Προς το περιεχόμενο

Χονδρικό Εμπόριο Κινητών Τηλεφώνων


stefant24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους σας παιδιά !!!!!

 

Επειδή είχα πολύ καιρό την περιέργεια να ψάξω να βρω πως κάποια άτομα πουλάνε κινητά τηλέφωνα τελευταίας τεχνολογίας σφραγισμένα ελληνικά και συγκεκριμένα από που τα αγοράζουν και πόσο . Με κίνητρο την περιέργεια βρήκα κάποιες εταιρίες - ας τις ονομάσουμε έτσι - και δεν ξέρω αν επιτρέπεται από τους ρυθμιστές και διαχειριστές να τους δημοσιοποιήσω . Δια αυτού του λόγου όποιος ενδιαφέρεται αρχικά μου στέλνει μήνυμα και μαθαίνει . Οι εταιρίες που βρήκα δεν είναι μαιμού αφού σε μια από αυτές πήγα ο ίδιος αυτοπροσώπως .

 

Όταν πάρω το σήμα θα το κοινοποιήσω σε όλους στο θέμα αυτό .

 

ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΣΟΙ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισης για την οποια καλυτερη τιμη πρεπει να παρεις και ποσοτητα;

To  mustshop εμαφανιστηκε τωρα τελευται στο skroutz με την χαμηλοτερη τιμη σε πολλα κινητα!

Πηρα ενα τηλεφωνο για να κανω παραγγελια και η συμπεριφορα ηταν τελειως αντιεπαγγελματικη! 

Καταρχας σηκωσε το τηλ ενα μεσηλικας και ο οποιος ειχε την "εταιρια" και δν ειχε κανενα αλλο ατομο το οποιο μπορουσα να μιλησω ηταν δλδ αυτος η εταιρια!

Μιλουσε αποτομα ,καπως μαγκιορικα και δν ηξερε στην κυριολεξια την τυφλα του απο κινητα!

Στην ερωτηση μου αμα τα κινητα ειναι ευρωπαικα και εγω εγγυηση μου ειπε "παρτο και θα δεις" απαντωντας εγω δν γινεται να δωσω τοσα λεφτα χωρις να ειμαι σιγουρος μ λεει εε τοτε μν το περνεις και πανε στον γερμανο σου και αγορασε το 300 ευρω πανω!

Προφανως και το εκλεισα και δν ξανασχοληθηκα!

Τι εγινε τι παιχτικε δεν ξερω προφανως ειχε τα νευρα του ο κυριως αλλα ετσι δν διευθηνεις μαγαζι και ποσο μαλλον χωρις να εχεις ιδεα για τα προιωντα που πουλας

 

Ηταν πριν 3 μηνες περιπου και τον πηρα γτ ενδιαφερομουν για ενα G4 που τοτε το ειχε 40 ευρω κατω απο το πλασικο και 65 απο δεματινο απο ολα τα καταστηματα του skroutz και ηταν και το δερματινο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Συγγνωμη απο τα site που παρεθεσες κοιταξα τυχαια το Note 4 στο οποιο στο δευτερο κοστιζει 50 ευρω πανω απο το πιο φθηνο του Σκρουτζ.

Το Νοte Edge στο πρωτο κοστιζει οσο στο φθηνοτερο του Σκρουτζ (και παρεμπιπτοντως δεν υπαρχει και διαθεσιμο). 

 

Αρα δεν ειναι χονδρεμποροι αφου θα επρεπε εξ ορισμου να πουλανε πολυ φθηνοτερα απο τη λιανικη (αν παρουμε ως δεδομενα τα καταστηματα στο σκρουτζ). Αρα δεν καταλαβαινω τι εννοεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!!!

 

Με την σημερινή έρευνα που έκανα βρήκα τα εξής :

 

 

1)COMMUNICATION EXCLUSIVE COMMEX ΕΕ

2108839571

ΗΡΑΚΛΕΙΤΟΥ 97-99, 15238 ΧΑΛΑΝΔΡΙ

 

2)GLOBALSAT AE

2102856740

ΘΕΣΗ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟ ΚΑΤΩ ΧΑΡΒΑΤΙ ΟΔΟΥ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ 21, 15351 ΠΑΛΛΗΝΗ

 

3)C T I COMMUNICATIONS TELECOM INTERNATIONAL

2102116323

ΑΕΤΟΡΑΧΗΣ 10, 11146 ΓΑΛΑΤΣΙ

 

4)FASTCON Π ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΗΤΗΣ 3-5, 14565 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

6944595009

 

5)COEUS

2109225621

ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52Α, 19002 ΠΑΙΑΝΙΑ

 

Δραστηριότητα των προηγουμένων: 

ΧΟΝΔΡΙΚΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΤΟΥΣ
 
ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΡΤΗΣΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως θα παρεις απο χονδρεμπορο συσκευη ως ιδιωτης?

Ωραία ερώτηση μόλις βρω χρόνο θα πάρω τηλέφωνο , μία από αυτές τις εταιρείες που ανάρτησα , τηλέφωνο να μάθω περισσότερα. Εάν στο εν τω μεταξύ βρεθεί κάποιος που να γνωρίζει ή και να ήρθε σε επικοινωνία με μία από αυτές τις εταιρείες θέτοντας την παραπάνω ερώτηση ας μας τι γίνεται 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραία ερώτηση μόλις βρω χρόνο θα πάρω τηλέφωνο , μία από αυτές τις εταιρείες που ανάρτησα , τηλέφωνο να μάθω περισσότερα. Εάν στο εν τω μεταξύ βρεθεί κάποιος που να γνωρίζει ή και να ήρθε σε επικοινωνία με μία από αυτές τις εταιρείες θέτοντας την παραπάνω ερώτηση ας μας τι γίνεται 

Σου λεω απο πριν πως αποκλειω να μπορεσεις να παρεις σε τιμη χονδρικης. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...