Προς το περιεχόμενο

[Tablet] HUAWEI MEDIAPAD T1 στα 129 € Wind


kalampakas.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, λάθος είναι. Κοίτα την τιμή και τα τεχνικά χαρακτηριστικά από εδώ:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/ekptoseis-eos-240/

 

Άλλωστε στα χέρια μου το έχω. Δεν με πιστεύεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αδερφέ, τόσα μαραφέτια που έχουν περάσει από τα χέρια μας, απλά δεν υφίσταται να λέμε άσχετα εδώ! Εννοείτε δεν αμφισβητώ αυτό που λες, απλά μην πάρουμε στο λαιμό μας κάποιον που ίσως το πάρει και του πέσει κάποιο 8ρι όπως του media markt! Αυτό μόνο! Σόρυ αν παρεξήγησες αυτό που ήθελα να πω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, λάθος είναι. Κοίτα την τιμή και τα τεχνικά χαρακτηριστικά από εδώ:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/ekptoseis-eos-240/

 

Άλλωστε στα χέρια μου το έχω. Δεν με πιστεύεις?

 

Πήρα τηλέφωνο το πρωί στην Wind και μου είπε ο υπάλληλος (αφού πρώτα περίμενα να το ελέγξει) ότι η εσωτερική μνήμη του τάμπλετ είναι 8GB!  Πριν λίγο μου απάντησαν και στο facebook που τους ρώτησα!

 

Γεια χαρά παιδιά! Μπορείτε σας παρακαλώ πολύ να μ' ενημερώσετε με σιγουριά πόσο αποθηκευτικό χώρο έχει το παρακάτω τάμπλετ που έχετε σε προσφορά? Στο site σας λέτε πως είναι 8 GB αλλά σε ένα φόρουμ λέει κάποιος πως το πήρε από εσάς και είναι 16 GB! Τελικά ποιο από τα 2 είναι? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
πριν από λίγα δευτερόλεπτα

11043087_889723001088720_142023191485074

Καλησπέρα. Η εσωτερική μνήμη είναι 8GB. Στη διάθεσή σου.
 
Υ.γ. Μην αρπαχτείς πάλι! Δεν εννοώ κάτι για το δικό σου. Απλά όπως σου είπα στην προηγούμενη σελίδα και παρεξηγήθηκες, εσύ μάλλον ήσουν τυχερός και πήρες το 16ρι! Αυτοί το 8ρι δίνουν! (ή έστω έτσι νομίζουν :P )
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλέφωνο το πρωί στην Wind και μου είπε ο υπάλληλος (αφού πρώτα περίμενα να το ελέγξει) ότι η εσωτερική μνήμη του τάμπλετ είναι 8GB!  Πριν λίγο μου απάντησαν και στο facebook που τους ρώτησα!

 

 

 

 

 

Γεια χαρά παιδιά! Μπορείτε σας παρακαλώ πολύ να μ' ενημερώσετε με σιγουριά πόσο αποθηκευτικό χώρο έχει το παρακάτω τάμπλετ που έχετε σε προσφορά? Στο site σας λέτε πως είναι 8 GB αλλά σε ένα φόρουμ λέει κάποιος πως το πήρε από εσάς και είναι 16 GB! Τελικά ποιο από τα 2 είναι? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

 

 

 

 

 

 

 

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/smart-buy/

 

 

 

 

 

πριν από λίγα δευτερόλεπτα

 

11043087_889723001088720_142023191485074

 

 

 

Καλησπέρα. Η εσωτερική μνήμη είναι 8GB. Στη διάθεσή σου.

 

Ειλικρινά δεν σε καταλαβαίνω. Το link που παραθέτω πιο πάνω το άνοιξες? Λέει ή δεν λέει ότι είναι 16GB? Και το link αυτό είναι το πιο πρόσφατο από τα deals που τρέχουν αυτήν την περίοδο στο site της Wind. Αφού ασχολήθηκες τόσο πολύ με το θέμα γιατί δεν τους έδωσες το link αυτό που γράφει ότι είναι 16Gb για να δούμε τι θα σου απαντήσουν? Τεκμηριωμένα και όμορφα όχι κάποιος είπε, κάπου είδα κ.τ.λ...

