Προς το περιεχόμενο

NBA 2K16 [Xbox 360][Xbox One][PS3][PS4]


jorimkian2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

update τα roster στο τελευταιο cfw πως κανουμε;

Παιδες κανεις? εχω φαει το γκουγκλ και δεν βρηκα κατι,εν αντιθεση με το  προ16 που ξετρυπωσα ενα σιτε που ειχε το dlc,αλλα εδω οχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιον ενδιαφέρει ένα μίνι τουρνουά nba 2k16 με όποια ομα΄δα θέλει ο καθένας!

 

http://community.eu.playstation.com/t5/Sport/%CE%9D%CE%92%CE%91-2%CE%9A16-%CE%A4%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%BD%CE%BF%CF%85%CE%AC/m-p/23828953

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,

ειναι κανεις που να εχει περασει το τελευταιο update να πει εαν ειναι καλαυτερο το gameplay του παιχνιδιου μετα απο αυτο? Γιατι διαβαζω καπιοι σε ξενα site λενε οτι μετα το patch το gameplay εχει γινει χαλια.Ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,

ειναι κανεις που να εχει περασει το τελευταιο update να πει εαν ειναι καλαυτερο το gameplay του παιχνιδιου μετα απο αυτο? Γιατι διαβαζω καπιοι σε ξενα site λενε οτι μετα το patch το gameplay εχει γινει χαλια.Ισχύει?

 

Οχι δεν ισχυει. Μετα το patch ειναι καταπληκτικο το παιχνιδι. Για σοβαρα σχολια να βλεπεις το Operation Sports. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν ισχυει. Μετα το patch ειναι καταπληκτικο το παιχνιδι. Για σοβαρα σχολια να βλεπεις το Operation Sports. 

οκ.Ευχαριστω για την απαντηση φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

χρονια πολλα και καλη χρονια

εχετε παρατηρησει μετα το update, καποιοι παιχτες ειναι σαν φαντασματα στο παιχνιδι. ειναι σαν να παιζεις με 4 ενω ειναι κανονικα μεσα στην πενταδα


στον ολυμπιακο milutinov και αγραβανης δεν εμφανιονται καθολου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου εχει τυχει με 2 παιχτες του οσφπ να μην εμφανιζονται.Πεναλντι για τον ολυμπιακο

Παντως μιλαμε για απιστευτη παιχνιδαρα. ειναι ενα αριστουργημα.Ισως το μονο game που θα εδινα τα 70 ευρω χωρις ενδοιασμους εξ αρχης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου εχει τυχει με 2 παιχτες του οσφπ να μην εμφανιζονται.Πεναλντι για τον ολυμπιακο

Παντως μιλαμε για απιστευτη παιχνιδαρα. ειναι ενα αριστουργημα.Ισως το μονο game που θα εδινα τα 70 ευρω χωρις ενδοιασμους εξ αρχης.

milutinov kai agravanis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρονια πολλα και καλη χρονια

εχετε παρατηρησει μετα το update, καποιοι παιχτες ειναι σαν φαντασματα στο παιχνιδι. ειναι σαν να παιζεις με 4 ενω ειναι κανονικα μεσα στην πενταδα

στον ολυμπιακο milutinov και αγραβανης δεν εμφανιονται καθολου

και εμενα σε ομαδες της ευργωλιγκα,παναθηναικο,μακαμπι και μπαρτσελονα..

 

εσβησα τα roster που ειχα κατεβασει και επαιξα με τα αρχικα του παιχνιδιου και ευτυχως δεν ξαναεμφανιστηκε το προβλημα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σβήσω το update?

κατεβασες ροστερ?

εγω κατεβασα τα ροστερ της ευρωλιγκας και επαιζα με εκεινα..

εκει λοιπον επαιζα 5vs3..δηλαδη ο αντιπαλος συνηθως ειχε 3 παικτες..

τους αλλους 2 δεν τους εβλεπα.επαιρνε την μπαλα δηλαδη ¨ο αερας" (σα να την ειχε φαντασμα δηλαδη) και εμπαινε εκανε λει απ ανενοχλητος μιας και δεν τον εβλεπα..

εψαξα στα ξενα φορουμ και ειδα πως αυτο διορθωνοταν παιζοντας με το αρχικο roster,που ειχε το ΝΒΑ2Κ16..και αφηνοντας στην ακρη το κατεβασμενο.ετσι εσβησα το ροστερ που ειχα κανει download και λυθηκε το προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβασες ροστερ?

εγω κατεβασα τα ροστερ της ευρωλιγκας και επαιζα με εκεινα..

εκει λοιπον επαιζα 5vs3..δηλαδη ο αντιπαλος συνηθως ειχε 3 παικτες..

τους αλλους 2 δεν τους εβλεπα.επαιρνε την μπαλα δηλαδη ¨ο αερας" (σα να την ειχε φαντασμα δηλαδη) και εμπαινε εκανε λει απ ανενοχλητος μιας και δεν τον εβλεπα..

εψαξα στα ξενα φορουμ και ειδα πως αυτο διορθωνοταν παιζοντας με το αρχικο roster,που ειχε το ΝΒΑ2Κ16..και αφηνοντας στην ακρη το κατεβασμενο.ετσι εσβησα το ροστερ που ειχα κανει download και λυθηκε το προβλημα

Χωρίς μεταγραφές όμως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...