Προς το περιεχόμενο

Νέα full-frame mirrorless Sony A7s II με δυνατότητα λήψης video 4K


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρά είναι η τιμή της για την τεχνολογία που προσφέρει .. nikon canon εκτός οτι θα τους πάρει 2-3 χρόνια να φτιάξουν κάτι τέτοιο θα το κοστολογούσαν και πολύ παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δικιά μου ΝΕΧ5 όταν γράφει βίντεο πάνω από 15 λεπτά θερμένεται πάρα πολύ, νομίζω ότι αυτή θα καίει κυριολεκτικά!

 

Η δικια μου 5R τραβαει ανετα μιση ωρα χωρις να εχω προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.400 € για full frame είναι σχετικά καλή τιμή. Ωστόσο θα ήθελα πολύ να δω full frame με τιμή κάτω από τρία χιλιάρικα.

Canon 6d, Nikon d610 κάτω απο δύο χιλιάρικα και Nikon d750 στα 2049 επίσημη τιμή αλλά την βρίσκεις γύρω στα 1800.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Canon 6d, Nikon d610 κάτω απο δύο χιλιάρικα και Nikon d750 στα 2049 επίσημη τιμή αλλά την βρίσκεις γύρω στα 1800.

καμια σχεση η sony πολυ ανωτερη απο αυτες που λες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3.400 € για full frame είναι σχετικά καλή τιμή. Ωστόσο θα ήθελα πολύ να δω full frame με τιμή κάτω από τρία χιλιάρικα.

H a7 ειχε πεσει σωμα κατω απο το χιλιαρικο. Η α7 ΙΙ νομιζω ειναι κατω απο 2000.

 

μια χαρά! ραντεβού την επόμενη εβδομάδα εδώ για το νέο μοντέλο της Sony..!!!  :P

 

Συγνωμη αλλα η sony ανανεωσε ολη την σειρα a7 που εχει πανω απο χρονο κυκλοφοριας το καθε μοντελο. Εχει τρεις α7 για διαφορετικο κοινο και αυτο ειναι που μπερδευει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα μόνο φωτογραφίες τραβάω, φωτογραφική κρατάω, σαν φωτογραφική μου φαίνεται... βίντεο δε θέλω, το παίρνω πακέτο και το πληρώνω με τη μηχανή ε? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ακόμα μόνο φωτογραφίες τραβάω, φωτογραφική κρατάω, σαν φωτογραφική μου φαίνεται... βίντεο δε θέλω, το παίρνω πακέτο και το πληρώνω με τη μηχανή ε? :-)

Η συγκεκριμενη ειναι για βιντεαδες. Οποτε πληρωνεις το video με extra την φωτογραφια....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό είναι το προηγούμενο μοντέλο (Α7s)

 

Τα πλάνα είναι τραβηγμένα στο φώς του φεγγαριού. 

Απλά αυτές οι λήψεις δεν ήταν δυνατές πριν την Α7s εκτός στούντιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...