Προς το περιεχόμενο

KINGSTON KHX-H3CL/WR 63.90 € @ e-shop.gr


BoullyBoy

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε reviews που διάβασα στο internet λένε μεταλλικό (αλουμίνιο βαμμένο, και φαίνεται σε εικόνες υψηλής ανάλυσης) ότι είναι το πλαίσιο και γενικά η ποιότητα είναι εξαιρετική. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μίλησα με τα κεντρικά του eshop περιμένουν παραλαβή στα μέσα της εβδομάδας. Δεν είχανε διαθέσιμα κομμάτια γι αυτό δεν έχουν προχωρήσει οι παραγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με τα κεντρικά του eshop περιμένουν παραλαβή στα μέσα της εβδομάδας. Δεν είχανε διαθέσιμα κομμάτια γι αυτό δεν έχουν προχωρήσει οι παραγγελίες.

 

Το αυτό.

 

Μόλις πήρα να ρωτήσω αν γίνει αύριο παράδοση και τι ώρα προκειμένου να οργανώσω τις δουλειές μου και μου είπαν το ίδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα πάρει όταν τα έχει βάλει στα 68 το e-shop. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ακουστικά για την τιμή τους. Ο σκελετός είναι όντως μεταλλικός, τα pads επίσης πολύ ποιοτικά και έχει μέσα και ένα ζευγάρι ακόμα που είναι πιο σε σφουγγάρι φάση (δεν το έχω δοκιμάσει). Από τα πιο άνετα ακουστικά που θα φορέσετε και μέσα στο κουτί έχει 2 ειδών επεκτάσεις (μια με ρυθμιστή έντασης που είναι επίσης από πλεκτό καλώδιο και μια απλή με μεγαλύτερο μάκρος). Όποιος ψάχνεται τα αγοράζει χθες!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η κατασταση αλλαξε οτι ειναι ετοιμη να σταλει. Οποτε λογικα αν ισχυει Τριτη πρωι-μεσημερι θα μου εχει παραδωθει

Οταν τα πάρεις γράψε ένα σχόλιο για το πως είναι αν μπορείς. Κι καλορίζικα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτοχος και γω από την προηγούμενη προσφορά. Αρκετά ποιοτικά ακουστικά, λίγο τις πρώτες μέρες ήταν κάπως κουραστικά μέχρι που τα συνηθησα και πλέον δεν καταλαβαίνω ότι τα φοράω. Ένα από τα καλύτερα vfm.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως παρελαβα το μεσημερι, απιστευτο value for money. Παρα πολυ κατασκευη και γενικα πολυ προσεγμενα περιφερειακα, ακομα και η συσκευασια ειναι απαιχτη. Το μικροφωνο ειναι αποσπωμενο για οποιον δεν το γνωριζει. Τωρα αν σε κουραζουν μετα απο πολυ ωρα δεν ξερω, γιατι δεν εχω προλαβει να τα φορεσω αρκετα. Για οποιον θελει ακουστικα για gaming (csgo, dota2 κτλ) πιστευω η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα λεφτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα και γω.

 

Εξαιρετική συσκευασία. Καιρό είχα να δω τόσο προσεγμένη. 

 

Τώρα τακουστικά, δεν πρόλαβα ακόμη να τα δοκιμάσω, αλλά σαν κατασκευή φαίνονται premium.


Για ps4 πως τα πανε παικτες;

 

Σε αυτό θα αναφερθώ αύριο-μεθαύριο εκτός αν με προλάβει άλλος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ps4 πως τα πανε παικτες;

 Τα εχει ο αδερφος μου μια χαρα ειναι :) Απλα αν βαλεις το καλωδιο με το χειριστηριο εντασης πανω στο ds4, γεμιζεις λιγο με καλωδια στα ποδια σου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Τα εχει ο αδερφος μου μια χαρα ειναι :) Απλα αν βαλεις το καλωδιο με το χειριστηριο εντασης πανω στο ds4, γεμιζεις λιγο με καλωδια στα ποδια σου !

 

Αν κάνουν όντως καλή δουλειά, δεν υπάρχει λόγος να μας απασχολούν δύο καλώδια.  :lol:

 

Βαρέθηκα να παίζω με τις ψείρες-in.ear τα βράδια. Χαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...