Προς το περιεχόμενο

Κλεινετε ραντεβού για ΚΤΕΟ;


παπι

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ημαρτον. Τι είναι αυτό το πράμα σήμερα και χθες. 1 χιλιόμετρο ουρά εδώ σε ένα ΚΤΕΟ. Σοβαρα τώρα, είναι τόσο δύσκολο να κλεισεις ένα ραντεβού με το τηλέφωνο σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ημαρτον. Τι είναι αυτό το πράμα σήμερα και χθες. 1 χιλιόμετρο ουρά εδώ σε ένα ΚΤΕΟ. Σοβαρα τώρα, είναι τόσο δύσκολο να κλεισεις ένα ραντεβού με το τηλέφωνο σου;

Σοβαρά τώρα, πιστεύεις πως υπήρχε περίπτωση να καταφέρεις να κλείσεις ραντεβού τις 2 τελευταίες ημέρες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με την νοοτροπία του Έλληνα ΟΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ . Δεν γίνεται δουλειά. Δεν φταίνε σε τίποτα τα ΚΤΕΟ  . 
Αμα δεν θέλετε ταλαιπωρία να το πηγαίνετε νωρίτερα. Όσες φορές το χω πάει εγώ (πάνω απο 3) είναι άδιο . Δεν το πάω τελευταίες μέρες. Πολλές φορές και 2 βδομάδες πριν .  To πρόβλημα το έχουν δημιουργήσει οι εκατομμύρια ιδιοκτήτες που δεν έχουν περάσει ΚΤΕΟ τα αμάξια τους όταν έπρεπε ....... Σε αυτούς τα παράπονα σας . 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χαίρομαι που πάνε και ξεροσταλιάζουν στις ουρές της τελευταίας στιγμής για να το περάσουν ΚΤΕΟ και στο τέλος χάνουν την υπομονή τους και βγαίνουν εκπρόθεσμοι και τσιμπάνε το πρόστιμο...

Όλοι εμείς οι υπόλοιποι που χρόνια τώρα είμαστε νομοταγείς και πηγαίνουμε έγκαιρα τα οχήματά μας είμαστε τα κορόϊδα της υπόθεσης;

Και τα 400 ευρώ πρόστιμο που λένε οτι σου βάζουν αν σε σταματήσουν σε έλεγχο , λίγα μου φαίνονται.Αφαίρεση διπλώματος και πινακίδων επιτόπου θα έπρεπε να γίνεται και εαν δεν έχεις τα χρήματα, να τα πάρεις πίσω ΑΦΟΥ φτοιάξεις όπως πρέπει το όχημά σου , να σε βάζουν να κάνεις το ισόποσο σε κοινωνική εργασία όπως κάνουν στο εξωτερικό.

Δεν φταίω εγώ που συντηρώ σωστά το δικό μου το αμάξι να έρχεται από απέναντι ο κάθε καραγκιοζάκος με το χρέπι του και να σκάει πάνω μου και να με στέλνει στα θυμαράκια.Όσοι δεν έχουν χρήματα να τα συντηρήσουν να τα πετάξουν ή να τα χαρίσουν.Όσοι έχουν και δεν τα συντηρούν όπως πρέπει , να τους κόψει τον κ@λο το κράτος.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 400 ευρώ πρόστιμο που λένε οτι σου βάζουν αν σε σταματήσουν σε έλεγχο , λίγα μου φαίνονται.

Εφόσον το περάσεις ΚΤΕΟ μέσα σε 10 ημέρες το πρόστιμο των 400€ μειώνεται σε 50€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικα εχθες παλι χαμος, βρισιδια ,τσακωμοι και η αιτιολογια των περισσοτερων "ηρθα τελευταια μερα για να μην με κοψουν"

Γιατι να μην το κοψουν, εγω λεω να του κοωουν το κωλο ...

 

Σε καθε φαναρι επρεπε να χουμε μια καμερα εδω περα, να ημαστε σωστοι, ο καθενας φορτωνει το αμαξι οπως θελει, βγαινει με αμαξι τηγανιερα, παιρναει με κοκκινο σε κανει προσπεραση σε κλειστη στροφη.

 

Αν δεν λιπομουν τα αμαξι ανετα επεφτα σε πολλους πανω επιτιδες.

 

Με βλεπει ο αλλος να ερχομαι σε κεντρικο βγαινει απο στροφη με το πασο του, θεωροντας οτι εγω θα κοψω. αν σου κοψω το αμαξι στην μεση θα φταιω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μην το κοψουν, εγω λεω να του κοωουν το κωλο ...

 

Σε καθε φαναρι επρεπε να χουμε μια καμερα εδω περα, να ημαστε σωστοι, ο καθενας φορτωνει το αμαξι οπως θελει, βγαινει με αμαξι τηγανιερα, παιρναει με κοκκινο σε κανει προσπεραση σε κλειστη στροφη.

 

Αν δεν λιπομουν τα αμαξι ανετα επεφτα σε πολλους πανω επιτιδες.

 

Με βλεπει ο αλλος να ερχομαι σε κεντρικο βγαινει απο στροφη με το πασο του, θεωροντας οτι εγω θα κοψω. αν σου κοψω το αμαξι στην μεση θα φταιω

ακριβως , στα παπαρια τους για τους υπολοιπους, κλασικος ελληναρας οδηγος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με βλεπει ο αλλος να ερχομαι σε κεντρικο βγαινει απο στροφη με το πασο του, θεωροντας οτι εγω θα κοψω. αν σου κοψω το αμαξι στην μεση θα φταιω

Έλα όμως που εκτός από τους ηλίθιους που το κάνουν επίτηδες υπάρχουν και κάτι παπουδάκια που δεν έχουν αίσθηση με πόση ταχύτητα έρχεται ο άλλος και βγαίνουν κάθετα και γίνεται το κακό....

Τα περιστατικά στην επαρχία ειδικά με μηχανές που έχουν σκάσει πάνω σε αμάξια παπούδων είναι πάμπολα και δυστυχώς τα περισσότερα θανατηφόρα.

Γι αυτό το λόγο δεν τρέχουμε για να γλυτώσουμε και να προλάβουμε το κακό και από τις δυο παραπάνω περιπτώσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρεχω προσεχω ακομα και οταν εχω προτεραιότητα.

 

Το απιθανο σκηνικο που ειδα, δυο τρακτερ φορτωμενα τινγκα τελαρα με ελιες να το ενα προσπεραση το αλλον για να του παρει την σειρα στον διαλογεα, απο πισω πεντε αυτοκινητα σε επαρχιακο δρομο να περιμενουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τρεχω προσεχω ακομα και οταν εχω προτεραιότητα.

 

Το απιθανο σκηνικο που ειδα, δυο τρακτερ φορτωμενα τινγκα τελαρα με ελιες να το ενα προσπεραση το αλλον για να του παρει την σειρα στον διαλογεα, απο πισω πεντε αυτοκινητα σε επαρχιακο δρομο να περιμενουν.

 

 

Πολύ καλά κάνεις. Είναι πάρα πολλοί αυτοί που είχαν προταιρεότητα και τώρα είναι στα θυμαράκια ή ανάπηροι. Γαμημένοι βλάχοι πάντως τους τρώω στη μάπα κάθε μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...