Προς το περιεχόμενο

[Tablet] HUAWEI MEDIAPAD T1 στα 129 € Wind


kalampakas.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από προχθές πάντως δεν υπάρχει στο site τους! Εκτός αν δεν μπορώ εγώ να το βρω ... :P
Στα παραπάνω λινκ της wind βγάζει "Λυπούμαστε πολύ, αλλά η σελίδα που ψάχνεις δεν βρέθηκε! "

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά θέλω το συγκεκριμένο ταμπλετ για δωράκι (δεν υπάρχει πλέον στη Wind αλλά το έχει το ΜΜ σε 8gb). Αξίζει ακόιμη ή αν δω κάτι άλλο; Κανένα Lenovo ή Asus ίσως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω το συγκεκριμένο ταμπλετ για δωράκι (δεν υπάρχει πλέον στη Wind αλλά το έχει το ΜΜ σε 8gb). Αξίζει ακόιμη ή αν δω κάτι άλλο; Κανένα Lenovo ή Asus ίσως;

Μεχρι ποσα σκοπευεις να δωσεις?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω το συγκεκριμένο ταμπλετ για δωράκι (δεν υπάρχει πλέον στη Wind αλλά το έχει το ΜΜ σε 8gb). Αξίζει ακόιμη ή αν δω κάτι άλλο; Κανένα Lenovo ή Asus ίσως;

 

Γιατί δεν παίρνεις το 16ρι? ;) -->> http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49565&category_id=86

Εννοείτε πως αξίζει το εργαλείο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι ποσα σκοπευεις να δωσεις?

 

Κάπου εκεί, στα 120-150 το πολύ. Είδα και το Galaxy Tab E στα 160 περίπου και γενικά μου άρεσε που έχει μεγαλύτερη οθόνη αλλά με ωραίο λόγο πλευρών στο χέρι, αλλά έχω χάσει λίγο την πίστη μου στη Samsung και αν είναι να κάνω την υπέρβαση θέλω να είμαι σίγουρος. Πάντως το άτομο για το οποίο προορίζεται δεν έχει απαιτήσεις και δεν θα κάνει ποτέ αναβάθμιση πάντως. Ίσως και το 3g να αποδειχτεί overkill. 

 

Γιατί δεν παίρνεις το 16ρι? ;) -->> http://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49565&category_id=86

Εννοείτε πως αξίζει το εργαλείο!

 

Ούτε ο έξτρα χώρος θα χρειαστεί (αν είναι  μόνο αυτή η διαφορά), και αν πάω σε αυτό το είδος δώρου θα το χρειαστώ άμεσα. Δεν μπορω να ρισκάρω καθυστερήσεις Το ΜΜ το έχει διαθέσιμο στο κατάστημα επί τόπου.

 

Θα πήγαινα σε Vero A82i αν είχε δοκιμαστεί έστω και λίγο και ήξερα πώς πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Tab E το έχω δει σε φίλο και είναι μια χαρά για αυτό που είναι, αρκεί να γνωρίζει κάποιος τι αγοράζει. Μην περιμένει κάποιος να δει την οθόνη της σειράς S, ή τις επιδόσεις κτλ.

Καλό μέγεθος οθόνης και μαζεμένο σε διαστάσεις. Δεν καταλαβαίνω γιατί προτιμάει ο κόσμος τα 8αρια, μου φαίνονται αρκετά μικρά, αλλά ντάξει γούστα είναι αυτά.

Για ποιο πράγμα θες να είσαι σίγουρος που λες;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό το ΜΜ δεν είναι το 3g οπότε άκυρο. Τί λέτε για το Lenovo Α8-50 3g σε πρόσφορά 139 με θήκη από τον Γερμανο;

 

8" οθόνη και άλλες 8" το bezel

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...