Προς το περιεχόμενο

Wind εκπτώσεις Xiaomi Hongmi Note 4G 129€


BrocasHelm

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mertaghon αφού το είχες μπορείς να μου απαντήσεις στο ερώτημα που έβαλα λίγα μηνύματα παραπάνω?

 

Μπορείς να μας πεις από τα 8gb πόσα είναι διαθέσιμα? Τελικά μπορείς να μεταφέρεις εφαρμογές στην sd ή μένεις μόνο με την εσωτερική μνήμη?

 

Ευχαριστώ.

Έχει αυτό με τον ΜΤΚ επεξεργαστή η γυναίκα μου (αυτό της προσφοράς είναι με snapdragon) και οι εφαρμογές δεν μεταφέρονται στην εξωτερική sd ούτε με το Link2SD που το έχω αγορασμένο έγινε κάτι. Ακόμη και τις φωτογραφίες για να μεταφέρονται στην εξωτερική χρησιμοποιώ το folder mount

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το χα καιρο σε δικαρτο με 6592,χορταστικο τηλεφωνο,αλλα αργη η ξιαομι  αναβαθμισεις σε κανα 2 πραματα

και αυτομολησα για μειζου μερια..

 

Η meizu δηλαδή βγάζει συχνές αναβαθμίσεις; Είναι σταθερές;

 

Ta meizu btw δεν είναι φθηνά. Όχι να δώσουμε πάνω από 250 για κινέζικο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mertaghon αφού το είχες μπορείς να μου απαντήσεις στο ερώτημα που έβαλα λίγα μηνύματα παραπάνω?

 

Μπορείς να μας πεις από τα 8gb πόσα είναι διαθέσιμα? Τελικά μπορείς να μεταφέρεις εφαρμογές στην sd ή μένεις μόνο με την εσωτερική μνήμη?

 

Ευχαριστώ.

 

Αν εχει παρει την εκδοση 4.4 του android τοτε δεν θα μπορει να μεταφερει εφαρμογες στην sd card.

 

Έχει αυτό με τον ΜΤΚ επεξεργαστή η γυναίκα μου (αυτό της προσφοράς είναι με snapdragon) και οι εφαρμογές δεν μεταφέρονται στην εξωτερική sd ούτε με το Link2SD που το έχω αγορασμένο έγινε κάτι. Ακόμη και τις φωτογραφίες για να μεταφέρονται στην εξωτερική χρησιμοποιώ το folder mount

 

Φανταζομαι το εχεις κανει root για να χρησιμοποιεις το συγκεκριμενο προγραμμα. Για μεταφορα φωτογραφιων δοκιμασε και τον stock folder manager που θα εχει το κινητο γιατι αυτο λογικα θα επιτρεπεται να τις μεταφερει και χωρις να πρεπει να ειναι root το κινητο. Επισης στις ρυθμισεις της εφαρμογης της φωτογραφιας θα μπορεις να επιλεξεις να αποθηκευονται οι καινουριες φωτο (χρειαζεται ρυθμιση και για το βιντεο) στην sd card και οχι στην rom.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα μειζου ειναι φτηνα:μ2  119 ευρω που εχω,

μ2 νοτε,μ1 νοτε

τωρα αν καποιος απο εσας δεν θελει να αγοραζει

απο κινα δικο του θεμα,

ατοπο βασικά αφού μειζου κ ξιαομι απλα δε μου χαλανε τοοσα χρονια με τοοση κακομεταχειριση,

απλα γιατι εχουν ελεγχους στην παραγωγη..

 

τεσπα λεπον,8gb ,ειχα 35 εφαρμογες,οι 10 παιχνιδια,τα 2 των 1,5 gb το ενα,δεν το σκεφτηκα ποτε..

 

τεχνικα ειναι θεμα της miui οποτε δες ποια miui φορα,πήρε την 6? και μαθαινεις ποση εχει ελευθερη αλλα δεν εχεις θεμa,με την 5 δεν ειχε μεταφορα σε καρτα

 

meizu ειναι καλη επιλογη το μ1νοτε,μ2νοτε κοιτατε αντι του ξιαομι εδω.

αλλα αν πατε κινα δειτε κ χιαομι νοτε 2 με χ10 χελιος cpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα προτεινα το κινητό του θεματος σε φιλη το επιασα και στα χερια μου, σφαιρα αν και ειχε προλαβει να βαλει αρκετες εφαρμογες και την γνωστη σαβουρα απο το store ( avg clean master) γενικά για πρώτη μερα το ειχε ντικαρει.

 

Στο προβλημα τωρα μετα απο δυο μερες την βρίσκω λεω πως παει το χιαομι και μου ειπε ότι ενω ήταν στο 40% το βραδυ πριν κοιμηθει εκλεισε απο μπαταρια το πρωι που ειχε ξυπνήσει ημασταν στον δρομο δεν μπορεσα να το ριξω μια ματιά, θα μπορουσε να γινει κάτι τετοιο? Υπαρχει κανα γνωστο προβλημα?Η καμια πατατα εκανε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος να μου απαντήσει στα παρακάτω !εχει gps χωρίς internet ? για το 4g πρέπει να έχεις καινούργια sim (εχω παλια sim)?  η καινούργιες  επαφές αποθηκεύονται στην sim η μόνο στο τηλ ? γενικα θελω να διαβάζει και να γράφει στην sim παντα! η πρεπει να της συγχρονίζω στον λογαριασμο που εχω βαλει   ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...