Προς το περιεχόμενο

Κτεο εβγαλε προβληματα..


Luxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι για χιουνται.

Το bmw ειναι τις οικογενειας δεν μπλεκομαι εκει...

Εκει τοτε ναι ειναι οι κλασσικες τιμες των αντιπροσωπειων που γδερνουν...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πηγα σε ενα eshop ανταλλακτικων εγω που μαι ιδιωτης που δεν θα παρω ποσοτητα με τα λαδια ολα μου βγαιναμε 100€ βαλε και συ 150 εργατικα και θα το δεχτω, αλλα οχι 300 μονο εργατικα και ο αλλος μου λεει 320 ολα μαζι.

 

Η αντιπροσωπία ελεγε τακακια μπροστα 70€ μαζι με εργασια, τα τακακια μονα τους κανουν 20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ενταξει υπαρχουν ποιοτητες και ποιοτητες.και τα δικα μου εγω τα πηρα με 29 euros τα μπροστα και η αντιπροσωπεια που ελεγε 100.αλλα τα ferodo ας πουμε απο το μαγαζι που τα πηρα ειχαν 80....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα με μια εξαερωση θα βελτιωθει κατα πολυ η κατασταση.

10 ευρω μου επαιρνε ο δικος μου

μετα εμαθα πως να τη κανω μονος μου και μου βγαινει τσαμπα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαααχ .. εξαερωση; αν θελλουν αλλαγμα απλα αλλαξετα..

 

Αλλα ρωτα αν ειναι να το αποσυρεις μπορει να μην δεν θελει κτεο, ρωτα τον g_kal

 

http://www.insomnia.gr/topic/523572-%CE%B5%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CF%83%CF%85%CF%81%CF%83%CE%B7%CF%82/?fromsearch=1

Δες εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι εγω που να παω και τι να κανω. Δεν εχω πολλες ημερες περιθωριο. Πρεπει να περασει κτεο στις επομενες 15 ημερες.

Δεν τάπαμε? Το πας συνεργείο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κτεο μπορει να μη θελει, αλλα αποσυρση θα παει σε μισο χρονο, δε γινεται να ειμαι χωρις κτεο τοσο καιρο.

 

Ισως θελουν εξαερωση. Μου κανει εντυπωση τακακια ουτε 4 μηνων να βγαζουν ενα μετριο προβλημα και τακακια 2 χρονων να βγαζουν σοβαρο προβλημα..

 

Το να αλλαξω παντως τιποτα δισκοφρενα κτλ, απλα δε παιζει.

 

Συνεργειο θα το παω, το θεμα ειναι στον ιδιο ή σε αλλον;

 

Τα τακακια πισω που πληρωσα και για τα δυο 30 ευρω, μπορει να μου πει καποιος εαν ειναι λογικη τιμη; Εχει αυθεντικα και ιμιτασιον τακακια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Luxx πρώτα από όλα πρέπει να το φτιάξεις και για τη δική σου ασφάλεια, και την ασφάλεια των υπόλοιπων. Με τόσες διαφορές που βγάζουν τα φρένα σου, κάποια στιγμή θα χάσεις τον έλεγχο πριν το καταλάβεις. Έπρεπε να το είχες ήδη πάει συνεργείο. Όσο δεν το φτιάχνεις γιατί δεν ξέρεις ποιο συνεργείο να επιλέξεις, θα κινδυνεύεις από ατύχημα. Και φυσικά μόλις περάσει η προθεσμία επανελέγχου θα κινδυνεύεις και από τα πρόστιμα έλλειψης ΚΤΕΟ.

 

Όσο για αυτό που σου κάνει εντύπωση στο έχω απαντήσει ήδη, είχα γράψει "τα τακάκια είναι μόνο ένα κομμάτι του συστήματος πέδησης, μπορεί να φταίει κάτι άλλο".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστά. Το θέμα δεν ειναι το ΚΤΕΟ αλλα η ασφάλεια των γύρω σου κ η δίκη σου. Πήγαινε το άλλου. Αυτός νομιζω έκλεισε πριν κανα χρονο... Αλήθεια, γιατι να το αποσύρεις? δεν πιάνει τιποτα σα μεταχειρισμένο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παει το χαρτι του κτεο με τις μετρησεις για τα φρενα στο συνεργειο, θα ειναι καλυτερα λετε;

 

 

 

Πολυ σωστά. Το θέμα δεν ειναι το ΚΤΕΟ αλλα η ασφάλεια των γύρω σου κ η δίκη σου. Πήγαινε το άλλου. Αυτός νομιζω έκλεισε πριν κανα χρονο... Αλήθεια, γιατι να το αποσύρεις? δεν πιάνει τιποτα σα μεταχειρισμένο?

Πως εκλεισε; Μια χαρα λειτουργει καθημερινα, με αρκετο κοσμο μαλιστα.

 

http://c-service.car.gr/contact/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα παει το χαρτι του κτεο με τις μετρησεις για τα φρενα στο συνεργειο, θα ειναι καλυτερα λετε;

 

 

 

ναι σιγουρα. Θα κανει τον ηλιθιο μαστορα να χαμπαριασει οτι ειναι μαλακας

 

Ρωτα τον μηπως τυχαινει να εχει δει ποτε του κανα σπρει που γραφει επανω "καθαριστικο φρενων"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρωτα τον μηπως τυχαινει να εχει δει ποτε του κανα σπρει που γραφει επανω "καθαριστικο φρενων"

Τι να το κάνει ρε συ το καθαριστικό φρένων, έχει κομπρεσέρ αέρα λέμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...