Προς το περιεχόμενο

Φιλτράρισμα σε ανεπιθύμητες μνήμες, προσθέτει το Facebook


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρονο να εχει κανεις να παιζει με το facebook.... Τρικ εχει χιλιαδες για να ασχολεισαι

Τουλαχιστον παλια το ξεκατινιασμα ηταν γραφικο... εβλεπες την κατινα της γειτονιας να σε κοιταει με μισο ματι που τα εχεις με την κορη του κρεπωλη και μετα να σε σχολιαζει στις αλλες γειτονισσες δειχνοντας το σπιτι σου...

Τωρα η ιδια κατινα θα καθεται και θα βλεπει εαν εκανες tag την κορη του κρεοπωλη στις φωτο και οταν βαρεθει unfollow...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διαφορά έχει απο το block; Προσωπικά αν με καποιον έχω ξεκόψει κτλ τον διαγράφω απο φίλο ή αν είναι κανας σπαστικός τον κάνω block. Ανούσιο feature για μενα

καλα τα λες εχω φιλο που η κοπελα του τον εχει μπλοκαρει τα εχουν ξανα βρει και μιλανε μεσω τηλεφωνου και κανονικα απο κοντα αλα στο fb δεν εχουν ξεμπλοκαρει ο ενας τον αλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις τα σβήσουν κάποιοι με χαρά, μετά από μερικούς μήνες θα προσφέρεται μια ειδική υπηρεσία έναντι αμοιβής που θα τα επαναφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τα λες εχω φιλο που η κοπελα του τον εχει μπλοκαρει τα εχουν ξανα βρει και μιλανε μεσω τηλεφωνου και κανονικα απο κοντα αλα στο fb δεν εχουν ξεμπλοκαρει ο ενας τον αλον

Απλα αυτη τον τρωει και απο αλλους, και αυτος τον δινει και σε αλλες, και δεν θελουν το φβ να μαρτυρησει πραματα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...