Προς το περιεχόμενο

Υπάρχουν Goth στην Ελλάδα;


BlackDarkFlag

Προτεινόμενες αναρτήσεις

υπαρχουν ακομα τα πεθαμεναντζιδικα νομιζα οτι τελειωσε αυτο το θεμα


Ρε γιατί όλοι κραζετε τους γκοθάδες, εμένα ακόμα μου αρέσει το στιλ παρόλο που δεν φοράω πλέον κορσέδες, δερμάτινα, καρφια και μαυριλες. Και το Νταντα ηταν γαματο μαγαζι, πρωτο ραντεβού με τον άντρα εκεί είχαμε πάει.

Αντε ολοι οι τρέντηδες πιά.

Τους ψυχοπαθεις που εχω δει τις 4-5 φορες που με συρανε κυριολεκτικα με το ζορι εκει μεσα δεν τους εχω δει αλλου μιλαμε για κλινικες περιπτωσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί, στα ροκάδικα - σκυλάδικα - κλαμπάκια κλπ δεν έχεις δει?

Εχω παντού κλινικές περιπτώσεις έβλεπα όταν δούλευα/εβγαινα νύχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκομενα να σκαει ντυμενη νυφουλα οχι δεν εχω δει αλλου απορω πως ξεφυγε απο το τρελαδικο αυτη.Μια αλλη θυμαμαι φοραγε μονωτικη ταινια στο στομα της ασε με ρε μαυρη σελιδα στην ιστορια μου τα βραδυα που βγηκα σε αυτα τα μαγαζια.Υπηρχε ενα χειροτερο πως σκατα το λεγανε ριμπαουντ νταξει εκει απλα τους παρατησα και εφυγα ειπαμε τρελα τρελα αλλα υπαρχουν και ορια.Καλα για τα γκομενακια πηγαινα οχι για κανενα αλλο λογο.Ενα ειναι το μαγαζι τραστ την καλιθεα 7 το πρωι επος απλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γκομενα να σκαει ντυμενη νυφουλα οχι δεν εχω δει αλλου απορω πως ξεφυγε απο το τρελαδικο αυτη.Μια αλλη θυμαμαι φοραγε μονωτικη ταινια στο στομα της ασε με ρε μαυρη σελιδα στην ιστορια μου τα βραδυα που βγηκα σε αυτα τα μαγαζια

Σε ποιο μαγαζι γινονται αυτα να παμε με τα παιδια να σπασουμε πλακα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τοτε που γινονταν αυτα το κινημα ηταν στα φορτε του μιλαμε ο τυπος που ειχε ανοιξει τα τεξας,υποκοσμο και αλλο ενα ειχε χεστει στο χρημα


Σε ποιο μαγαζι γινονται αυτα να παμε με τα παιδια να σπασουμε πλακα?

Ναι κοιτα περα απο τα κοριτσακια υπαρχουν και αγορακια που δεν ειναι γκοθ και τα προσεχουν οποτε αμα πας να σπασεις πλακα παιζει να φυγεις με δυο τρια δοντια λιγοτερα.Τι νοοτροπια ειναι αυτη παω να σπασω πλακα αμα δεν σου αρεσει μην πας εγω πηγαινα για κατι γκομενες αλλα δεν κοροιδευα τους ανθρωπους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπφχαχαχαχα πόσο brutal

Κρίμα που δεν παίζει να είναι αληθινό  :unsure:

Δεν πειράζει

Θα κάνουμε ενα τέτοιο τα μέλη του Insomnia!

Γκομενα να σκαει ντυμενη νυφουλα οχι δεν εχω δει αλλου απορω πως ξεφυγε απο το τρελαδικο αυτη.Μια αλλη θυμαμαι φοραγε μονωτικη ταινια στο στομα της ασε με ρε μαυρη σελιδα στην ιστορια μου τα βραδυα που βγηκα σε αυτα τα μαγαζια.Υπηρχε ενα χειροτερο πως σκατα το λεγανε ριμπαουντ νταξει εκει απλα τους παρατησα και εφυγα ειπαμε τρελα τρελα αλλα υπαρχουν και ορια.Καλα για τα γκομενακια πηγαινα οχι για κανενα αλλο λογο.Ενα ειναι το μαγαζι τραστ την καλιθεα 7 το πρωι επος απλα

Σταμάτα να κράζεις γιατί θα σε φιλήσει!

tumblr_n4mypnjCzf1snz8koo1_500.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε και οπλές και κέρατα να φορέσει κανείς τίποτε δεν είναι πιο τρομακτικό από αυτό. Μυαλό-παππού-χυλός με σύγχρονες σταλινικές αντιλήψεις του 1908, πασόκα life, γυφτιό και Λεπά. Αν το καλοσκεφτείς οι νεολαίοι του ISIS στο μόνο που διαφέρουν είναι ότι έχουν όλοι καλάσνικοφ. Τα ίδια ακούνε κι αυτοί. Touberlek, tsiftetel και bouzouk πάνω στα Datsun καθώς πηγαίνουν για πλιάτσικο στα ερείπια. 

http://www.lifo.gr/team/bitsandpieces/50698

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε και οπλές και κέρατα να φορέσει κανείς τίποτε δεν είναι πιο τρομακτικό από αυτό. Μυαλό-παππού-χυλός με σύγχρονες σταλινικές αντιλήψεις του 1908, πασόκα life, γυφτιό και Λεπά. Αν το καλοσκεφτείς οι νεολαίοι του ISIS στο μόνο που διαφέρουν είναι ότι έχουν όλοι καλάσνικοφ. Τα ίδια ακούνε κι αυτοί. Touberlek, tsiftetel και bouzouk πάνω στα Datsun καθώς πηγαίνουν για πλιάτσικο στα ερείπια. 

 

http://www.lifo.gr/team/bitsandpieces/50698

Σοφες κουβεντες να τον ακουτε τον αιγεα ειναι απο τους τελευταιους του ειδους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 τραστ την καλιθεα 7 το πρωι επος απλα

 

Αναμεσα σε Μπουμ Μπουμ και Πλατινουμ? Χιχιχιχι, πηγαίναμε στο σχόλασμα.

Το Τεξας ρε συ ηταν πιο ροκο-μεταλλαδικο, δε θυμαμαι γκοθαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Τεξας ρε συ ηταν πιο ροκο-μεταλλαδικο, δε θυμαμαι γκοθαδες.

Οπως και οι περισσοτερες αλλες επιχειρησεις του χωρου, κατα καιρους και φεγγαρια, εκανε και γκοθ προγραμμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...