Προς το περιεχόμενο

Deadpool 1st & 2nd (Fox, 2016/2018)


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 439
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ζητάνε από κάνα φίλο/γνωστό/συγγενή να στείλει το SMS για τον κωδικό, του δίνουν το 1 euro που νομίζω ότι κάνει και problem fixed :P

Και όσοι δεν έχουν στη πόλη τους Village ή Ster; :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που πάει τόσο καλά η ταινία, χρειαζόταν μια σοβαρή ® super hero movie. Ελπίζω να μην έχει πολύ κόσμο πρώτες μέρες cinema. Άραγε τα παιδάκια εδώ ελλάδα τρώνε πόρτα? Δύσκολα έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι που πάει τόσο καλά η ταινία, χρειαζόταν μια σοβαρή ® super hero movie. Ελπίζω να μην έχει πολύ κόσμο πρώτες μέρες cinema. Άραγε τα παιδάκια εδώ ελλάδα τρώνε πόρτα? Δύσκολα έτσι?

είχα δει το basic instict 2 το 2006 (αν δε κάνω λάθος) και ήμουν 13 χρονών. Αντίστοιχα και άλλες ταινίες αργότερα. Δε πιστεύω πως θα φάει κανείς εύκολα πόρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρχισαν και οι κρατήσεις / προπωλήσεις εισητηρίων για την πέμπτη. έβαλαν στο cosmos θεσσαλονίκης και vmax και dolby atmos (meh). και το δίλημμα ήταν σε ποια απο τις 2. τελικά vmax και μακάρι να μας βγει screen size > sound 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα δει το basic instict 2 το 2006 (αν δε κάνω λάθος) και ήμουν 13 χρονών. Αντίστοιχα και άλλες ταινίες αργότερα. Δε πιστεύω πως θα φάει κανείς εύκολα πόρτα.

 

Μάλιστα...οποτε τελευταία προβολή it is. Thanx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μια γρηγορη ματια, 20-25 λεπτα φοραει στολη και η δραση ειναι στην αρχη και στο τελος. Θα παω για την παρεα μονο και μονο κινηματογραφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3.5 ευρω να ανεφερα ως το χαμηλοτερο αντιτιμο που θα μπορει να δωσει καποιος ωστε να αποκτησει αποψη για να συνεχιζει να γραφει επι της ταινιας επηρεαζοντας αλλα μελη. Δεν εχω σκοπο να γραψω καθε προσφορα καθε κινηματογραφου. 

Highlights. 

Village, καθε τεταρτη με 3.75 ευρω ευρω το ατομο με κωδικο cosmote (2 ατομα, καποιος θα εχει cosmote)

Odeon Δευτερα με πεμπτη, 3.75 ευρω το ατομο με κωδικο vodafone. 

 

Αν εχετε wind να αλλαξετε εταιρεια, τα θελετε και τα παθαινεται. 

 

Καθε κινηματογραφος δευτερα & τεταρτη εχει αλλες χαμηλοτερες τιμες και οχι 7-8ευρω. Ψαξτε.

 

Γλιτώνουμε τόσα κάθε μήνα στην Wind που δίνουμε και το φουλ αντίτιμο στο σινεμά :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...