Προς το περιεχόμενο

Αναβολή των extensions στο Microsoft Edge, μέχρι το 2016


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελληνας.

Ενω εσυ που θα παρεις στον αδερφο σου windows pc 

για μουσικη παραγωγη δεν εισαι "Ελληνας" εισαι κατι αλλο..

 

Eιναι ακομα σε πολυ "baby"σταδιο ο edge δεν τιθεται καν θεμα ανταγωνισμου ακομα...

πρωτα απ'ολα θα πρεπει να υπαρξει σε ολες τις πλατφορμες 

και στις mobile να μπορεις να εισαι sync με οτι συσκευη και να εχεις αλλιως δεν παιζει ουτε να πλησιασει τους αλλους 2 & αυτα που ειπαν οι απο πανω για extensions κτλ...

 

μονο σε μενα φαινεται απαραδεκτο το οτι δεν ηταν ετοιμος ο edge απο την πρωτη μερα που βγηκαν τα windows 10?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω εσυ που θα παρεις στον αδερφο σου windows pc 

για μουσικη παραγωγη δεν εισαι "Ελληνας" εισαι κατι αλλο..

 

Eιναι ακομα σε πολυ "baby"σταδιο ο edge δεν τιθεται καν θεμα ανταγωνισμου ακομα...

πρωτα απ'ολα θα πρεπει να υπαρξει σε ολες τις πλατφορμες 

και στις mobile να μπορεις να εισαι sync με οτι συσκευη και να εχεις αλλιως δεν παιζει ουτε να πλησιασει τους αλλους 2 & αυτα που ειπαν οι απο πανω για extensions κτλ...

 

μονο σε μενα φαινεται απαραδεκτο το οτι δεν ηταν ετοιμος ο edge απο την πρωτη μερα που βγηκαν τα windows 10?

Που είναι το περίεργο που παίρνει Windows PC για music production;;;;; :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι το περίεργο που παίρνει Windows PC για music production;;;;; :/

Γιατι δεν κανει φιλε μου ειναι πεταμενα λεφτα...

κι εχω πεταξει πολλα για να το λεω δεν εχω μισος για τα windows αλλα αν θες να κανεις μουσικη πρεπει να παρεις mac για πολλους λογους που δεν ειναι του topic για να το αναλυσω

μιλαω για την συγκεκριμενη δουλεια και για μερικες ακομα 

οχι γενικα για ολες τις αναγκες που μπορει να εχει καποιος..

ηταν συγκεκριμενη η απαντηση μου στον συγκεκριμενο ανθρωπο που θελει να παρει ενα "ακριβο" μηχανημα

κι ενω ολοι χρησιμοποιουν mac θελει να παρει windows pc

ειναι πιο καλα πιο σταθερα αναγνωριζει τα παντα με τη μια οι drivers ειναι κομπλε και αν θες μπορεις να βαλεις και windows

δεν ειναι θεμα μουρης ουτε αισθητικης ειναι το καλυτερο εργαλειο που μπορει να εχει κανεις για μουσικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δεν κανει φιλε μου ειναι πεταμενα λεφτα...

κι εχω πεταξει πολλα για να το λεω δεν εχω μισος για τα windows αλλα αν θες να κανεις μουσικη πρεπει να παρεις mac για πολλους λογους που δεν ειναι του topic για να το αναλυσω

μιλαω για την συγκεκριμενη δουλεια και για μερικες ακομα 

οχι γενικα για ολες τις αναγκες που μπορει να εχει καποιος..

ηταν συγκεκριμενη η απαντηση μου στον συγκεκριμενο ανθρωπο που θελει να παρει ενα "ακριβο" μηχανημα

κι ενω ολοι χρησιμοποιουν mac θελει να παρει windows pc

ειναι πιο καλα πιο σταθερα αναγνωριζει τα παντα με τη μια οι drivers ειναι κομπλε και αν θες μπορεις να βαλεις και windows

δεν ειναι θεμα μουρης ουτε αισθητικης ειναι το καλυτερο εργαλειο που μπορει να εχει κανεις για μουσικη

Οι μισοί παραγωγοί στον πλανήτη χρησιμοποιούν Mac και οι άλλοι μισοί Windows. Ειδικά στην Ευρώπη, δεν χρησιμοποιούν τόσο πολύ Mac.

Το ότι είναι πεταμένα λεφτά τα windows για μουσική παραγωγή, ή άσχετος θα το έλεγε, ή κολλημένος με την Apple...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μισοί παραγωγοί στον πλανήτη χρησιμοποιούν Mac και οι άλλοι μισοί Windows. Ειδικά στην Ευρώπη, δεν χρησιμοποιούν τόσο πολύ Mac.

Το ότι είναι πεταμένα λεφτά τα windows για μουσική παραγωγή, ή άσχετος θα το έλεγε, ή κολλημένος με την Apple...

Μιλα λιγο καλυτερα βασικα ξεκιναμε απο κει...

ποσα live εχεις δει με windows pc?

γιατι εγω δεν εχω δει και πολλα

στα studio το 80% ειναι mac

μιλας με παραγωγους απο την ευρωπη και τους βλεπεις 

με τι δουλευουν?

