Προς το περιεχόμενο

που μπορώ να γεμίσω μελάνια για εκτυπωτή???


metatron

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έχω έναν EPSON C42S και θέλω να γεμίσω τα μελάνια του...

ξέρει κανεις κανένα φτηνό και καλό μαγαζί να τα γεμίσω?

αν είναι δυνατόν να μου δόσετε και ακριβή διεύθυνση!!!

ευχαριστώ προκαταβολίκά!!!

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα "μηδενιστήρι",σβήσε τις ώρες,θα έχεις αρκετό μελάνι για 15-20 ΠΛΗΡΗ εξώφυλλα και μετά τον γεμίζεις,αφού τον ξαναμηδενίσεις.

 

Εγώ βρίσκω(T036,T037) απέναντι από το Πλαίσιο(Στουρνάρη) το ένα και Σολωμού 4 το άλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά χαρά,

Υπάρχει ένα μαγαζί που γεμίζει μελάνια στην Αθήνα,στην οδό Στουρνάρη(παλιά Στουρνάρα).Δεν θυμάμαι αριθμό αλλα ψηλά απέναντι απο το Πλαίσιο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
se poia perioxh se endiaferei? Xerw enan pou einai sto Halandri. Alla autos poulaei eneseis pou ta gemizeis ta melania.! An se endiaferei pes mou na psaksw na vrw thn dieuthinsh tou.

 

 

epeidi menw sto halandri mipws ksereis pou einia??me endiaferei

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφέρεται , στην Πάτρα , στην οδό Φιλοποίμενος , μεταξύ Κανακάρη και Κορίνθου είναι ένα βιβλιοπωλείο που κάνει αυτή τη δουλειά...

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mandragora phga se ayto to magazi (persi to kalokairi) kai epeidh den poulage mhdenisthri gia ton epson c42s mou anagasthka na agorasw ena gemisma to opoio den krathse oute gia 30selides ektypwsh :( ase pou ektypwne kai 8ola.

 

to exeis dokimasei gia allo ektypwth kai leitourgouse kanonika me ta melania?

 

vasika to megalytero la8os htan h epilogh aytou tou ektypwth (htan o pio fthnos alla kai o pio mapa apoti apodeix8hke o atimos) alla ti na kaneis..

 

metatron esy eisai eyxaristhmenos me ayto ton ektypwth?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα, μια φορά έχει χρειαστεί να γεμίσω εγώ και ήταν μια χαρά....Ακόμα για τον παμπάλαιο canon που έχω ;)

Και 1-2 φίλοι έχουν γεμίσει εκεί χωρίς πρόβλημα...πάντως ο τυπάς που έχει το βιβλιοπωλείο σου λέει ότι αν κάτι δεν πάει καλά , μπορείς να ζητήσεις επιστροφή χρημάτων.

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...