Προς το περιεχόμενο

μεταχειρισμενο αμαξι γερμανια


gfdagfghadf124321543

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια

ειμαι εδω και καποιους μηνες γερμανια και ψαχνω για αμαξι δυστυχως ειμαι τουβλο για αμαξια και δεν χαμπαριαζω σχεδον τιποτα και ειπα να μου προτεινετε εσεις καποιο

budget μεχρι 4,500 ευρω τα του αμαξιου το θελω για 40 κμ την ημερα ,αξιοπιστο (οσο γινεται τουλαχιστον)

και προπαντος οικονομικο  :-)

να και 2 που ειδα απο ενα σιτε τι λετε γιαυτα η ειναι πολλων χιλιομετρων?

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=217930439&zipcode=9&scopeId=C&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&makeModelVariant1.makeId=11000&pageNumber=1#

 

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=217408633&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=DE&zipcode=9&scopeId=C&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&makeModelVariant1.makeId=24100&pageNumber=1

 

παρακαλω πειτε γνωμες, προτινεται μου καποιο αμαξι, diesel θα το προτιμουσα  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^ Με το budget που διαθέτει? Χλωμό

Επίσης τα αυτοκίνητα στη Γερμανία φορτώνονται με χιλιόμετρα πολύ πιο εύκολα από εδώ και υπό άλλες συνθήκες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως φιλε μου για 50.000 χιλιαδες χιλιομετρα δεν γινεται να βρω με τοσα λεφτα ....τι λετε για το Honda καλο? η τα τιναζει οπου ναναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τοτε ας μην παρει κανενα απο αυτα και ας προσπαθησει να μαζεψει και αλλα χρηματα εκτως αν δεν εχεις προβλημα με συνεργια. Ενταξυ και εγω το 50.000 το ειπα πιο πολυ ας το πουμε για την λεξη αξιοπιστο. Βεβαια δεν ξερω και που κοιταζει για αγορες αλλα δεν το θεωρω αδυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δε βλέπεις κάτι σε focus 2005 κ μετά με κάτω από 100.000 χλμ; Στα 5.000 από Ελλάδα να το δεις με την ησυχία σου και το αμάξι είναι σκυλί

 

Γεια σας παιδια

ειμαι εδω και καποιους μηνες γερμανια και ψαχνω για αμαξι δυστυχως ειμαι τουβλο για αμαξια και δεν χαμπαριαζω σχεδον τιποτα και ειπα να μου προτεινετε εσεις καποιο

budget μεχρι 4,500 ευρω τα του αμαξιου το θελω για 40 κμ την ημερα ,αξιοπιστο (οσο γινεται τουλαχιστον)

και προπαντος οικονομικο  :-)

να και 2 που ειδα απο ενα σιτε τι λετε γιαυτα η ειναι πολλων χιλιομετρων?

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=217930439&zipcode=9&scopeId=C&ambitCountry=DE&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&fuels=DIESEL&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&makeModelVariant1.makeId=11000&pageNumber=1#

 

 

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=217408633&fuels=DIESEL&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&ambitCountry=DE&zipcode=9&scopeId=C&isSearchRequest=true&minFirstRegistrationDate=2004-01-01&makeModelVariant1.makeId=24100&pageNumber=1

 

παρακαλω πειτε γνωμες, προτινεται μου καποιο αμαξι, diesel θα το προτιμουσα  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα απολα σας ευχαριστω για την βοηθα που μου δινεται!!!

πηγα πριν λιγο σε μια μαντρα (τουρκου) ειχε ford focus 2007 diesel 170 χιλιαδες χιλιομετρα 4000ε να το χτυπησω?


παιδες πολυ ωραια τα γολφακια αλλα μενω Bayern(regensburg) και δυστυχως αυτα που βαλατε ειναι πολυ βορεια.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα απολα σας ευχαριστω για την βοηθα που μου δινεται!!!

πηγα πριν λιγο σε μια μαντρα (τουρκου) ειχε ford focus 2006 diesel 170 χιλιαδες χιλιομετρα 4000ε να το χτυπησω?

παιδες πολυ ωραια τα γολφακια αλλα μενω Bayern(regensburg) και δυστυχως αυτα που βαλατε ειναι πολυ βορεια.....

παρε τραινο και πηγαινε δες τα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...