κι τι παραγωγους εννοεις "σπιτικους" η δισκογραφιας?

οι εταιριες software που βγαζουν και για τις 2 πλατφορμες τα προγραμματα τους γιατι στα video τους και στις εκθεσεις τους ειναι μονο σε mac ειναι γιατι τα παιρνουν απο την apple και γουσταρουν να τους κανουν διαφημιση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλα λιγο καλυτερα βασικα ξεκιναμε απο κει...

ποσα live εχεις δει με windows pc?

γιατι εγω δεν εχω δει και πολλα

στα studio το 80% ειναι mac

μιλας με παραγωγους απο την ευρωπη και τους βλεπεις 

με τι δουλευουν?

κι τι παραγωγους εννοεις "σπιτικους" η δισκογραφιας?

οι εταιριες software που βγαζουν και για τις 2 πλατφορμες τα προγραμματα τους γιατι στα video τους και στις εκθεσεις τους ειναι μονο σε mac ειναι γιατι τα παιρνουν απο την apple και γουσταρουν να τους κανουν διαφημιση?

Δεν μίλησα περίεργα, ξεκινάμε από κει...

Live; Δεν μίλησα για "DJ's". Ηλεκτρονική μουσική κάνεις με ένα κάρο διαφορετικούς τρόπους.

Στα στούντιο το 80% ΔΕΝ είναι Mac, και ΝΑΙ, μιλάω με παραγωγούς, και πολλούς, και γνωστούς. Και ναι, έχουν ΚΑΙ Mac ΚΑΙ windows, γιατί υπάρχουν θέματα με πελάτες και γούστα.

Μιλάω για δισκογραφίας όπως καταλαβαίνεις, γιατί τα home studios δεν είναι 50-50 όπως τα επαγγελματικά studios, αλλά κάπου στο 95-5 για τους γνωστούς οικονομικούς λόγους.

Ποιά προγράμματα διαφημίζονται με mac; Σε όποια σελίδα και να μπω υπάρχουν και τα 2...

Ό,τι νά'ναι κουβέντα κάνουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μίλησα περίεργα, ξεκινάμε από κει...

Live; Δεν μίλησα για "DJ's". Ηλεκτρονική μουσική κάνεις με ένα κάρο διαφορετικούς τρόπους.

Στα στούντιο το 80% ΔΕΝ είναι Mac, και ΝΑΙ, μιλάω με παραγωγούς, και πολλούς, και γνωστούς. Και ναι, έχουν ΚΑΙ Mac ΚΑΙ windows, γιατί υπάρχουν θέματα με πελάτες και γούστα.

Μιλάω για δισκογραφίας όπως καταλαβαίνεις, γιατί τα home studios δεν είναι 50-50 όπως τα επαγγελματικά studios, αλλά κάπου στο 95-5 για τους γνωστούς οικονομικούς λόγους.

Ποιά προγράμματα διαφημίζονται με mac; Σε όποια σελίδα και να μπω υπάρχουν και τα 2...

Ό,τι νά'ναι κουβέντα κάνουμε.....

Το οτι εσυ εχεις στο μυαλο σου οτι live κανουν μονο οι dj's

κι οτι ειναι μονο για ηλεκτρονικη μουσικη με κανουν να καταλαβω πολλα...

στην αρχη ειπες οτι οι μισοι ειναι mac και οι αλλοι μισοι windows 

τωρα μου λες οτι εχουν και τα δυο(που ειναι το πιο λογικο γιατι ο πελατης εχει παντα δικιο.....)

φιλε μου αν θες να εισαι σωστος απλα παιρνεις mac χωνεψε το ειναι μονοδρομος στο να κανεις σωστα την δουλεια σου

 

δεν διαβαζεις και καλα τι γραφω

ειπα στα video...

 

παρε το cubase

 

παρε τα pro tools

 

παρε και το ableton

 

αυτο λεω ειναι τυχαιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον, μιλάμε για music production και μου λες για live; Μας κάνεις πλάκα; Μιλάμε για studio και μου λες live... Τι ακριβως θες να καταλάβω;
Όταν έχουν και τα 2 (μιλάω για τους γνωστούς εννοείται -δεν μπορώ να ξέρω σε κάθε γειτονιά τι κάνει ο καθένας-), το ποσοστό δεν είναι 50-50;;;
Στα video έχουν Mac γιατί τα video είναι αμερικάνικα, και στο Αμέρικα οι περισσότεροι χρησιμοποιούν Mac, μέχρι και για να γράφουν κείμενα....
Επίσης, για να είμαι σωστός, θα χρησιμοποιήσω Mac, αυτό το μηχάνημα το οποίο με το τελευταίο Pro Tools, κρασάρει και χάνεις τη δουλειά σου και οι περισσότεροι είναι ακόμα στο 9;;;
Αυτό εννοείς;
Ας μην το συνεχίζουμε άλλο, είμαστε και σε λάθος topic. Το τι γνωρίζει ο καθένας, άσε να το ξέρει ο εαυτός του καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...