Προς το περιεχόμενο

Θέματα σχετικά με το Xbox One χειριστήριο [Xbox One Controller]


LivEviL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

16 ώρες πριν, jumaru1821 είπε

Elite controller Xbox one

Καλησπέρα στη παρέα..

Ποία είναι η γνώμη σας για το χειριστήριο αξίζει η αγορά του?? 

Από αυτά που έχω ακούσει αρκετοί λένε ότι αξίζει η αγορά ειδικά αν θέλεις καλύτερη ακρίβεια και παίζεις shooting παιχνίδια απλά πρέπει να αναλογιστείς ότι είσαι διατεθειμένος να δώσεις ένα τέτοιο ποσό δεν είναι και λίγα 130-150€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Xbox one s controller play and charge kit

Καλησπέρα σε όλους έχω ένα πρόβλημα έχω αγοράσει το play and charge kid για το χειριστήριο του xbox one s δούλευε κανονικά και φόρτιζε το χειριστήριο κανονικά τώρα όμως όταν το βάζω να φορτίσει  μου ανάβει κανονικά το πορτοκαλί λαμπάκι ότι φορτίζει και μετά από λίγη ώρα μου ανάβει το λαμπάκι άσπρο δηλαδή ότι έχει φορτίσει πλήρως αλλά δεν έχει φορτίσει ξέρει κανένας κάτι να με βοηθήσει ένα μήνα το έχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Hi2 είπε

Καλησπέρα σε όλους έχω ένα πρόβλημα έχω αγοράσει το play and charge kid για το χειριστήριο του xbox one s δούλευε κανονικά και φόρτιζε το χειριστήριο κανονικά τώρα όμως όταν το βάζω να φορτίσει  μου ανάβει κανονικά το πορτοκαλί λαμπάκι ότι φορτίζει και μετά από λίγη ώρα μου ανάβει το λαμπάκι άσπρο δηλαδή ότι έχει φορτίσει πλήρως αλλά δεν έχει φορτίσει ξέρει κανένας κάτι να με βοηθήσει ένα μήνα το έχω 

Παιρνεις την αποδειξη αγορας και πας το εν λογω καλωδιο και μπαταρια πισω στο καταστημα αγορας για να σου γινει αντικατασταση με αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα το έχουν τα χειριστήρια του xbox one s. Το ίδιο έκανε και σε μένα (σε δύο χειριστήρια).Όταν το συνδέω με 3 άλλα διαφορετικά χειριστήρια του original xbox one , κανένα πρόβλημα. Μάλιστα, τα ίδια controllers του one S , έχουν θέμα και με δύο headsets hyper X, που λειτουργούν κανονικά με τα άλλα controllers.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, verrasod είπε

Το πρόβλημα το έχουν τα χειριστήρια του xbox one s. Το ίδιο έκανε και σε μένα (σε δύο χειριστήρια).Όταν το συνδέω με 3 άλλα διαφορετικά χειριστήρια του original xbox one , κανένα πρόβλημα. Μάλιστα, τα ίδια controllers του one S , έχουν θέμα και με δύο headsets hyper X, που λειτουργούν κανονικά με τα άλλα controllers.

και γτ το πρωτο μισο χρονο δουλευουν καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, verrasod είπε

Ακριβώς, στην αρχή δούλευαν καλά.Έψαξα πιθανές λύσεις, αλλά δε λειτούργησαν.Κάνε ένα search και θα βρεις αρκετά παρόμοια παράπονα παγκοσμίως.

πηρα 100 μπαταριες για 20€ και δεν ξανασχοληθηκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα ιδια εκανε και το play and charge kid για το χειριστηριο του xbox 360.Αναβε κοκκινο οτι φορτιζει και αμεσως πρασινο οτι γεμισε.2 ειχα παρει , και τα 2 στον 1μιση χρονο χαλασαν.

Οπως ειπε ο φιλος αν εισαι εντος εγγυησης επιστροφη στο καταστημα για αντικατασταση η ακομα καλυτερα παρε τα χρηματα σου πισω και αγορασε ενα ζευγαρι επαναφορτιζομενες.

Επαναφορτιζομενες μπαταριες μαζι με τον φορτιστη δεν θα σου παει πανω απο 20 ευρω.Και πολλα λεω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

XBOX CONTROLLER

 Καλησπερα στην Παρεα..

Ηθελα την βοήθεια καποιου που ξερει σιγουρα να μου απαντήσει.

Θελω να πάρω ενα χειριστήριο και μου πρότειναν αυτο: ( ΧΒΟΧ ΟΝΕ S - WHITE )

https://www.skroutz.gr/s/9428960/Microsoft-Xbox-One-S-Wireless-Controller-White.html

 

Θελω να μου πει καποιος.. 

Ειναι ΟΛΟΙΔΙΟ με αυτο? Αλλαζει μονο το χρωμα?

https://www.skroutz.gr/s/7225644/Microsoft-Xbox-One-Wireless-Controller-Cable-for-Windows.html

Γιατι η τιμη ειναι ιδια και δινει δωρο και το καλώδιο.

(Αλλα τα σχόλια στο μαυρο είναι φουλ αρνητικά οτι υπαρχει πρόβλημα με τα κουμπια οτι χαλανε ευκολα κτλπ. Ενώ στο ασπρο ολα ειναι πενα.. έπεισης στο μαυρο δεν λεει xbox one s.. σκετο xbox one και νομιζω εχει και διαφορα το μαυρο νομιζω πιανειι μεχρι 3.5 μετρα αποσταση ενω το ασπρο λεει 15 μετρα το ειδα νομιζω σε διαφορετικο site που τα έκανα σύγκριση αλλα δεμ ξερω αν ηταν λαθος.)

 

Τεσπα να μην σας ζαλίζω καποιος που νιώθει απο αυτα ας μου πει αν είναι το ιδιο και τι να διαλεξω τελικα. 

Την αγαπη μουυυυ!

Επεξ/σία από bulldog84m
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...