Προς το περιεχόμενο

Black Friday


Screamer-hg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έφαγα ένα πρώτο άκυρο με debit εθνικής

 

Αν ξέρει κάποιος, στην εθνική λέει  a b vasilopoylos αντί για antonis vasilopoylos που γράφουν οι άλλες κάρτες, στο amazon τη περνάω με το πρώτο όπως ακριβός το γράφει η κάρτα;

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει ακόμα αλλά επειδή πριν λίγο χρησιμοποίησα debit mastercard της εθνικής για να κλείσω εισιτήρια τη δέχτηκε όταν έβαλα ολόκληρο το μικρό μου όνομα κι όχι τα αρχικά που γράφει στην κάρτα. ANTONIS VASILOPOULOS δηλαδή

 

(συνονόματος! :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν σε ενδιαφέρει ακόμα αλλά επειδή πριν λίγο χρησιμοποίησα debit mastercard της εθνικής για να κλείσω εισιτήρια τη δέχτηκε όταν έβαλα ολόκληρο το μικρό μου όνομα κι όχι τα αρχικά που γράφει στην κάρτα. ANTONIS VASILOPOULOS δηλαδή

 

(συνονόματος! :P )

 

Τελικά ανακάλυψα ότι και εμένα τη δέχτηκε

 

Το μπέρδεμα ήταν πως έσπασε η παραγγελία σε δύο, το ένα πληρώθηκε κανονικά με την εθνική και το άλλο δεν έχει αποσταλεί ακόμη.

Το email δεν ξέρω αν στάλθηκε για τη παραγγελία που δεν έχει αποσταλεί ή για αυτή που στείλανε η οποία πληρώθηκε κανονικά σε δεύτερη απόπειρα τους μετά το email

 

Σημασία έχει πως το πρόβλημα ήταν της στιγμής και cc όσα αφορά το amazon τέλος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον στα lidl γίνεται για είδη πρώτης ανάγκης,όχι για μια τηλεόραση.

Ας βαλουν και εδω μια τηλεοραση σε πραγματικη μεγαλη εκπτωση και θα δεις τρελες ουρες...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...