Προς το περιεχόμενο

Dragonball Super


snik3

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχαχα και εγώ απορώ πως δεν έχει εξαϋλώθει ο frieza ως τωρα. Πάντως λογικο είναι να ζηλέψει ο beerus, ούτε αυτός τ έχει κάνει master το UI, αλλά από την άλλη χαίρεται κ τον θαυμάζει. Εκτός του ότι αν νικήσει σώζεται το σύμπαν του :-P εντωμεταξυ πόσο δυνατούς μαχητες έχουν τα άλλα σύμπαντα που δεν πήραν μέρος (που υποτίθεται είναι πιο δυνατά σε μέσο όρο δύναμης κ έμειναν απεξω) και έχουν μείνει μ@κ@κες με Jiren και Goku; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενταξει επος το σημερινο.Το animation παρα πολυ δυνατο,το soundtrack το ιδιο και κυριως το ολο "ψησιμο" στην μαχη με την περιγραφη του Whis μεχρι που εκανε το μπαμ.

Ο Whis σε ολη την διαρκεια ηταν ο μονος που εβλεπε για που το πηγαινε ο Goku.Ο Beerus δεν θεωρω οτι νευριασε στο τελος.Για εμενα εδειξε ενα αισθημα θαυμασμου και ταυτοχρονα ζηλιας.

Σε καθε περιπτωση win win,περιμενουμε το επομενο.

Επεξ/σία από nemesiskp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι όπως το πάνε, στο επόμενο level που θα πιάσει ο Goku δεν θα έχει ποτέ animation. Απλά θα τους δείχνει να στέκονται και που και που θα έχει καμιά εκρηξούλα.

oh wait...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτά τα κοντινά στην μάπα του Beerus από μπροστά που είναι σχεδιασμένος σαν bulldog αντί για γάτα, μόνο εμένα πείραξαν; :P

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Αυτά τα κοντινά στην μάπα του Beerus από μπροστά που είναι σχεδιασμένος σαν bulldog αντί για γάτα, μόνο εμένα πείραξαν; :P

οχι. οταν ανεφερα τα κοντινα πλανα στο προηγουμενο ποστ μου, το close up της μαπας του σκεφτομουν. :D

εντωμεταξυ, πλακα εχει να μας πουν στο τελος, οτι το τουρνουα εγινε μονο και μονο για να φτασουν τον Goku στα ορια του για να γινει UI, ωστε να προσφερει αφθονο θεαμα στους Zemo.

6 ώρες πριν, solidsnake222 είπε

Μάπα το καρπούζι, re used animation από παλιά επεισόδια έβαλαν οι τύποι και τον whis-vegeta να μας κάνουν τους παρουσιαστές λες και βλέπαμε ποδοσφαιρικό αγώνα.

Θα το πω όσο και με πονάει...

Καλά κάνει και παίρνει break(?) μήπως ξαναγυρίσουν με κανονική παραγωγή γιατί έτσι που είναι τώρα δεν βλέπετε.

α, ωστε πραγματι ξαναχρησιμοποιησαν προηγουμενο υλικο. γιατι κατι τετοιο παρατηρησα και εγω αλλα σκεφτομουν nah, they wouldnt, would they?

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, KilliK είπε

οχι. οταν ανεφερα τα κοντινα πλανα στο προηγουμενο ποστ μου, το close up της μαπας του σκεφτομουν. :D

εντωμεταξυ, πλακα εχει να μας πουν στο τελος, οτι το τουρνουα εγινε μονο και μονο για να φτασουν τον Goku στα ορια του για να γινει UI, ωστε να προσφερει αφθονο θεαμα στους Zemo.

α, ωστε πραγματι ξαναχρησιμοποιησαν προηγουμενο υλικο. γιατι κατι τετοιο παρατηρησα και εγω αλλα σκεφτομουν nah, they wouldnt, would they?

Yep πήραν animation από το opening, το 109 και το kamehameha προς την kefla 

Ντροπή στα τελευταία επεισόδια να βλέπουμε τέτοια

 

Επεξ/σία από solidsnake222
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό επεισόδιο το είδα πρωί πρωί. Πάντως είμαστε στο 130 επεισόδιο έχουν γίνει ωραίες μαχες κτλ αλλά σαν τη σκηνή του goku που γίνεται πρώτη φορά super sayan η τη σκηνή της γροθιάς του gohan σε cell η το fusion vegeta goku έναντι Majin buu δεν είναι. Τότε έλεγε ο vegeta it's over 9000 και έλεγες wow. Τώρα πρέπει να είμαστε στο 1 τρις και λες οκ κάτι κάνει. Μακάρι να βγάλουν το πρώτο DragonBall που ειναι μικρός ο goku όπως το Z σε HD υπότιτλοι κτλ γιατί με την SD ποιότητα και τους χάλια ελληνικούς υπότιτλους δεν βλέπετε. 

Οι 25+ θα θυμάστε που περιμέναμε να έρθει ΣΚ να δούμε DragonBall στον ant1 στις 11. 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, Βασίλης_29 είπε

Εμ φίλέ, με τέτοιο animation και πράγματα που έδειξαν, λογικό να κρατήσει 2 εβδομάδες το επεισόδιο, θέλει να πέσει τρελή δουλειά για να βγει τέτοιο πράγμα......

Περιμένω να το ξαναδώ όλο άλλη μια όταν το ανεβάσουν κανονικά.

το μισο επεισοδιο ηταν reused animations του παγκου και πραγματικα αχρηστο narating λες και ειμαστε καθηστερια που χρειαζομαστε οδηγιες για να δουμε whats obvious. thank you cpt obvious thank you. ... omg goku is powering up , omg jiren is so strong , suuuupa suuuupa suuupa suuupa sugoi!!! sugoi! omfg jiren got hit! OWARIDA... pls. yes he is finally doing it. is he? yes. he is tempering the shitstorm of the super maiga taiga jinyan of the angels of gods of the destructive sentient being basically yeah he mastered it. 

 

p.s

πως ακριβως μας λενε οι κουριριν/τιεν/μπαρμπαχελωνοτζινις κτλ τι γινεται αφου ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΝ? φουλ απογοητευση του να περιμενεις 2 εβδομαδες για αυτο το μετριοχαλο.

Επεξ/σία από omghi2u
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Metaksas είπε

Μόνο σε μένα φαίνεται ο Jiren να μοιάζει με τον Majin buu σε στεροειδή στο επόμενο preview; :-P

nope. το προσεξα και εγω. λες να εχει καμια σχεση με τον Βuu? μακρινος ξαδερφος; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, KilliK είπε

nope. το προσεξα και εγω. λες να εχει καμια σχεση με τον Βuu? μακρινος ξαδερφος; :D

λες να εκανε σοκολατα κανεναν God of Destruction και να εγινε ετσι?!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...