Προς το περιεχόμενο

Rocket League


Greekgamer.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ποσο παιζει το ping σας στους ευρωπαϊκούς servers; εμενα κυμαίνεται απο 65-90. Τα εχω δοκιμασει ολα. Ειναι μεγαλη η αποσταση μας απο τους servers; Βλεπω κατι αλλους με 10-15 και τρελαίνομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 435
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γω εκεί κάπου... 60-110. Έχω πιάσει και χειρότερα αλλά παλεύεται η κατάσταση.

Επίσης για κάποιο λόγο ενώ πριν ξεκινήσει η season ήμουν στα 600-700 rating με 60-70% win percent στο 3v3 τώρα έχω κολλήσει bronzeIII...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω...και σκεψου ειχα και πολλα προβληματα με αποσυνδεσεις κτλπ...

Πριν το fastpath ποσο ειχες?εγω ειχα γυρω στο 80-90 στο λολ και επεσε στο 50-60 καμια φορα βραδυ και 40...και στο RL απο 60-70 στο 40αρι εχω δει και 30αρια ομως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσίμπησα κι εγώ επιτέλους μετά από πολλές ώρες κάψιμο σε pc φίλου, κάντε add στο steam(το profile μου από κάτω) για κανά online παρέα, με randoms γίνεται πανικός και δε βγαίνει συνεννόηση. Έχω γίνει(θέλω να πιστεύω :P) αρκετά καλός σε σχέση με τις ώρες μου, μου αρέσει να παίζω ομαδικά και να δείνω έμφαση στην άμυνα. Let's do it!

http://steamcommunity.com/id/zboocham/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να το παρουμε απο καπου με paysafe?

 

Αν οχι υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος να το παρουμε? Μη φορτωσω λεφτα καπου και φαω κανα ακυρο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορουμε να το παρουμε απο καπου με paysafe?

 

Αν οχι υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος να το παρουμε? Μη φορτωσω λεφτα καπου και φαω κανα ακυρο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Το ιδιο φοβαμαι και εγω.Το ειχε στο ps plus και δεν ειχα μπει επειδη δεν ειχα χρονο και τωρα ψαχνω τροπο πληρωμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπορουμε να το παρουμε απο καπου με paysafe?

 

Αν οχι υπαρχει καποιος σιγουρος τροπος να το παρουμε? Μη φορτωσω λεφτα καπου και φαω κανα ακυρο.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Από όσο γνωρίζω δεν παίζει η paysafe για αγορές από εξωτερικό. Επομένως είτε αγοράζεις με χρεωστική από κάποιο κλειδάδικο είτε (μέσω χρεωστικής πάντα) φορτώνεις το paypal account σου και αγοράζεις από όπου θες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...