Προς το περιεχόμενο

The Official Interior Design thread


*nenya*

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σαλια..σαλια!!ασε να τρεξει και λιγο σαλακι!!

 

unique-bed-modern-bedroom-furniture-desi

 

ποτε θα γινω πλουσια γαμωτο?

 

Αυτο το εχουν φτιαξει οι tanked   (atm ) για ενα μαγαζι επιπλων αν δεν κανω λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ιδανική κουζίνα πρέπει να είναι σαλοκουζίνα ωστε αυτός/η που μαγειρεύει να μην είναι/νοιώθει μονος/η(εννοείται με μπαλκονοπορτα/απορροφητήρα για τις έντονες μυρωδιές), να έχει τραπέζι στυλ μπαρ όπου θα είναι κατάλληλη για ελαφρύ πρωινο και βραδινό +ποτό/κοκταιλ ή μαζώψεις με φίλους/συγγενείς μερικές φορές και αν υπάρχει επαρκής χώρος να υπάρχει και τραπέζι κανονικό για το "βαρύ" μεσημεριανό. Ενας συνδυασμός των ποστ του Mau και της ανωνύμης δηλαδή. Νομίζω είναι ένας σωστός χώρος για οικογενειακές στιγμές, ακριβώς στη φιλοσοφία των Βορειων-Ευρωπαικών(ίσως Σκανδιναβικών) προτύπων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αναμεσα στις φωτογραφιες των , πολλων χιλιαδων $ , επιπλων ερχεται σφηνα η ερωτηση που ολοι (δεν) περιμενατε. :-D

Εχω ενα πασο μεσα στο σπιτι στο οποιο εχω βαλει ψευτικα λουλουδια σε γλαστρες .Σκεφτομαι ομως να βαλω πραγματικα nano η νανα αν προτιματε δεντρακια 

 

https://www.google.com/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=643&q=%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CE%B1+%CE%B4%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B1&oq=%CE%BD%CE%B1%CE%BD%CE%B1+%CE%B4%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B1&gs_l=img.3..0.770.3462.0.4098.11.8.0.3.3.0.757.1482.2-3j6-1.4.0....0...1ac.1.64.img..4.7.1488.y9LR-bdwvVw

 

Το πιο σκληροτραχηλο , απο αποψη ελλειψης φωτισμου και νερου ειναι η ελια απ'οτι εχω καταλαβει.Ειναι ομως ετσι ? Εχει καποιος στο σπιτι η στον κηπο του ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ένα κόλλημα με το μπάσκετ ε; :)

Έπαιζα στον Ιωνικό την εποχή του Οικονόμου. 

 

 

Πάντως αναρωτιέμαι ποιος θα έφτιαχνε τέτοιες κουζίνες και μετά θα καθόταν να μαγειρέψει! Γάλλο σεφ θα είχα...

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Πάντως αναρωτιέμαι ποιος θα έφτιαχνε τέτοιες κουζίνες και μετά θα καθόταν να μαγειρέψει! Γάλλο σεφ θα είχα...

:-D

 

Και σκουπιδοφαγο γιατι ο καδος χαλαει καπως το ντεκορ  :-D .

Κανονικα θα πρεπει ο παγκος της κουζινας να ειναι απο υδροφοβα νανοσωματιδια και τα υγρα να καταληγουν με καποιο τροπο στον νιπτηρα.Τωρα να σκουπιζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραμύθι το δελφίνι. Στην πραγματικότητα όποιος έχει αυτό το σπίτι έχει αλιγάτορες στο μπάνιο και τίγρη στην αυλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...