Προς το περιεχόμενο

[ssd]ADATA PREMIER SP550 120GB @e-shop 50.90 € - newsletter


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι ασχολειστε οταν με λιγα παραπανω παιρνεις smasung και crucial

Σωστό το οτι με αντικειμενικά λίγα παραπάνω (~8-15€) παίρνεις καλύτερο δίσκο, αλλά μην ξεχνάμε οτι είναι μια αύξηση της δαπάνης κατά περίπου 15-20%.

Επίσης, για να αναστήσεις ενα λαπτοπάκι 4-5ετίας πιστεύω δεν έχει και πολύ νόημα να κοιτάμε το γάιδαρο στα δόντια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με τον v300 είναι χειρότερος?

Είμαι ανάμεσα στους 2.

9 € πιο ακριβός ο Kingston στο ίδιο καταστημα

Γιατί σκέφτηκες ως άλλη πρόταση τον v300 ?

 

Ρωτάω για να μάθω το σκεπτικό γιατί κάθε εβδομάδα ρωτάει κάποιος ή προτείνει τον v300. Δεν λέει να τελειώσει και το γ..μω στοκ στα καταστήματα να ησυχάσουμε από αυτόν.

 

Όποιος μπορεί να διαθέσει κανένα 40άρι παραπάνω, ακόμη και να του αρκεί η χωρητικότητα των 128 δεν θα χάσει να πάει σε κάποιο 256G μοντέλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί είναι φθηνός και δεν είδα αρνητικές κριτικές στο skroutz....

Το φθηνός είναι σημαντικό από εκεί και πέρα στα υπόλοιπα το βασικό που με ενδιαφερει είναι να είναι σταθερός και να μην έχω θέματα. Το θέμα ταχύτητας έρχεται τελευταίο για εμένα έτσι κι αλλιώς σε σχεδπση με όσους έχω δουλέψει θα μου φανεί πολύ γρηγοροτερος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάξεις στο υποφόρουμ των προσφορών θα βρεις κάθε εβδομάδα και ένα νήμα για τον v300 όπου υπάρχουν πολλές κριτικές. Σε κάποια workloads νομίζω έβγαινε πιο αργός και από συμβατικό δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβα.,οπότε άκυρος ο v300

Στα λεφτά περίπου αυτά υπάρχει κάτι καλύτερο από τον adata ή να τσιμπισω τελικά αυτόν να κάνω την δουλειά μου?

Σόρυ αν έχω βγει εκτός τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα λεφτά περίπου αυτά υπάρχει κάτι καλύτερο από τον adata ή να τσιμπισω τελικά αυτόν να κάνω την δουλειά μου?

Δεν έχω ψάξει τι άλλες προσφορές υπάρχουν οπότε περίμενε να ακούσεις από κάποιον άλλον. Ο συγκεκριμένος πάντως είναι 128άρι μοντέλο με 16άρες μνήμες TLC. Δεν τον λες δηλαδή κελεπούρι. Όταν λες "να κάνω τη δουλειά μου" καίγεσαι να τον πάρεις τώρα και επίσης θέλεις οπωσδήποτε να πάρεις όσο πιο φτηνό γίνεται ?

 

Αν όχι κοίτα κάποιο ποιοτικό μοντέλο τουλάχιστον 256άρι. Αν σε ενδιαφέρει αυτός περίμενε να ακούσεις από κάποιον άλλον για το θέμα τιμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχεση με το ιντενσο που εχω ηδη αγορασει σε προσφορα,τι λεει? Θελω να μου απαντησετε για νακαταλαβω τις διαφορες προς  το καλυτερο και χειροτερο,ωστε να τον αγορασω ή οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...