Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για εσπερινο Επαλ μηχανικος αυτοκινητων


Ameen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  Γνωμη μου να πας σε καποιο ΙΕΚ εχει καλητερη αποροφηση σε σχεση με το επαλ 

τωρα στα 28 και να κουβαλας κλειδια στον μαστορα  είναι λιγο καπως οχι οτι ειναι ντροπη αλλα αυτο ειναι για 15χρονα διοτι και αυτουνου  δεν θα του κανεις γιατι θα θελει να σου δωσει κανα 80 την εβδομαδα οποτε θα προτιμησει καποιο 15χρονο οπως καναμε εγω και φιλοι μου εκεινα τα χρονια

 

αν τα δουμε θετικα και

δεν σου κανει η φιλολογία που σίγουρα εχει καλύτερα λεφτά απο αυτο που θελεις να πας και πιο ξεκουραστα ζεστουλα καθαρα κλπ

πας σε ενα συνεργειο ταυτοχρονα με τα επαλ η το ιεκ και σε 5 χρονακια εισαι ξεφτερι δλδ στα 33-35 ολη η ζωη μπροστα σου ειναι

 

ΥΓ αλλο υπαλληλος και αλλο αφεντικο παντως σε μια δουλεια

""αμαρτίαι γονέων παιδεύουσι τέκνα""
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γιατι αν παει σε ιεκ ο μαστορας θα του πει ελα αγορι μου κανε εκεινο το αυτοκινητο?

Και μεταπτυχιακο να εχεις αν πας σε μικρο συνεργιο τον πρωτο καιρο φερερες θα εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γιατι αν παει σε ιεκ ο μαστορας θα του πει ελα αγορι μου κανε εκεινο το αυτοκινητο?

Και μεταπτυχιακο να εχεις αν πας σε μικρο συνεργιο τον πρωτο καιρο φερερες θα εισαι

καλά εννοείτε αυτο αλλα οπως και να το κανουμε καποια ειδικοτητα εκει περα θα εχει καλητερη αποροφηση σε δουλειες καλητερο εύρος  κλπ

 

βεβαια αφου ειναι νυχτερινο δεν χανει και τιποτα οσα πιο πολλά πτυχία θα γεμίζει ο τοίχος πιο καλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οαεδ δεν γινεται λογω ηλικιας.. μεχρι τα 23 σε δεχονται..

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω καταλαβει εντελως τι ειδικοτητα αποκτας στην μηχανολογια του ΕΠΑΛ 

και που τελοσπαντων μπ[ορεις να την χρησιμοποιησεις μετα.. 

Κατι γενικοτητες ακουσα οπως οτι μπορω σε 5μηνα να δουλεψω με καλοριφερ κτλ.

Ειναι σιγουρα 3 χρονια λογω του οτι ειναι εσπερινο. 

Μα να θες να μαθεις μια τεχνη οπως π.χ. υδραυλικος και να μην μπορεις... μπουρδελο κρατος για μια

ακομη φορα με επιβεβαιωνει...

Ευχαριστω παντως για τη βοηθεια παιδια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ειναι 3 χρονια ποιος θα παει; και δεν παει πρωί που ειναι δυο;

Τεχνικος οχηματων αλλα νομιζω δεν ειμαι σιγουρος περνεις και για ηλεκτρολογος

Με το χαρτι μπορείς να ασχοληθείς και με τα αυτοκίνητα αλλα και βουλκανιζατερ φανοποιος με τα μηχανακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παει προφανως καποιος που δουλευει πρωι οπως εγω.. προς το παρον τουλαχιστον.. 

Τωρα δεν μπορει κανεις να πει με σιγουρια οχι για του χρονου αλλα ουτε για τον επομενο μηνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σου κανεις το ονειρο σου πραγματικότητα σκεφτεσε να δωσεις Πανελλήνιες η θα μεινεις με το χαρτι;

Απο ποια περιοχη εισαι αν επιτρέπετε;

Σαν να ειχα ακουσει οτι ενας πηγε εσπερινο για μηχανικος και εκανε 2 χρονια εχει αλλαξει τιποτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ρε φιλε να εισαι καλα. Απλα ειπα αν οχι τωρα ποτε?? θα ξεκινησω κ οτι βγει..

Αν μπορεσω για του χρονου τουλαχιστον να βρω μια συναφη με το αντικειμενο δουλεια το πρωι θα ειναι το ιδανικο..

ευχαριστω ολους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα φιλολογικά εχεις ασχοληθεί;

Θα πας αυριο για εγγραφή;

Οταν αρχισεις πες πως ειναι τα πραγματα μαθητες καθηγητες εγκαταστασεις τη μαθαινετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...