Και για του λόγου το αληθές συσκευασία και screenshot αποθηκευτικού χώρου...

post-128224-0-56534300-1441116863_thumb.jpg

post-128224-0-20050500-1441116878_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι ασχολήθηκα δεν το έκανα για σένα. αλλά ΓΙΑ ΜΕΝΑ μιας και ψάχνω να το αγοράσω! ;)

Επίσης δεν καταλαβαίνω αυτό με την τεκμηρίωση / κάποιος είδε κάπου κάποτε! Σου απάντησα τεκμηριωμένα με την απάντησή τους από το fb / αντιγραφή επικόλληση το έκανα!

Το θέμα μας ΔΕΝ είναι ποιο έχεις ΕΣΥ! Όπως σου έγραψα στην προηγούμενη σελίδα εσύ μπορεί να ήσουν τυχερός!

Δεν σημαίνει πως θα είναι και οι άλλοι! Δεν υπήρχε λόγος να βγάζεις φώτο. Άδικα κόπος μιας και κανείς δεν σε αμφισβήτησε!

Το θέμα είναι τι δίνουν αυτοί τώρα! Και όπως είδες από τις απαντήσεις τους δεν έχουν ιδέα!

Εγώ είχα σκοπό να το πάρω από αυτούς, αλλά μάλλον θα κοιτάξω αλλού για το 16ρι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα ποτέ ότι ασχολήθηκες για μένα. Ούτε τυχερός είμαι ούτε τίποτα. Το link της προσφοράς που παρέθεσα λέει ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ 16GB και εσύ συνεχίζεις να το αγνοείς. Γιάννη η μόνη λύση λοιπόν αφού σε ενδιαφέρει για αγορά είναι να περάσεις από ένα κατάστημα Wind και να ζητήσεις να δεις τι αναγράφεται στην συσκευασία. Για να σε βοηθήσω τα 16GB αναφέρονται και στο φυλλαδιο της Wind που υπάρχει στα καταστήματά της..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ασχολείστε με την wind και τους υπαλλήλους της, απλά δεν το έχουν! Και εξηγούμαι: πέρασα προχθές από ενα κατάστημα για να το δω από κοντά και στο ενημερωτικό καρτελάκι που είχαν για το tablet έγραφε 8 gb. Λέω ρε γαμωτο δεν μπορεί να κάνει λάθος ο jimboathens που το έχει κιόλας! Ανοίγω λοιπόν τις ρυθμίσεις, πάω στον αποθηκευτικό χώρο και βλέπω διαθέσιμο γύρω στα 12,5 gb...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτό λέω και γω στον φίλο Jimbo σε τόσα ποστ και αυτός νομίζει πως αμφισβητώ αυτό που λέει / έχει !

Το θέμα είναι πως και οι ίδιοι δεν έχουν ιδέα για το τι δίνουν.

Απλά (εγώ προσωπικά) δεν πρόκειται ν' ασχοληθώ με κατάστημα που δεν ξέρει τι του γίνεται.

Αν οι ίδιοι δεν μπορούν να βγάλουν άκρη (μόλις πήρα σε 3 καταστήματα και όλοι μου είπαν για 8ρι, στο ένα μάλιστα το είδαν και στην κούτα), εγώ δεν θα τους κάνω την χάρη να παίξουν με την ψυχολογία μου! Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

Wind : κουκουρούκου καταστάσεις!

Υ.γ. Περισσότερο νευρίασα που με έβαλαν και παρεξηγήθηκα με τον jimbo, παρά το ότι δεν έχουν επαφή με το περιβάλλον! :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι με αυτο το ταμπλετ μπορω να στειλω sms ??? αυτο με καιει... το θελω για οτε tv go κ μονο

Τι εννοείς? Φυσικά και μπορείς να στείλεις SMS. Έχει κανονική λειτουργία τηλεφώνου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...