Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το Sony Xperia Z5 Premium, το πρώτο smartphone με 4K ανάλυση (video)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Πολύ χρήσιμο" τα 4Κ σε... κινητό!

ΠΟΣΟΙ ΚΟΠΑΝΟΙ θα πάνε να το πάρουν, άραγε;

Μου χάριζαν (κυριολεκτικά) 4Κ 46'' τηλεόραση και δεν την πήρα (άχρηστη, αφού δεν υπάρχουν ανάλογης ανάλυσης προγράμματα), ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ να κάνεις τα 4Κ σε 4-6 ίντσες οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

799 ευρω ε οχι εγω εχω ακομα lg g3 με 2k οθονη και δεν βλεπω καμια διαφορα με g2 που ειχα 300 ευρω κινητο το g3 και πεταει ακου 799

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μου χάριζαν (κυριολεκτικά) 4Κ 46'' τηλεόραση και δεν την πήρα (άχρηστη, αφού δεν υπάρχουν ανάλογης ανάλυσης προγράμματα),

Φιλος να την παρω εγω plx?μιας κ σ είναι αχρηστη όχι τπτ αλλο

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος να την παρω εγω plx?μιας κ σ είναι αχρηστη όχι τπτ αλλο

εμένα μου χάρισαν μια labo αλλά άχρηστη! Δεν έχουμε δρόμουσ στην ελλάδα

 

μη πιστεύεις οτι @@ρα φράφουν στα forums :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

799 ευρω ε οχι εγω εχω ακομα lg g3 με 2k οθονη και δεν βλεπω καμια διαφορα με g2 που ειχα 300 ευρω κινητο το g3 και πεταει ακου 799

 

Ελπίζω να είναι σε μπλε χρώμα. Σίγουρα θα πεταει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι σας πειραζει το 4Κ δεν καταλαβαινω. Μην παρετε το premium, παρτε το απλο που εχει 1080.

 

Αντιστοιχα, δεν υπαρχει λογος για 8core σε κινητα, αφου το quad και το octa σε συσκευες της σαμσουνγκ τρεχουν το ιδιο σχεδον (βλεπε s4, note 4, kok). Πλεον ειναι θεμα μαρκετινγκ και καλα κανουν, απο τη στιγμη που υπαρχει το απλο μοντελο, αυτο εδω ειναι μονο για οσους θελουν ακριβα παιχνιδια και με γεια τους με χαρα τους.

 

Ουτε σας αναγκασαν να το αγορασετε, εκαναν μια καινοτομια και βγηκαν ολοι οι χιπστεραδες τεχνολογοι να πουν το μακρυ τους και το κοντο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι σας πειραζει το 4Κ δεν καταλαβαινω. Μην παρετε το premium, παρτε το απλο που εχει 1080. Αντιστοιχα, δεν υπαρχει λογος για 8core σε κινητα, αφου το quad και το octa σε συσκευες της σαμσουνγκ τρεχουν το ιδιο σχεδον (βλεπε s4, note 4, kok). Πλεον ειναι θεμα μαρκετινγκ και καλα κανουν, απο τη στιγμη που υπαρχει το απλο μοντελο, αυτο εδω ειναι μονο για οσους θελουν ακριβα παιχνιδια και με γεια τους με χαρα τους. Ουτε σας αναγκασαν να το αγορασετε, εκαναν μια καινοτομια και βγηκαν ολοι οι χιπστεραδες τεχνολογοι να πουν το μακρυ τους και το κοντο τους.

για να καταλαβω το s4 κ το note 4 είναι ιδιες από αποψη επιδόσεων ? :X  :-D  :-D  :-D :-D  

το μονο κοινο τους είναι το 4 βασικα χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Πολύ χρήσιμο" τα 4Κ σε... κινητό!

 

ΠΟΣΟΙ ΚΟΠΑΝΟΙ θα πάνε να το πάρουν, άραγε;

Μου χάριζαν (κυριολεκτικά) 4Κ 46'' τηλεόραση και δεν την πήρα (άχρηστη, αφού δεν υπάρχουν ανάλογης ανάλυσης προγράμματα), ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ να κάνεις τα 4Κ σε 4-6 ίντσες οθόνη;

 

Πωπω τι λε ρε παιδι μου...και δεν την πηρες ε? Και μενα μου χαριζαν 42'' Full HD αλλα δεν την πηρα γιατι δεν ηταν 4Κ.

Λες οτι ειναι αχρηστη η 4K, αρα εκανα λαθος που δεν πηρα την Full HD.

Αχ τι ακουν τ'αφτια μας και τι βλεπουν τα ματακια μας...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντος και με 720 ειμαι οκ.σιγουρα υπαρχει διαφορα απο μια 1080 απο 1440 φαινεται και στο ματι.αλλα 4κ τωρα με μπαταρια 3400 και τι κορυφαιο σναπ 810.με δυο μερες αυτονομια ???? Μαλλον εκει στην σονυ παιρνουν ληγμενα εδω 4000 μαχ μπαταρια με αναλυση.1440 βγαζει μια ημερα με σναπ 801 .εγω νομιζω αυτη την φορα θα ψηνει πραγματικα και απο αυτονομια μιση μερα.δεν υπαρχει περιπτωση εκτος αν το κοιτας μονο τοτε θα κραταει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...