Προς το περιεχόμενο

Ηχοσυστημα


Primer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικο μιας και εχουν τριπλασια τιμη αλλα δυστυχως ειναι δυσκολοι καιροι!Θα αρκεστουμε στο φθηνο!Παντως καλυτερο θα ειναι απο το χαρτινο που εχω τωρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρηγγειλα μπροστα ηχεια και πηγη και περιμενω τηλεφωνο για παραλαβη των πισω ηχειων!ολο το θεμα μου βγηκε 140 ευρουλακια με ηχεια pioneer ts g 1731 μπροστα και ts g 1331 πισω και πηγη pioneer deh 1700ubg! Μηπως να κολλησω και ενα αυτοκολλητο ως pioneer fanboy? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε απογοητεύσω αλλά αγόρασες ότι πιο άχρηστο κυκλοφορεί στην αγορά.Κρίμα κρίμα κρίμα.

Αστειέυομαι βέβαια,μια χαρά εταιρία είναι η Pioneer ακόμα και σε  χαμηλού budget προιόντα.Σίγουρα θα δεις διαφορά και θα το χαρείς.

Μεγιά και να μας πεις εντυπώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μόλις είδα στην αρχή ήμουν σε φάση όχι ρε γαμώτο τι πήγα και έκανα :-P ευτυχώς! Το ελπίζω! Θα τα πάρω μέσα στις επόμενες μέρες λογικά! Μόλις τα περάσω θα βγάλω και φωτογραφίες να δείτε ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ένα θα πω! Κωτσοβολος μαύρο χαλί! Χθες τα πήρα τα πίσω τα ηχεία! Μεγάλη διαφορά σε σχέση με τα παλιά μπορώ να πω! Βέβαια το κόβω να βάζω και κάνα ενισχυτη και μπάσο γιατί υστερούν σε πολλή δύναμη ειδικά με ανοιχτά παράθυρα στο αμάξι παραμορφωνεται από το μπάσο :-\ Η πηγή είναι ότι καλύτερο! Σας την προτείνω! Αν ξέχασα να αναφέρω κάτι πείτε μου ;-)

Φωτογραφίες δεν πρόλαβα να βγάλω δυστυχώς :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άποψη μου καλύτερα να μην έβαζες πίσω ηχεία. Καλύτερα να έδινες όλο το ποσό για μόνο μπροστά ,καλύτερο αποτέλεσμα πιστεύω θα είχε. Άποψη μου πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλε μου και εγώ το σκεφτόμουν αλλά είναι μεγάλο αμάξι και με τα μπροστινά μόνο δεν γέμιζε τον χώρο των πίσω :-\ Πάντως έγινε καλή δουλειά! Έχει σωστά πρίμα και καλό μπάσο πολύ καλύτερα και τα δύο σε σχέση με πριν! Απλά εγώ έχω μανία με γουφερ οπότε μάλλον θα οδηγηθώ εκεί :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαίνω φίλε μου. Και εγώ στην ίδια φάση είμαι αλλά θα έλεγα ότι είμαι παρτακιας μιας και θέλω να ακούω καλά εγώ για τους πίσω δεν καίγομαι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως θα δω αν εχει ηχεια στις πισω πορτες? (επιλεγοντας μονο πισω ηχο απ το ραδιοσιντι φυσικα δεν ακουγεται κατι, καπου διαβασα οτι πρεπει να βγει η ταπετσαρια και θελω να το αποφυγω)

υπαρχει περιπτωση να μην ειναι συνδεμενα?

τραβηξα εξω το ραδιοσιντι και δεν ειδα κανενα καλωδιο αποσυνδεμενο

 

opel astra g

 

(δηλωνω ασχετος με το θεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις βάσεις για ηχεία? Φαίνονται? Αν δεν ακούγεται κάτι μπορεί να έχουν και θέμα σαν τα προηγούμενα δικά μου αλλά μπορεί και να μην έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...