Προς το περιεχόμενο

μπορεί κάποιος να κάνει test drive όποιο αυτοκίνητο θέλει;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να την πας και κιουρια τη Ferrari αλλά τι νόημα έχει; Επίσης εκεί για ζημιές άνω των 10.000 τις πληρώνεις από την τσέπη και δε θέλει ιδιαίτερη προσπάθεια να φτάσεις αυτό το ποσό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι καλός ηθοποιός και τους πείσεις πως 1) έχεις πολλά λεφτά 2) όντως θέλεις να αγοράσεις, τότε φαντάζομαι κάνεις test drive όπου θέλεις.

 

έτσι

 

σ'αυτό τον κόσμο αν πουλήσεις μούρη μπορείς να κάνεις πολλά

 

Α ρε τρολάρισμα που θέλει ο κόσμος...

επιτυχημένος όρος, και χαίρομαι που έχει εμπλουτίσει το λεξιλόγιό μας, γιατι το κοροϊδεύω παραπέμπει αλλού, ότι θεωρώ ότι είσαι βλάκας και θα σε δουλέψω, ακριβώς επειδή είσαι βλάκας, περιέχει κακία, ενώ το τρολάρισμα έχει να κάνει πουλάω τρέλα για να επιβιώσω σ'ένα κόσμο που έχει ουτως ή άλλως αποτρελαθεί εντελώς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρων δεν ειχα προβλημα για test drive με αυτοκινητα, προσφατα τεσταρα την CLA.

Για γκουρμετ μαρκες αλλαζουν τα πραγματα. Ξερω σιγουρα οτι υπαρχει υπηρεσια που μπορεις να οδηγησεις Ferrari επι πληρωμη εφοσον σου κανουν καποια μαθηματα (300€ αν δεν με γελαει η μνημη μου). Εν ολιγοις, αν εχεις λεφτα τα παντα μπορεις να κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ενώ το τρολάρισμα έχει να κάνει πουλάω τρόλα για να επιβιώσω σ'ένα κόσμο που έχει ουτως ή άλλως αποτρελαθεί εντελώς

 

fixed

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακολουθεί σοβαρή απάντηση:

 

 

Τα test drive καθορίζονται από την πολιτική της κάθε αντιπροσωπείας αυτοκινήτων, π.χ. η Subaru δεν έδινε ποτέ δυνατότητα test drive για Impreza WRX/STi παρά μόνο για μικρά μοντέλα τύπου Justy, ενώ άλλες αντιπροσωπείες δεν έχουν τέτοιους περιορισμούς. Σε ακριβές μάρκες πιθανότατα μετά από κάποιο screening του υποψήφιου αγοραστή να δίνεται η δυνατότητα, κοινώς αν το εκκαθαριστικό σας είναι τουλάχιστον εξαψήφιο κάτι μπορεί να γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι φεράρι που να την οδηγήσεις ρε συ? σιγουρα θα την στουκάρεις.

 

Προσπάθησα κάποτε να βάλω στο γκαράζ της εταιρίας που δούλευα μία Maserati Quattroporte που ήταν του CEO.

Αφού μου έσβησε 3-4 φορές, κατέβηκα και του έδωσα τα κλειδιά :-D

 

Ακόμη και με εμπειρία πάνω από 1.000.000 χιλιόμετρα δεν είμαι σίγουρος πως μπορώ να οδηγήσω κάτι αντίστοιχο.

Εκτός κι αν τα έχουν φτιάξει πιο smooth πλέον, δεν ξέρω.

 

Πάντως αν θες, μπορούμε να κανονίσουμε να πάρω μια Mercedes ενός γνωστού μου, να βρω toxido, να βάλεις γόβες και τα σχετικά και να κάνουμε μια προσπάθεια μήπως και τους πείσουμε :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ferraridrive.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&product_id=1&category_id=1&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=257

To χα κάνει με παρέα δώρο σε φίλο ! Οδηγείς στην Αττική οδό . 


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...