Προς το περιεχόμενο

[Smartphone] Huawei P8 Lite @ vodafone.gr 169Euro (χωρίς συμβόλαιο) [ΤΕΛΟΣ]


SigmaDelta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.kiniti.eu/index.php?dispatch=products.view&product_id=244579

 

Δεν ξέρω κατά πόσο δεν έχουν κάνει λάθος αλλά μόνο το άσπρο παρουσιάζεται στα 150€ εδώ!

 

Ετσι για την ιστορια...

το παρηγγειλα ,μου ηρθε mail επιβεβαίωσης και την επομενη μερα με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν ότι δεν υπαρχει διαθεσιμο και θα πρεπει να το εισαγουν.

Θα κανει μια εβδομαδα περιπου να ερθει χωρις  να είναι σιγουροι,τελος παντων ειχα κοσμο στο σπιτι και δεν ηθελα να μιλησω περισσοτερο.

Μπαινω στο σαιτ χθες ,και βλεπω το dual σε τιμη 269 νομιζω, διαθεσιμο και αυτό και τους στελνω mail για το ποτε θα παραλαβω ,(δεν ειχα πληρωσει,ειχα βαλει καταθεση στην Eurobank)και απαντουν ότι υπαρχει μονο το dual και αυτό που παρηγγειλα δεν θα ερθει ποτε.

 

παμε σκρουτζ...

edit

δεν τους βρισκω ...

Επεξ/σία από takinio
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εμενα γιατι δεν με ενημερωσε που μου ειπε 169 το μεσημερι κ μου ειπε την Τεταρτη θα ειναι εδω?

 

 

μακάρι φίλε αλλά δεν το βλέπω

Για άλλο μαγαζι μιλατε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είναι κατι για σβησιμο - εξηγω στην Daenerys ότι ο προηγούμενος διαλογος αφορουσε άλλο μαγαζι και όχι την wind για την οποια μιλαει μαλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως που Ρώτησα χτες στα public στα mall μου είπαν ότι κ αυτοί περιμένουν δεν ξέρουν κάτι ακόμα αλλά ανυπομονουν!! Ρώτησα αν θα προλαβω για online αγορά κ μου είπε ναι! Απλώς περιμένουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ προπαραγγελία σήμερα και θα με ενημερώσουν μόλις έρθει.

Αν δείτε στο site το έχουν στα 169,00 ευρώ, και στο facebook που ρώτησε κάποια για την διαθεσιμότητα, της απάντησαν οτι σύντομα θα είναι διαθέσιμο και online.

 

Νεότερη ενημέρωση από Wind

Θα έρθει μετά τις 16/09/2015.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεότερη ενημέρωση από Wind

Θα έρθει μετά τις 16/09/2015.

Να ανοίξουν πρώτα τα σχολεία, να δουν τα παιδιά τι ανάγκες έχουν και να το πάρουν για να βγάζουν σέλφι. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε άλλο "γνωστό" forum για το ίδιο θέμα, αναφέρει χρήστης ότι τον πήραν τηλέφωνο από κατάστημα wind που είχε κάνει κράτηση και του είπαν, ναι θα έρθει αλλα στα 270€, και αν θέλει να κρατήσει την παραγγελία του (την οποία ασφαλώς απέσειρε). 

 

Στο site ως μη διαθέσιμο είναι ακόμα στα 169€ πάντως. Για να δούμε λοιπόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκανα κρατηση την Πεμπτη κ μου ειπαν για σημερα το πολυ Παρασκευη θα το εχω. Περασα τη Δευτερα γιατι ηταν στον δρομο μου κ δεν μου ειπε κατι για την τιμη.. :fear:  Παντως μου φαινεται περιεργο που ΟΛΟΙ εχουν βγαλει την προσφορα κ η wind το εχει(?) ακομα στα 169. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...