Προς το περιεχόμενο

Aπεριόριστο ρεύμα με νερό από τον κύριο Ζωγράφο


Periklitos25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν κανει ηλεκτρολυση με την κλασικη διαδικασια.Στηριζεται στο συντονισμο η ολη εφευρεση.δεν εχω ιδεα βεβαια ποσο κοστιζουν ταλαντωτες τοσο μεγαλων συχνοτητων.

οι χαρακτηρισμοι απεριοριστη ενεργεια/ρευμα/ισχυς εννοειται οτι ειναι αστειοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα για να πατενταρεις κατι δε πρεπει να γραψεις αναλυτικα και πως δουλευει? η στο ελλαντα του 80 έφτιαξα μια πυρηνικη φραπεδιερα και την πατενταρω ώς πυρηνική φραπεδιερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να ακολουθεί την ίδια λογική με μία πατέντα ενός Αμερικάνου από το 1980
http://www.google.com/patents/US4394230


Επίσης όταν διαβάζεις άρθρα όπως αυτό, τραβάς τα μαλλιά σου...
https://www.toxwni.gr/ellada/item/74751-i-efeyresi-pou-tha-allaksei-tin-anthropotita
 

 

Σε ερώτηση της δημοσιογράφου της εφημερίδας το Χωνί, Έλενας Φάκου για το αν η εφεύρεση αυτή θα ήταν άξια ενός βραβείου Νόμπελ Φυσικής ο κ.Πέτρος Ζωγράφος είπε πως τον ενδιαφέρει η εξοικονόμηση της ενέργειας πρωτίστως και το οικολογικό καλό που θα προκύψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Το πρόβλημα πάντως από ότι λένε δεν είναι στο νερό, αλλά στο μέταλλο που έχει μέσα. Αν το μέταλλο αυτό δηλαδή θα μπορεί μετά από Χ ώρες να ξαναπαράγει ρεύμα η αχρηστεύετε (εγώ πιστεύω ότι αχρηστεύετε).

Επίσης για να ξεκινήσει η διαδικασία πρέπει να υπάρχει ταλάντωση. Ο ταλαντωτής από που παίρνει ενέργεια;

 

Φυσικός δεν είμαι, αλλά μου βρωμάει η όλη πατέντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε ασχετοι, το εχει γραψει και ο παστιτσιος

 

θα ερθουν οι ΕΛ και θα σας δειξουν, απιστοι

Τωρα εσυ ειπες εξυπναδα?Τι νομιζεις ειναι εδω?Σαν τα σχολια απο το πρωτοθεμα που σχετιζουν ολες τις ειδησεις με την πολιτικη?Ποσταρει τωρα και ο καθε ανοητος για να μας δειξει πως ταχα ξερει κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...