Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 3, Μεταλλικό, φθηνό και με αναγνώστη δακτυλικού αποτυπώματος


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από τη στιγμή που έχει δύο υποδοχές sim υπάρχει μεγάλη πιθανότητα η μία να γίνεται sd όπως σε πολλές περιπτώσεις και απλά να χάθηκε στη μετάφραση

Για εμένα αν η οπίσθια κάμερα είναι επώνυμη και η μπαταρία όντως είναι 4000 μιλάμε ότι η 3/32 έκδοση θα πουλήσει σαν ζεστό ψωμί και όχι άδικα πιστεύω.

Από τους "μεγάλους" η μόνη εταιρία που προσφέρει όντως πιο ποιοτικά χαρακτηριστικά σε λογικές τιμές είναι η LG οι υπόλοιποι κοιμούνται κανονικά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια αυτα τα κινητα με το SAR πως τα πανε, γιατι ειναι ενα θεμα που με απασχολει.Κατεχω το S4 Mini το οποιο εχει αρκετα χαμηλο SAR και θελω να το αλλαξω καποια στιγμη, αλλα με κινητα τυπου xiaomi (χωρις να το λεω απαξιωτικα) δεν ξερω τι παιζει.Βγαινουν επισημα στοιχεια απο Ευρωπη η Αμερικη? Σε τι τιμες κυμαινεται?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι στο κοστος αυτο δε γινεται και amoled θεωρω

 

πιστεύω πως για το συγκεκριμένο κινητό πολλοί θα πλήρωναν +30€ με 50€ ώστε να αποκτήσουν μια έκδοση με AMOLED οθόνη. (εννοείτε πως για τα  χρήματα που το δίνει η εταιρία είναι παραπάνω από καλό το κινητό αλλά περιμένω πολύ καιρό να βγάλει κάτι τέτοιο με μια AMOLED οθόνη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω πως τα 32 giga χωρητικότητα είναι υπεραρκετα....αν θες επιπλέον χώρο βαζεις otg κουμπωνεις και ενα υsb stick και εισαι κομπλε....μεγάλο προσον η 4000 μπαταρία....αν δουλεύει σωστά θα μιλαμε για 6-7 ώρες οθόνης....συν gorilla glas?συν 3giga μνήμη?και 170-180 ευρώ???σοβαρα μιλαμε?ή ποιότητα της xiaomi με μεταλικό σασί σε αυτή τη τιμή?εχω ήδη βάλει αγγελία να σπρωξω το note 2 μου

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε μου μόνιμο καλώδιο,ειπα εγω κάτι τέτοιο???αν θες να κάνεις ένα ταξίδι εχεις τιγκαρει τα 32 γκιγκα σου με φωτογραφίες κουμπωνεις ένα στικ με ταινιες και εισαι κομπλε....ασε που είναι άκυρο να μιλαμε εν έτη 2015 για χωρητικότητες με όλα τα cloud που υπάρχουν...εγω πχ εχω 17 giga dropbox....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φιλε μου μόνιμο καλώδιο,ειπα εγω κάτι τέτοιο???αν θες να κάνεις ένα ταξίδι εχεις τιγκαρει τα 32 γκιγκα σου με φωτογραφίες κουμπωνεις ένα στικ με ταινιες και εισαι κομπλε....ασε που είναι άκυρο να μιλαμε εν έτη 2015 για χωρητικότητες με όλα τα cloud που υπάρχουν...εγω πχ εχω 17 giga dropbox....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δεν ξέρω κατά πόσο είναι σχετικό με τη συγκεκριμένη συσκευή αλλά έχοντας χρησιμοποιήσει ένα xiaomi (redmi 2, 2/16) δεν είναι και να πετάς τη σκούφια σου. Ναι μεν τίμιο για τα χρήματά του αλλά υπήρχαν θεματάκια και οι developers δυστυχώς στα update δεν ασχολούνταν ιδιαίτερα με αυτά. Το δε miaoui (πώς το λένε τέλος πάντων) ναι μεν εύχρηστο και καλαίσθητο αλλά δεσμεύει και πολλή μνήμη. Από αυτονομία μπαταρίας πάντως έσκιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...