Προς το περιεχόμενο

Χονδρικό Εμπόριο Κινητών Τηλεφώνων


stefant24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα ήθελα να ρωτήσω για χονδρική πώληση από την infoquest για iphone πχ ένα iPhone έχει ας πούμε 1200€ λιανική τιμή αν φέρνω χονδρική μέσω της infoquest πχ σε τι κόστος θα μου το δίνουν πχ 400€ ένα παράδειγμα φέρνω και τι κέρδος περίπου θα έχω . Περιμένω κάποια απάντηση όποιος γνωρίζει γιατί σκοπεύω να ανοίξω κατάστημα με πώληση κινητών τηλεφώνων 

Επεξ/σία από raganer-001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, raganer-001 είπε

Θα ήθελα να ρωτήσω για χονδρική πώληση από την infoquest για iphone πχ ένα iPhone έχει ας πούμε 1200€ λιανική τιμή αν φέρνω χονδρική μέσω της infoquest πχ σε τι κόστος θα μου το δίνουν πχ 400€ ένα παράδειγμα φέρνω και τι κέρδος περίπου θα έχω . Περιμένω κάποια απάντηση όποιος γνωρίζει γιατί σκοπεύω να ανοίξω κατάστημα με πώληση κινητών τηλεφώνων 

Σε iphone ειδικά αποκλείεται τέτοια τιμή χονδρικής... Δουλεύω σε κατάστημα σε οποίο πουλάμε και κινητά και το κέρδος είναι μηδαμινό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Kag1ante είπε

Σε iphone ειδικά αποκλείεται τέτοια τιμή χονδρικής... Δουλεύω σε κατάστημα σε οποίο πουλάμε και κινητά και το κέρδος είναι μηδαμινό..

Ένα παράδειγμα έφερα άρα δεν συμφέρει και τόσο από ότι κατάλαβα να ασχοληθώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, raganer-001 είπε

Ένα παράδειγμα έφερα άρα δεν συμφέρει και τόσο από ότι κατάλαβα να ασχοληθώ 

Κάτι άλλο έχω ακούσει και για την novistar γενικά ψάχνω προμηθευτή είτε Ελλάδα είτε εξωτερικό για χονδρική πώληση να κάνω εισαγωγή και από Ευρώπη ακόμα αν γνωρίζει κάποιος και μπορεί να με βοηθήσει 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...