Προς το περιεχόμενο

Sony Xperia E4 Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανεις αυτο που εκανες και τοτε...απαντας με ασχετα παραδειγματα..Εχουμε και λεμε..

Μιλουσαμε για τον 400 vs 6582 και εσυ εβαλες βιντεο με 410 και 6592,6732...ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ δηλαδη.

Ειπες πως ο snap 400 εχει θεματα υπερθερμανσης χωρις να το αποδειξεις...και σου λεω πως ολα αυτα τα κινητα που εχω χρησιμοποιησει και χρησιμοποιω..με τον SNAP 400 ειναι ολα κρυα ακομα και το καλοκαιρι...Σωστα?

Επισης στο ιδιο σου το video φαινεται πως ο 6582 υστερει σημαντικα στο gaming γιατι η διπυρηνη mali-400 που εχει ειναι απαρχαιωμενη...

Στα γραφω τοσο απλα...Μα τοσο απλα...

 

Διαβασε σχολια.Τι cpu εχει το redmi 1S;

Oλα αυτα που σου λεω ειναι μια χαρα και σχετικοτατα και συσχετισμενα ειναι απλα εσυ δεν θελεις να το δεις.

Παρε οποιο κινητο θελεις με snap.

Εγω θα απεχω.

Επεξ/σία από voldemort
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Διαβασε σχολια.Τι cpu εχει το redmi 1S;

Oλα αυτα που σου λεω ειναι μια χαρα και σχετικοτατα και συσχετισμενα ειναι απλα εσυ δεν θελεις να το δεις.

Παρε οποιο κινητο θελεις με snap.

Εγω θα απεχω.

Παλι δεν απαντας..κοτσαρεις οτιδηποτε βρεις ετσι για να θολωνεις τα νερα...λες και φαινεται πουθενα θεμα με θερμοκρασιες...

Απο την στιγμη που ΟΛΕΣ οι εταιριες χρησιμοποιουν κατα κορον snapdragon δεν σε προβληματιζει??Που η Αγαπημενη σου εταιρια  S ammy τους δουλευει αβερτα δεν το βλεπεις ε?Μαλλον γιατι δεν θελουν να πουλανε θεωρεις??Εσυ ξερεις καλυτερα απο αυτες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου συμφωνησες μαζι μου..τι να κανω και εγω....?

Μονο μην με κανεις να το παρω πισω...χαχαχα

Παρτο παρτο...γιατι ετοιμος ειμαι παλι:)

Δεν συμφωνησα μαζι σου.Απλα ειπα να κανω πραξη μια συμβουλη ενος φιλου με ατομα που δεν καταλαβαινουν τα ευνοητα...

Με συμβουλεψε να λεω σε αυτα..."οτι πεις".

Προς το παρον πιανει διοτι μονο αυτο τους αρεσει να τους λες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πολύ δυνατό!!! το 'χω περίπου βδομάδα και είναι ακραίο καιρικό φαινόμενο!!!

Οι κάμερες είναι τζάμι, ακόμα και σε χαμηλό φωτισμό, και ναι, και η μπροστινή!!!

SONY4EVER!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω 3 μηνες και ευτυχως δεν εχει εκραγει ακομα στα χερια μου οποτε παιζω καποιο παιχνιδι ή καθομαι πανω απο 10 λεπτα στο ιντερνετ. το κραταω μονο λογω του οτι ηταν δωρο δεν θα το αγοραζα ποτε. εσεις που λετε οτι ειναι καλο περιμενετε να δειτε πως κολλαει μετα απο 1-2 μηνες και χωρις εφαρμογες ανοιχτες !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε το λουμια 535 ιδια λεφτα αρκετα καλυτερο και σχεδον ιδιο μαρκετ. σονυ εδω με απογοητευσες χιλιες φορες να ηταν ακομα με την ερικσον. ελεος πια για να εχεις κινητο της προκοπης να πρεπει να σκας 300+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παρτε το λουμια 535 ιδια λεφτα αρκετα καλυτερο και σχεδον ιδιο μαρκετ. σονυ εδω με απογοητευσες χιλιες φορες να ηταν ακομα με την ερικσον. ελεος πια για να εχεις κινητο της προκοπης να πρεπει να σκας 300

 

Με 200ε παιρνεις ενα δυνατο midrange κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...