Προς το περιεχόμενο

Revolut: Οδηγός επιβίωσης [Διαβάστε τα 3 πρώτα posts πριν ρωτήσετε]


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχεις στειλει στο καινουργιο τους iban εσυ ομως? Μια 300αρα θελω να στειλω και δεν λεει να τα χασω,

Εδω και ενα χρονο εστελνα στο παλιο τους iban διχως τετοια προβληματα..

 

Τα χρηματα δεν γινετε να χαθουν!Εχω στειλει απο πειραιως και σε BIC που με εβγαλε μονο του η WinBank.Εφτασαν κανονικα και στην ωρα τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 12,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα χρηματα δεν γινετε να χαθουν!Εχω στειλει απο πειραιως και σε BIC που με εβγαλε μονο του η WinBank.Εφτασαν κανονικα και στην ωρα τους!

Μπορεις να στειλεις απο την συναλλαγη που ειχες το iban και το bic τους; Ευχαριστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις αλλο bic απο το δικο μου :/

Στελε το με αυτο που γραφει η εφαρμογη.Και μονο με το IBAN θα φτασει στον παραληπτη.Εστειλαν και αλλα παιδια σε προιγουμενες σελιδες στο ιδιο bic και εφτασαν κανονικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα μέσω e-banking ένα ποσό τη Δευτέρα 2/4 και ακόμα δεν έχει φανεί στο λογαριασμό μου.

Είναι σε λογικά πλαίσια η καθυστέρηση ή να στείλω μήνυμα στο support?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα μέσω e-banking ένα ποσό τη Δευτέρα 2/4 και ακόμα δεν έχει φανεί στο λογαριασμό μου.

Είναι σε λογικά πλαίσια η καθυστέρηση ή να στείλω μήνυμα στο support?

 

Το ίδιο ακριβώς και εγώ, από το Σάββατο ξεκίνησα το έμβασμα από την Ελληνική τράπεζα, προχθές ήρθε ενημέρωση στο app της revolut οτι είναι σε αναμονή να ολοκληρωθεί η κατάθεση στην κάρτα και ακόμα τίποτα.

Προσπαθώ από χθες να επικοινωνήσω με το support τους αλλά είναι full of requests... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα μέσω e-banking ένα ποσό τη Δευτέρα 2/4 και ακόμα δεν έχει φανεί στο λογαριασμό μου.

Είναι σε λογικά πλαίσια η καθυστέρηση ή να στείλω μήνυμα στο support?

Εβαλες το reference number? Ειναι στο ονομα σου ο λογαριασμος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πεδιο "SEPA" τι ειπαμε οτι βαζουμε?

sha

 

 

μου ηρθε κι εμενα η καρτα, ισχυει ακομα οτι πρεπει να κανουμε μια μικρη αναληψη για να ενεργοποιηθει;

 

ή απλα αν την βαλουμε στο atm ενεργοποιειται;

 

διαφορετικα τι ποσο;

 

ενα ταληρο ας πουμε;

καμια απαντηση εδω κανείς;;; κανείς που παρελαβε προσφατα καρτα και την δοκιμασε online;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...