Προς το περιεχόμενο

NBA 2K16 [Xbox 360][Xbox One][PS3][PS4]


jorimkian2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nba 2k16 ps3 12gb

 

Παιδες καλησπερα και καλη χρονια να χουμε..Λοιπον στο ψητο..Πριν κανα μηνα αγορασα το πσ3 12 gb..Εχω μεσα 2 παιχνιδια..Το φιφα 16 και το τεκκεν 6.Αγορασα σημερα το 2κ16 το βαζω ολο χαρα αλλα οταν παω να μπω στο παιχνιδι δεν μου βγαζει καν οτι υπαρχει δισκος με το παιχνιδι..Ειχα νοικιασει μεσα στα χριστουγεννα το παιχνιδι και μου εκανε το ιδιο..Καμια βοηθεια??Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Nba 2k16 ps3 12gb

 

Παιδες καλησπερα και καλη χρονια να χουμε..Λοιπον στο ψητο..Πριν κανα μηνα αγορασα το πσ3 12 gb..Εχω μεσα 2 παιχνιδια..Το φιφα 16 και το τεκκεν 6.Αγορασα σημερα το 2κ16 το βαζω ολο χαρα αλλα οταν παω να μπω στο παιχνιδι δεν μου βγαζει καν οτι υπαρχει δισκος με το παιχνιδι..Ειχα νοικιασει μεσα στα χριστουγεννα το παιχνιδι και μου εκανε το ιδιο..Καμια βοηθεια??Ευχαριστω!

Λογικά θα έχει πρόβλημα το λέιζερ που διαβάζει τους δίσκους... το είχα πάθει με το ps2 αυτό, όπου έβαζα τα δισκάκια και δεν τα διάβαζε. Γιατί δεν τα κατεβάζεις και συ απο το PS Store ή ακόμα καλύτερα για να δεις αν φταέι το σύστημα ή ο δίσκος, κατέβασε τζάμπα ένα ντέμο απο το ps store να δεις αν παίζει. Αν πράγματι παίζει, τότε φταίει η κεφαλή...

 

Αν έφταιγε η μνημη, θα σου έβγαζε ότι δεν υπάρχει χώρος, όχι να μην σου διαβάζει στο cd

Το 2k16 αξίζει για 360/PS3;;Υπάρχουν άτομα για online ματσάκια ας πούμε;;

Υπάρχουν, αλλά είναι εντελώς παρατημένο σαν παιχνίδι... πεταμένα λεφτά είναι αν κάνει ακόμα 60 ή και 40 ευρώ... μονο roster update έχει σε σχέση με το 2Κ15... ούτε καν τις νέες legend teams των 2000's δεν έχουν βάλει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Παιδια καλημερα. Κατεβασα το 2K16 στο ps4 και ενω εχει περασμενο και το τελευταιο patch (1.05), τα official roster παραμενουν της περσινης χρονιας (!) ,ενω οποιο custom roster παω να κατεβασω μου βγαζει μηνυμα : save file is corrupt and it cannot be loaded.

 

Γνωριζετε αν τα official της 2K εχουν ενημερωθει; π.χ OSFP-PAO, εχουν τους παιχτες που τελειωσαν τη χρονια; γιατι βλεπω στον ΠΑΟ τον Μπατιστα και στον Ολυμπιακο τον Ντανστον και τρελαινομαι.

Παρακαλω μια απαντηση και τονιζω για ps4 (στο youtube ειδα τα νεα ροστερ, αλλα δεν ξερω μηπως ειναι για pc μεσω καποιου mod).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...