Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 958
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μόνο που αξίζει κάπως...... Αν κάποιος δεν θέλει να πάρει από Κίνα xiaomi mi note 2 prime.....που παίζει στα 150!! lol

 

 

εδω κανουμε αμαν να βρουμε κινητο με αξιοπρεπεις επιδοσεις να χωραει στην τσεπη, οχι να παμε και στο note..

 

Μιλαω ως πρωην κατοχος xiaomi note και νυν κατοχος p8 lite.

 

Αν το μεγεθος δεν ειανι προβλημα υπαρχουν απειρες επιλογες. Σε μαζεμενα κινητα υπαρχουν ελαχιστες αξιολογες προτασεις με νορμαλ τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίταξε μια  ματιά σε λίγες ώρες στη βόνταφον να δεις πόσες συσκευές θα βγάλει με 169 και με τι χαρακτηριστικά. 

 

 

• iPhone 5s 16GB από 539€ τώρα 469€

 

• Sony Xperia M4 aqua από 299,90€ τώρα 249€

 

• LG G4c από 229,90 € τώρα 199€

 

• Motorola Moto G 3rd Gen από 219,90€ τώρα 199€

 

• Vodafone Smart ultra 6 από 199€ τώρα 169€

 

• Samsung Galaxy S6 32GBαπό 669€ τώρα 599€

 

 

 

Αυτά θα βγάλει η voda......τίποτα τρομερό νομίζω!!!!

 

Οποτε η απαντηση δωθηκε δεν προκειτε να βγαλουν συσκευη με τα χαρακτηριστικα του p8 lite στα 169 ευκολα, ουτε το m4 aqua ειναι καλυτερο που το πουλαει στα 249 ουτε το g4c οποτε μην κοροιδευομαστε στα 199 και στα 220 απο skroytz μια χαρα ειναι για κινητο με εγγυηση επισημη απο ελλαδα να εχει ολες τις μπαντες δυκτιων και να ειναι dual sim..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι λέει αυτό;

- Οθόνη 5.5 ips lcd 1080p (401ppi)

 

- snapdragon 615 octa

 

- 2gb ram

 

- 3000mAh battery

 

-10gb εσ.αποθ. χώρος

 

- σχεδόν pure android 5.1 (αν εξαιρέσεις κάποιες εφαρμογές της Vodafone)

 

- Δέχεται microsd έως 64gb

 

- Κάμερες 13 Mpixels (κύρια) / 5 MP (μπροστινή)

 

Αναλυτικό review εδώ: http://www.trustedreviews.com/vodafone-smart-ultra-6-review

 

 

Θα έλεγα ότι με βάση τα specs είναι τίμια και πάρα πολύ καλή τιμή για κάποιον που θέλει να αγοράσει αποκλειστικά από Ελλάδα και η μόνη από τις προσφορές που έχει βγάλει μέχρι στιγμής η Vodafone που αξίζει!!

 

Αν το έριχναν ακόμα 20-30€ ή αν κάποιος έχει την δυνατότητα έξτρα έκπτωσης 10% θα του έλεγα να το πάρει χωρίς δισταγμό.... Αν όμως δεν έχει πρόβλημα να αγοράσει από κινεζικό eshop τότε αλλάζει η κουβέντα!!

 

Υ.Γ Οι συνδρομητές Vodafone CU έχουν 10% έκπτωση για αγορά συσκευής μέσω της παρακάτω διαδικασίας:

 

Στείλε ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΑΞΕΣΟΥΑΡ στο 54646 (Χρέωση 0,10€/SMS). Αμέσως θα λάβεις SMS με ένα μοναδικό κωδικό. Δώσε τον κωδικό σου σε ένα κατάστημα Vodafone για να αγοράσεις την συσκευή που θέλεις με 10% έκπτωση ή το αξεσουάρ που θέλεις με 20% έκπτωση!

 

Αν μπορέσει κάποιος να το κάνει βγαίνει 152 ευρώ.

