζύγισε τα πριν είναι αργά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα ηθικής όσον αφορά τη διαφορά ηλικίας, έχει να κάνει απλά με άγραφους κανόνες. Όταν η αδερφή είναι μικρότερη και ειδικά άμα υπάρχει μόνο ένας αδερφός, η υπερ-προστατευτικότητα μπορεί εύκολα να μετατραπεί σε παράνοια. Ας μη ξεχνάμε ότι ο αδερφός είναι κι αυτός 17, δεν έχει την ωριμότητα ενός 30χρονου. Εγώ λέω ότι όσο καθυστερεί ο OP να του πει την αλήθεια, τόσο βαθύτερο λάκκο σκάβει.

 

Ναι, αν ήμουν στη θέση του αδερφού βεβαίως και θα χαιρόμουν. Θα χαιρόμουν με τη δυνατότητα που θα μου δινόταν να ξεσκουριάσω τα μαχαίρια, να βρεθώ με το crew μου και μαζί, να ελέγξουμε τη φάση. Έσπασες τους κανόνες; Σου σπάσαμε τα χέρια.

Οκ θα δούμε ποιος θα δικαιωθεί τελικά! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τη στέλνεις έμμεσα να βγάλει η ίδια το φίδι από την τρύπα ενώ πρέπει να πας εσύ; Εγώ, στη θέση του αδερφού, έτσι και αντιλαμβανόμουν κάτι τέτοιο δε θα σου έδινα το απαιτούμενο ρισπέκ για να προχωρήσει το ζήτημα. Σκέψου το και ζύγισε τα πριν είναι αργά.

Δεν νομιζω να ειναι απο τα ατομα που θα ασχοληθουν τοσο διεξοδικα και επισης ειναι 3 αδερφια στην οικογενεια και οχι μονο "ενας" αδερφος οπως αναφερθηκε καπου απλα με τον ενα κανω παρεα. Οπως το κοβω απλα θα πει ενα οκ και θα τελειωσει η ιστορια αλλιως απλα δεν θα γινει τιποτα παραπανω. Δεν ειναι οτι βγαινω μαζι του καθε μερα οπως ειπα,δεν ειμαστε πια κολλητοι απλα σαν φιλος που καναμε αρκετη παρεα και οχι πια ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσον αφορά με την ηλικία δεν έχει καμιά σχέση εάν ο ένας είναι 17 και η άλλη 15 ούτως και άλλως νομίζω ότι τα περισσότερα κορίτσια ψάχνουν μεγαλύτερους :P.Τώρα ερχόμαστε το θέμα. Εφόσον δεν είστε κολλητοί και να μην του το πεις δεν έχει κανένα νόημα και να του το πεις δεν θα δώσει σημασία μεγάλη. Αυτό πιστεύω εγώ.

 

Τώρα για αυτούς που παρακουλουθούν συνέχεια το forum την κατηγορία αυτή( μπλα-μπλα) Τι έχουν πάθει όλοι και ανοίγουν θέματα γύρω από το σεξ και από τη γνωριμία αυτή την εβδομάδα? Εκτός εάν είναι καμιά εβδομάδα του έρωτα και ανοίγουν μόνο τέτοια θέματα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι ειλικρινής μαζι του .Να του πεις την αλήθεια.Αν σε σέβεται και σε εκτιμά του το οφείλεις.


Ότι του  .... την αδερφή . ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...