Προς το περιεχόμενο

ARCTIC Smart Charger 8000 Review


zanskou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι παλι καλωδια!!!!

γιατι δε παμε ηδη σε ασυρματη φορτιση? πολυ το εχουμε αργησει!

εχω συναντησει κινητο που δε φορτιζε αν του εβαζες φορτιστη με μακρυ καλωδιο, ελεος δηλαδη!

ΝΑΙ γιατί όχι................ με τεράστιες απώλειες....... δίνεις πχ 5.000 mha και αποθηκεύεις 3.000 στην καλύτερη............ hell yes why not.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλά αυτα που γράψετε αλλά εμένα θα με ενδιέφερε η "ποιότητα" του ρεύματος (ripple)... Βάλτε το λοιπόν σε ένα παλμογραφο και δείξτε μας τις διακυμάνσεις στη ν αποδιδομενη τάση με διαφορά φορτία από ένα του Αμπ μέχρι φουλ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ καλά αυτα που γράψετε αλλά εμένα θα με ενδιέφερε η "ποιότητα" του ρεύματος (ripple)... Βάλτε το λοιπόν σε ένα παλμογραφο και δείξτε μας τις διακυμάνσεις στη ν αποδιδομενη τάση με διαφορά φορτία από ένα του Αμπ μέχρι φουλ...

 

Γιατί δεν αγοράζεις τον charger, να τον συνδεσεις σε ένα παλμογράφο, να κάνεις τις μετρήσεις που θέλεις, και να ανεβάσεις εδώ τα αποτελέσματα ?

 

Sorry αλλά δεν γινονται αυτά που λες...

Επεξ/σία από Losser
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γιατί δεν με ενδιαφερει τοσο... το εκανα με αρκετα power banks για να καταλήξω στο xiaomi. Ενδεικτικά ένα αντίγραφο του είχε διαφορά +- 1v ικανό να καταστρέψει ότι πάει να φορτίσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...