Επεξ/σία από Red21
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Red21 Μπράβο φίλε, αρκετές πληροφορίες μαζεμένες σε ένα μικρό ποστ για το Vodafone Smart ultra 6 (χωρίς να με ενδιαφέρει βέβαια αυτήν την στιγμή η αγορά κινητού) αλλά σίγουρα θα βοηθήσει κάποιον, το κουπόνι (-10% από sms) θα παίζει σίγουρα. Για 152€ είναι αξιόλογη περίπτωση από Ελλάδα αυτήν την στιγμή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για εμένα φίλε @maxdore217 έχει ένα μεγάλο μείον σε σχέση με κινέζικες προτάσεις σε αυτά τα λεφτά.

 

Δεν είναι dual sim!!

 

Αν ήταν θα το χτύπαγα εύκολα λόγω καλύτερης εγγύησης!!

 

Άλλους βεβαίως μπορεί να μην τους πειράζει!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια στο p8 lite αν βάλεις 2 sim τότε θα πρέπει αναγκαστικά να συμβιβαστεις/αρκεστεις στα 16 gb εσωτερικού αποθηκευτικου χώρου που δεν θυμάμαι πόσα μένουν ελεύθερα τελικά για χρήση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια στο p8 lite αν βάλεις 2 sim τότε θα πρέπει αναγκαστικά να συμβιβαστεις/αρκεστεις στα 16 gb εσωτερικού αποθηκευτικου χώρου που δεν θυμάμαι πόσα μένουν ελεύθερα τελικά για χρήση...

 

Σωστός ο φίλος!!! είναι θέμα αυτό για κάποιον που θέλει να έχει υλικό στο κινητό

( Από εκεί και έπειτα είναι τι βολεύει τον καθένα όπως είπαμε ) Για το voda εμένα πάντως το μόνο στοίχημα ( αμφιβολία που έχω ) είναι το αν έχουν κάνει αξιόλογη δουλειά σε αυτές τις κατασκευές ... ή μήπως θα τρώει φρίκες ?άσχετα με τα χαρακτηριστικά του που θεωρώ είναι αξιοπρεπείς για μεσαία κατηγορία.

Τέσπα σας ελπίσουμε να δούμε και καλύτερες περιπτώσεις αυτές τις μέρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ Οι συνδρομητές Vodafone CU έχουν 10% έκπτωση για αγορά συσκευής μέσω της παρακάτω διαδικασίας:

 

Στείλε ΣΥΣΚΕΥΗ ή ΑΞΕΣΟΥΑΡ στο 54646 (Χρέωση 0,10€/SMS). Αμέσως θα λάβεις SMS με ένα μοναδικό κωδικό. Δώσε τον κωδικό σου σε ένα κατάστημα Vodafone για να αγοράσεις την συσκευή που θέλεις με 10% έκπτωση ή το αξεσουάρ που θέλεις με 20% έκπτωση!

 

Αν μπορέσει κάποιος να το κάνει βγαίνει 152 ευρώ.

 

 

η εκπτωση ισχυει για τους φοιτητες με vodafone CU exclusive αριθμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός ο φίλος!!! είναι θέμα αυτό για κάποιον που θέλει να έχει υλικό στο κινητό

( Από εκεί και έπειτα είναι τι βολεύει τον καθένα όπως είπαμε ) Για το voda εμένα πάντως το μόνο στοίχημα ( αμφιβολία που έχω ) είναι το αν έχουν κάνει αξιόλογη δουλειά σε αυτές τις κατασκευές ... ή μήπως θα τρώει φρίκες ?άσχετα με τα χαρακτηριστικά του που θεωρώ είναι αξιοπρεπείς για μεσαία κατηγορία.

Τέσπα σας ελπίσουμε να δούμε και καλύτερες περιπτώσεις αυτές τις μέρες!

Εγώ έχω το smart 4 max (τετραπυρηνο με 1gb) και μπορώ να πω 1 χρόνο σχεδόν μετά ότι είμαι αρκετά ευχαριστημένος για τα χρήματα που το πήρα...Η κάμερα πάντως των 13mpixels δεν ξέρω αν έχει βελτιωθεί, αλλά είναι πάντως χειρότερη από την 8άρα του galaxy s2 που είχα...Αρκετά γρήγορο όμως, με όχι συχνά κολλήματα και ικανοποιητική μπαταρία...Οπότε, αν επέλεγα κάποιο τώρα πιθανότατα και θα το αγόραζα το εν λόγω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...