Προς το περιεχόμενο

''Γερμανος'' ή ''Ιαπωνας'' ?1?!?


Cesar Sugar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!  :-)  

 

Ειχα μια διαφωνια χτες βραδυ με κατι φιλους. 

Θελω να μου πειτε...τι προτιματε/επιλεγετε/στηρίζεται ή θαυμαζεται και γιατι?? Η οτιδηποτε εχετε να πειτε...καλοδεχουμενο!! 

ισχύει αυτο που λεγανε οτι τα ιαπωνικα αυτοκινητα ειναι για μια ζωη........με ελαχιστες βλαβες και και και.....

? και οτι το Γερμανικο σταθερο βαρυ....για ανετο/ασφαλες ταξιδι?? ΦΗΜΕΣ???? Η ισχύουν ΑΚΟΜΑ?? ποια ειναι η αληθεια τελικα???

 Εσεις τι θα επιλεγατε-διαλεγατε?? (και μιλαω για ΟΟΟΟΛΛΛΑΑΑΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΣΠΟΡ,ΤΖΙΠ,ΣΕΝΤΑΝ,ΟΛΑΑ,ΟΙΚΟΜΙΚΑ,ΜΙΚΡΑ,,) 

 

 

 

 

                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                                         .....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! :-D 

post-361808-0-56059400-1444456022_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα να είμαστε λίγο σοβαροί...Επειδή είχες μια διαφωνία θέλεις κάποιος να συγκρίνει οοοοοοοοοοοολα τα Γερμανικά με οοοοοοοοοολα τα Ιαπωνικά;Γίνε πιο συγκεκριμένος μπας και λάβεις και σοβαρή απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τώρα να είμαστε λίγο σοβαροί...Επειδή είχες μια διαφωνία θέλεις κάποιος να συγκρίνει οοοοοοοοοοοολα τα Γερμανικά με οοοοοοοοοολα τα Ιαπωνικά;Γίνε πιο συγκεκριμένος μπας και λάβεις και σοβαρή απάντηση

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ... OTI δεν αναφερωμαι μονο σε σουπερ,σπορ και τετια...!! (αλλα σε ολα...οτι ξερει ο καθενας ας το πει...ητε για μικρα ητε για οικονομικα.......ητε σπορ....)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καθενας εχει διαφορετικες αναγκες , προτιμησεις , κλπ κλπ.....ενας οικογενειαρχης πχ με παιδια θελει μεγαλο αμαξι ευρυχωρο αξιοπιστο κλπ κλπ ειπα γενικοτητα το ξερω αλλα δεν γινεσαι και συ συγκεκριμενος . αν θες την προσωπικη μου γνωμη εγω πανω απο ολα βαζω την ασφαλεια και μετα την αξιοπιστια . οποτε κλεινω προς ευρωπη (mondeo,octavia,A4,insignia τα 4 αγαπημενα μου)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!!  :-)  

 

τα ιαπωνικα αυτοκινητα ειναι για μια ζωη........                                                                                                                                                                                                                                         .....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!! :-D[/size] 

Δεν υπαρχουν πλεον ιαπωνικα αυτοκινητα.. Μονο η daihatsu αλλα και αυτη σταματησε..

Μην συγκρινεις την παλια αξιοπιστια με την τωρινη..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...