Προς το περιεχόμενο

Η Motorola θα απορροφήσει την Lenovo Mobile


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ισως ειστε κατω απο 25 ετων να λετε για τη motorola  τετοια σχολια ειναι το μεγαλυτερο brand name στη κινητη ,εταιριες με 7 χρονια παρουσιας τους εχεται κανει θεους ..ελεος  κινητο  = motorola και ναι πριν 8 χρονια δε υπηρχαν επιπεδες tv αλλα crt  αλλα τι να εξηγησω....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστος

Tο motorola μου θυμιζει παντοφλα αρχαιο ασυρματο

Πως γινεται η Lenovo να εχει την Motorola και τα κινητα να μη λεγονται Lenovo ?

Μην κανουν αυτο το λαθος και μας χαλασουν το ονομα

Και που ηξερες πριν λιγα χρονια την λενοβο φιλε μου. Οι ανθρωποι διευθυνουν τεραστιες επιχειρησεις και καταλαβαινουν οτι brand name εχει καλυτερο η Motorola.

Και μη ξεχνατε οτι η τελευταια εχει βγαλει το πρωτο κινητο στον κοσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνοι η Motorola εχει πολυ μεγαλη ιστορια καθως εβγαλε τον πρωτο ασυρματο πριν τον πολεμο, αλλα στα κινητα εμεινε  αρκετα πισω σε σχεση με τις αλλες εταιρειες

Αλλα και η Lenovo υπαρχει εδω και 30 χρονια και απορροφησε εταιρειες οπως IBM και Motorola

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνοι η Motorola εχει πολυ μεγαλη ιστορια καθως εβγαλε τον πρωτο ασυρματο πριν τον πολεμο, αλλα στα κινητα εμεινε  αρκετα πισω σε σχεση με τις αλλες εταιρειες

Αλλα και η Lenovo υπαρχει εδω και 30 χρονια και απορροφησε εταιρειες οπως IBM και Motorola

 

 

Sorry κιόλας αλλά τι δεν έχει το MOTOROLA NEXUS 6 που έχει κάποιο LENOVO , για να καταλάβω τον λόγο που το name της Lenovo μετρά περισσότερο.

 

Για το σήμερα μιλάω με την παραπάνω ερώτηση.

Ειμαι κάτοχος NEXUS 6 και έχω μερικές ημέρες και το LENOVO K3 NOTE  .... το κιτρινάκι στα χέρια μου .....

 

Δεν καταλαβαίνω την σύγκριση..... Η LENOVO έχει το χρήμα μέσω και πολλών επιδοτήσεων από την Κινεζική Κυβέρνηση, αλλά MOTOROLA πότε έγινε > ????

 

Κυρίως σε Marketing έμεινε πίσω η motorola  , ενώ ο κόσμος χάλασε και θεωρεί πως το br. name μιας εταιρίας εξειδικευμένης στο να φτιάχνει ενός είδους μηχανάκια (κινητά, φωτογραφικές μηχανές, Hi-fi κ.λ.π.)  είναι το ίδιο με το name μιας εταιρίας που φτιάχνει και πιστολάκια για τα μαλλιά , πλυντήρια, σκούπες τύπου vilenta, αποχυμωτές,  ....

 

Για αυτό διαβάζεις για τα NOTE 5 και S6 για το χειρότερο UI ever με σοβαρότατα θέματα στο multitasking ..... Επειδή οι εξειδικευμένοι έμειναν πίσω, ενώ το marketing πηγε μπροστά ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι λένε για Razr κτλ, ας δουν τι έχει κάνει η Motorola τα τελευταία 2-3 χρόνια.

Moto E, G & X είναι εξαιρετικά κινητά. Τα Ε & G πιθανόν οι καλύτερες smartphone υλοποιήσεις στις κατηγορίες τους. Όποιος το ψάξει μάλλον στα ίδια συμπεράσματα θα καταλήξει.

Λογικό να μείνει η Motorola και όχι η Lenovo σαν όνομα, ειδικά με την απήχηση που έχει η 1η στις ΗΠΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...