Προς το περιεχόμενο

Θερμόμετρο υπερύθρων MEDISANA FTD 9.99 ευρω...[ΕΛΗΞΕ]


james000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, dimoskoutr είπε

Το xiaomi το έχω από αρχές της χρονιάς, μάλιστα όταν το παρέλαβα από Κίνα η μικρή μου είχε αμυγδαλύτιδα και μας ψόφησε στον πυρετό. Έχω ήδη ένα θερμόμετρο με λέιζερ (80 ευρώ πριν 4 χρόνια), και ένα από αυτά που λέμε τώρα πια υδραργυρικά... Έχω ψάξει πολύ το θέμα μιας και έχει η μικρή ιστορικό σπασμών όταν ανέβει απότομα ο πυρετός...(μην σας τύχει εύχομαι)...Η χρήση και η εμπειρία μου μου λέει ότι τα δύο ηλεκτρονικά είναι με απόκλιση μόλις 0,1 σε σχέση με το άλλο. Απόλυτα αποδεκτή απόκλιση αν σκεφτείς την ταχύτητα και την ευκολία τους. Προτείνω το xiaomi με τα χίλια λοιπόν ειδικά για μικρά παιδιά που μπορείς έτσι να παρακολουθείς τον πυρετό στον ύπνο τους χωρίς να τα ξυπνάς...

Ωραια κριτικη.το παρηγγειλα.ευχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, x2468 είπε

Ωραια κριτικη.το παρηγγειλα.ευχαριστω! 

Και εγώ τσιμπισα ένα. Ευχαριστούμε dimoskoutr!

 

Επεξ/σία από pouf7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το xiaomi έχω και γω να προσθέσω ότι είναι το μόνο στιγμιαίο θερμόμετρο που έχω πιάσει στα χέρια μου και δούλευει με ακρίβεια... Το συνιστώ ανεπιφύλακτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν παραγγειλει κανεις το xiaomi απο Αθηνα αν μπορει ας παρει δυο να του παρω το ενα γιατι δεν εχω αγορασει ποτε απο εξωτερικο.

Σιγουρα θα χρειαστει στο τριτο που ερχεται γιατι ευτυχως τα αλλα δυο φετος δεν μου αρρωστησαν καθολου.

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...