Προς το περιεχόμενο

Η Apple ετοιμάζεται για λανσάρισμα ρεκόρ με τα iPhone 6s και iPhone 6s Plus


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσωπικα ηθελα να δω τι μαμακια βγαλανε παλι και θα την πουλησουν 1000ε!

Οσο για σενα είμαι 101% σηγουρος ότι βλέπεις αντροιντ και σου τρεχουνε τα σαλια...αλλα επδ εχεις iPhone και τους πας κοντρα πως είναι το καλυτερο εισαι αναγκασμένος να ερχεσαι μονο σε αντιπαραθέσεις.. ;)

 

Προσωπικα μεγαλε, εγω βλεπω Ντροιντ και κανω εμετο - και μιλαμε οτι βλεπω ΒΑΡΒΑΤΑ μοντελα Ντροιντ, λογο δουλειας (εχουμε τα παντα, απο κινητα και ταμπλετες).

 

Και διαθετω δικο μου προσωπικο Ντροιντ (Γκαλαξι) - "ουτε για πλακα" δεν αλλαζω την Apple!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σχετικά με όσους λένε να μην ασχολούνται για όσους δεν τους ενδιαφέρει:

Υπάρχει κάπου στα ψηλά γράμματα που να λέει να γράφουμε μόνο θετικά σχόλια σε παρουσιάσεις; Γιατί εγώ και πολλοί άλλοι δεν το βλέπουμε!

Όταν κάτι είναι άχρηστο ή όχι και αναφέρεται από κάποιον λέγεται άποψη! Αν όσοι έχουν πρόβλημα με τα αρνητικά σχόλια ας πείσουν για το αντίθετο και ας μην απαντάνε «άμα δεν σου αρέσει να μην το πάρεις» ή «άμα δεν σου αρέσει το άρθρο να μην το διαβάζεις». Γιατί με την ίδια λογική άμα δεν σου αρέσουν τα αρνητικά σχόλια μην τα διαβάζεις επιτήδειε ντολμα!

Η παρουσίαση είναι είδος είδησης και η επιλογή για σχολιασμό υποβάλει εγγράφως όλες τις απόψεις.

Και για να μείνω ontopic δεν περίμενα κάτι παραπάνω από την aplle… έποικός για τον πο&*$ο το “νέο” κινητό της! Ακόμα μια χρονιά θα τη περάσω με το 5..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ξέρω δεν σας ενδιαφέρουν τα καθαρά κέρδη. Ένα κινητό to rule them all... έτσι!!!!! Seoul start your photocopiers..... που πάτε ρε πουθενάδες :P

 

Το 92% των λειτουργικών κερδών Q1/2015 της βιομηχανίας smartphone στην Apple

 

Canaccord.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωρε που χαθηκες εσυ?
btw:

θα ειναι παντα μια χαρα κινητα και πολυ αξιοπιστα.
απο την πλευρα μας οι android fans καταλαβαινουμε οτι μια χαρα κινητο ειναι κανεις δεν λεει το αντιθετο...γιατι να μην σ αρεσει ενα κινητο που για το μεσο χρηστη ειναι υπεραρκετο χωρις lags κλπ?

αλλα ρε παιδια το παρακαναμε με τα fanboyλικια πολυ καιρο τωρα..

οποιος εχει να δωσει 900 ευρα ας παρει οτι θελει αλλα να παραδεχτουμε οτι κανουμε ολοι την δουλεια μας μια χαρα με πολυ φτηνοτερα κινητα, ακομα και οι πιο απαιτητικοι.

καθε νεο μοντελο δεν εχει τπτ καινουργιο και ολοι κανουμε λες και βλεπουμε ufo.

δλδ ποιος εχει nexus,g2, κλπ και δεν του φτανει?

ας αποδεχτουμε οτι πληρωνουμε το brand στην συγκεκριμενη περιπτωση και αφηστε τα "if it's not an iPhone, it's not an iPhone" ... τεχνολογικο φορουμ/site ειναι οχι λαικη να πουλησουμε οτι βρουμε...
κοιταχτε τα mail σας μερικοι, θα σας εχει ερθει προταση απο τον cook για ceo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα από λιγο καιρο τα βαριεσαι τα iPhone και παιρνεις android η  windows, πεταμενα λεφτα...

Ειναι κατι που το διαβαζω απο το Iphone 5 αλλα ολως τυχαιως οι πωλησεις το αντιθετο δειχνουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Πίστευω ότι σαν τηλέφωνο ειναι πιο ολοκληρωμένο σε γενικές πάντα γραμμές όσο αφορά software και hardware εχει χιλιοειπωθεί όπως και στα λαπτοπ και στα desktops.μοναδικο software για μοναδικό hardware.αυτη ειναι η μεγάλη μαγκιά κατα την γνώμη μου της apple.εννοειται πως και το marketing της ειναι για σεμινάριο. <br />

</p>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα cc στην Ελλάδα και την δυσκολία του Ελληνα να πάρει το νέο iPhone, 50% μείωση θα έχουν στις πωλήσεις.

 

Aπατο θα πάει :P

 

Άσχετο αλλά μη λέτε cc τα capital controls, cc λέγεται η credit card :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To γνωρίζω ότι μιλά για κέρδη.

 

Αξιόπιστη πηγή δεν βλέπω όμως παρά μόνο μία που αναπαράγεται από διάφορους καλοθελητές (site) επιπέδου "κομιστή".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μεχρι σημερα δεν μπορεσα να καταλαβω την "χαρα"μερικων ατομων με τα ποσα κερδη εχει η apple εκτος κι αν καποιος ειναι μετοχος.Σε αλλη περιπτωση το να διατυμπανιζει καποιος μερικα ποσα διαρκως προκαλει το αντιθετο απο αυτο που θελει να καταφερει.

Τελος ολες οι συσκευες της apple απο θεμα hw ειναι του μετριου.Το λειτουργικο που φερουν μονοπωλει καθως δεν φαιρεται σε αλλες συσκευες και ειναι ο μοναδικος λογος που η apple πουλαει με αυτον τον τροπο.Αν π.χ το ios το ειχε ακομη μια εταιρεια π.χ sony με σουπερ ντουπερ hw ανεξαρτητα απο την apple καθεαυτου τοτε τα πραγματα θα ηταν τελειως διαφορετικα.Σου λεει η apple...θελεις ios ;θα παρεις την συσκευη οπως σου την δινω ειτε σου αρεσει ειτε οχι.Σε αυτο της βγαζω το καπελο.

Αυτα να τα βλεπουν οι αλλες εταιρειες που περιμενουν την google ποτε θα βγαλει ενημερωση κι αν θα την σηκωνει μια αλλη συσκευη.Απο εκει χανουν πολυ κοσμο δυστυχως...ενα λειτουργικο να εβγαζαν με τις μισες δυνατοτητες και απλοτητα στην χρηση του android παναλαφρο σε high end specs η apple απλα δεν θα υπηρχε σημερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...