Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Yi Action Camera Review


erasmia394

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.insomnia.gr/topic/570156-xiaomi-yi-sports-cam-6428%E2%82%AC/

 

Εδω φαινεται ποιος μπηκε για να βοηθησει και ποιος για να Trollaρει,

 

Ποιος μπηκε για να ξεκαθαρισει μπουρδες που ακουγονται non stop και ποιος εμφανιζει καμερες απο το πουθενα.

 

Δεν εχω προβλημα με τον διαλογο αλλα να προσπαθει καποιος να αποδειξει οτι δεν ειναι ελεφαντας απο την στιγμη που σου κουναει την προβοσκιδα του κατανταει λιγο αηδια,

 

Το να εισαι αφελης και εγωιστης στο παιχνιδι ειναι αλλα οταν αποπροσανατολιζεις κοσμο για πραγματα που δεν εχεις ιδεα μονο και μονο για να αποδειξεις οτι δεν εισαι λαθος σε καθιστα επικινδυνο και ευκολα μπορεις να παρεις κοσμο στον λαιμο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι, δεν με ενδιαφέρει το προϊόν, αλλά δεν απέτρεψα κανέναν στο να μην προβεί και στην αγορά αυτής, σωστά; 

Το τούβλο-χ, το έφερα σαν παράδειγμα, καθώς είναι στα ίδια λεφτά . Δεν πλάσαρα καμιά εταιρία.

Βέβαια, δεν θα μπορούσα να μην πω την άποψή μου, και όχι φίλε μου, δεν είμαι κακός που την λέω, αλλά σέβομαι την δική σου εξίσου! ( και εγώ την σέβομαι αρκεί να έχει να δηλώσει κάτι σοβαρό πάνω στο θέμα , Αν π.χ. κάποιος πάρει ένα προϊόν πριν από εμένα και δεν αξίζει, καλό θα είναι να το ξέρω για να το αποφύγω, έτσι κερδίζω και χρόνο και χρήμα ...αλλά εσύ το μόνο που είπες είναι : τα περί αντιγραφής και ότι απλά είναι σκουπίδι τα οποία δεν τα λες και άποψη για να λέμε την αλήθεια , οπότε ''Ναι'' δεν έπρεπε να μπεις ούτε καν στον κόπο αφού δεν σε ενδιαφέρει το προϊόν να γράψεις κάτι , αφού μετά από αυτό έγινε ότι έγινε ...το κλείνω εδώ εγώ γιατί δεν έχω σκοπό να χαλάσω το νήμα) 

Δεν λέω ότι είμαι σωστός, αλλά ούτε και λάθος.

Ο καθένας, επιλέγει ότι του αρέσει.

Και οι κάτοχοι της κάμερας γιατί δεν βάζουν  samples να δούμε; 

Επεξ/σία από maxdore217
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά καλησπέρα.

Με ενδιαφέρει η συγκεκριμένη και με καλύπτει για αυτό που την θέλω. Είμαι έτοιμος να την αγοράσω μιας και έχει πολύ καλή τιμή αλλά διάβασα κάπου ότι η Chinese version δεν επικοινωνεί με την Αγγλική εφαρμογή για κινητό, παρά μόνο με την κινέζικη. Ξέρει κάποιος κάτι περί αυτού?

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την είχες αγοράσει πρόσφατα? Την έχω βρει 54€ ή 70€ από 2 διαφορετικούς στο eBay και ψήνομαι να την πάρω από κει.

Δες καταστήματα όπως banggood, gearbest κλπ. Την ειχα παρει οταν ειχε πρωτοβγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και πολύ καθυστερημένα, να γράψω και γω my two cents για την κάμερα αυτή.

Με stock firmware (ανάλυση 2k) τα βίνετο είναι αρκετά καλά και εφάμιλα με hero 3 αλλά μέχρι εκεί.

 

Στα αρνητικά, ο περίεργος θόρυβος που ακούγεται αχνά μέσα στο video, ο οποίος γίνεται ακόμα πιο έντονος όταν φοράει το αδιάβροχο κάλυμμα (απομονώνει το εξωτερικό περιβάλλον και ο θόρυβος γίνεται πιο έντονος).

 

Αλλά

 

Μέσα στη θάλασσα και σε εξωτερικό περιβάλλον με φασαρία δεν ακούγεται με γυμνό αυτί.

 

Αυτά.

 

Αυτί.

Επεξ/σία από Physics_Rulez
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπερα και απο εμενα. Ειμαι κατοχος της xiaomi yi εδω και μερικους μηνες. Την ειχα αγορασει στα 58€ απο εξω. Στην αρχη δεν ενθουσιαστηκα. Αργοτερα διαβαζοντας εκανα ολα τα mods εστιαση,ηχος, modified firmware και scripts. Να αναφερω οτι η σχεση τιμης αποδοσης ειναι απιαστη για καποιους που ξερουν πραγματικα να την φερουν εκει που ξερουν. Η υποστηριξη της υελικα αποδειχτηκε αριστη και απο τη σελιδα της αλλα και απο κατοχους που δημιουργουν συνεχως σκριπτακια.Εδειξα δειγματα σε φιλο με gopro hero3+4 και εκλαιγε τα χρηματα του.

 

πριν απο μια εβδομαδα τραβηξα αυτο

 

https://drive.google.com/file/d/0B9KXxWUKQWYBa2hNUGxaMGc5RTg/view?usp=drivesdk

 

κατεβαστε το, μην το δειτε απο το νετ και παιξτε το με τον mxplayer or potplayer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή του είδους η λήψη, είναι πολύ απαιτητική επειδή η εικόνα αλλάζει με πολύ γρήγορο ρυθμό. Δέντρα πάνε κι έρχονται από αριστερά, βράχοι από δεξιά κλπ. Οπότε οι αλγόριθμοι συμπίεσης mp4, "τα βλέπουν ολα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...