Προς το περιεχόμενο

Xenoblade Chronicles Game Review (Wii U)


erasmia394

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Δεν ξέρω αν πρέπει να λυπηθώ ή να χαρώ που η Nintendo δεν θα έχει πλέον την Nortec ώς αντιπρόσωπο της στην Ελλάδα.

IMHO μάλλον το δεύτερο.

Ίσως έτσι ανοίγει και ο δρόμος για μια Nintendo Ελλάς ίσως και όχι αν φύγει οριστικά από την Ελλάδα η Nintendo.

Πιστεύω το τελευταίο όλοι gamers όλων των ηλικιών άσχετου αν έχουν Ps ή Ms το απεύχονται.

 

Γέλαγα για κανά δίλεπτο μόνος μου μόλις διάβασα το ανέκδοτο «Nintendo Hellas».

 

Να 'σαι καλά φίλε μου. :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολιτική της Nintendo να δημιουργεί αποκλειστικους αντιπροσώπους ή απλά έτσι έγινε στην Ελλάδα; Γιατί υπάρχουν αρκετές εταιρίες εισαγωγής games για τις λοιπές κονσόλες. Θα μπορουσαν να φέρνουν και Nintendo games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα που καμια κονσολα της ninty δε μου κανει κλικ!

Αυτο το παιχνιδι ειναι οντως τελειο και το art concept ειναι φανταστικο! Σε νεα γενειας κονσολα η pc με γραφικαρες θα εδειχνε super! Δυστυχως μονο σε pc το εχω παιξει μεσω emulator! Για τα δικα μου γουστα αυτο και το Last Story αξιζουν αλλα δεν ειναι αρκετα για να αγορασω κονσολα!

Τυχεροι παντως οι wiiU κατοχοι! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο της % τον Ελλήνων gamer's αγοράζουν original games; Οι Ιάπωνες που θα βλέπουν μηδέν πωλήσεις στην Ελλάδα σου λέει τη να την κάνουμε την NORTEC...

 

 

Βλέπεις πολύ μπροστά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αρθρο αφορα το παιχνιδι Xenoblade Chronicles για Wii και τα περισσοτερα σχολια ειναι για την Nortec....

 

Αν αρχισουν οι mods και σβηνουν τα σχολια επειδη ειναι ασχετα μετα θα ειναι κακοι????

 

Στην ουσια ομως το παιχνιδι θεωρειτα απο τα κορυφαια του ειδους του,με παραπανω απο θετικες βαθμολογιες και αποδοχη απο το κοινο(προφανως και Hype για το X που στην Ιαπωνια εχει κυκλοφορησει ηδη)

 

Πολυ κριμα που σταματησε να βγαινει σε Physical copy το Original Xenoblade(σε Amazon και Ebay οι τιμες στα 80ευρω περιπου),παλι καλα που ειναι στο Store.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...