Προς το περιεχόμενο

μπορεί κάποιος να κάνει test drive όποιο αυτοκίνητο θέλει;


stavi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό που λέει και ο τίτλος

 

έχουμε τη δυνατότητα στην Ελλάδα να κάνουμε test drive και μάλιστα πολύ ακριβά αυτοκίνητα;

 

έβλεπα αυτό το βιντεο κλιπ και λέω και δεν κάνω ένα test drive ρε παιδάκι μου, να νιώσω λίγο γκλαμουριά

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα τι ρούχα θα φοράς. Αν π.χ. ταιριάζουν με το χρώμα του αυτοκινήτου, κατά 69% μπορείς.

 

Τα παπούτσια δεν παίζουν ρόλο; Με αθλητικά ρίμποκ τρως πόρτα;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι γίνονται και στην ελλάδα κάποια αλλα απο εκει και πέρα το πως δεν γνωρίζω 

 

θα πρεπει να πληροφορηθούμε, ειδικά αν ειναι τιποτα αυτοκίνητα που αξιζει να τα οδηγήσεις

Ανάλογα τι ρούχα θα φοράς. Αν π.χ. ταιριάζουν με το χρώμα του αυτοκινήτου, κατά 69% μπορείς.

αν ειναι να κάτσει η φάση θα φορέσω και το κατάλληλο outfit

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα πρεπει να πληροφορηθούμε, ειδικά αν ειναι τιποτα αυτοκίνητα που αξιζει να τα οδηγήσεις

αν ειναι να κάτσει η φάση θα φορέσω και το κατάλληλο outfit

 

βασικά γνωρίζω οτι το κανει  επαγγελματίας άαρα δεν νομιζω οτι γινεται απο τον καθένα (πχ να πας σε επίδειξη και να οδηγήσεις απλός ..)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά γνωρίζω οτι το κανει  επαγγελματίας άαρα δεν νομιζω οτι γινεται απο τον καθένα (πχ να πας σε επίδειξη και να οδηγήσεις απλός ..)

 

α καταλάβα....

 

ε ναι λογικό μου ακούγεται... διαφορετικά θα το κάναν ολοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάπου στην Αττική που μπορείς να νοικιάσεις π.χ. μία Ferrari για 15'-30'.

Μάζεψε χρήμα και κάνε το για να σου φύγει η κ@υλα.

Κάπου στα 100€-200€ είναι δεν θυμάμαι.

 

Τι να το κάνεις όμως ;
Το θέμα είναι να το πάρεις αυτά τα 15'-30' και να λιώσεις τα λάστιχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρτάται το αυτοκίνητο. Ένα yaris μπορεί οποιοσδήποτε να πάει να το κάνει ένα test drive μια porsche όμως σίγουρα όχι. Επίσης δεν ξέρω τι παίζει και με τις ζημιές. Αν πχ το στουκαρεις τα πληρώνει όλα η ασφάλεια ή δίνεις κι εσύ ένα ποσό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάπου στην Αττική που μπορείς να νοικιάσεις π.χ. μία Ferrari για 15'-30'.

Μάζεψε χρήμα και κάνε το για να σου φύγει η κ@υλα.

Κάπου στα 100€-200€ είναι δεν θυμάμαι.

 

Τι να το κάνεις όμως ;

Το θέμα είναι να το πάρεις αυτά τα 15'-30' και να λιώσεις τα λάστιχα.

 

τι φεράρι που να την οδηγήσεις ρε συ? σιγουρα θα την στουκάρεις.

 

Άσε που μου λέγαν, κάποιοι που είχαν πάει στην Ιταλία στο εργοστάσιο της φεραρι, όπου σου δίνεται η δυνατότητα να οδηγήσεις σε ειδικό χώρο μαζί με συνοδηγό, άνθρωπο της εταιρείας, ότι δεν έχει τιμόνι η μαλακία, έχει τηλεχειριστήριο, σαν αυτά που παίζουμε playstation ένα πράμα.

εχουν περάσει πολλά χρόνια απο τότε, που μου το παν καμιά 10 αριά, οπότε δε τα θυμάμαι και καλά. Αλλά αυτά τα αυτοκίνητα φαντάζομαι είναι σαν τους ενισχυτές που βάζεις στο ηχητικό εξοπλισμό του αυτοκινήτου, εκεί δεν έχει σιγανό, ή θα γουστάρεις στη διαπασών ή μην το βάζεις και καθόλου. (Εντάξει έχει και πιο σιγανό αλλά πάλι δυνατά ακούγεται, αν είσαι κουρασμένος δηλαδή σου φαίνεται πολύ δυνατά).

Φαντάζομαι και η φεράρι πατάς γκάζι και φεύγει δεν σε περιμένει να εγκλιματιστείς.

 

εδώ βλέπουμε ότι έχει κανονικά τιμόνι, αλλά κι αυτό που μου ειπαν φαντάζομαι θα χει κάποια βάση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι καλός ηθοποιός και τους πείσεις πως 1) έχεις πολλά λεφτά 2) όντως θέλεις να αγοράσεις, τότε φαντάζομαι κάνεις test drive όπου θέλεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...