Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες και specs για το επερχόμενο Huawei Mate 8


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα το mate 7, δύσκολα να πάρω άλλη σειρά, και το καινούριο mate δείχνει εξίσου τέλειο, κάποια στιγμή στο μέλλον θα το τσιμπησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο σερβις για πειτε εμπειριες , βασικα μονο η σαμσουνγκ και λιγο η lg εχουν σερβις εδω καλο .. αλλα για πειτε η χουαουει τι φιαχνει?? επισης ποιοτητα κλησης και τετοια??γενικα εμπειρια?

 

Να πω την αλήθεια όσα huawei έχω πάρει ειναι αγορά από Κίνα και ποτέ δεν χρειάστηκε το παραμικρό για σερβις. Για Ελλάδα πάντως είναι στην αρβατο το σερβις της huawei.Ποιότητα κλήσης,wifi από τα καλύτερα (και πίστεψε με έχουν περάσει πολλά κινητά από τα χέρια μου)

Όσο για το mate 8 πάλι σε έξοδα μας βλέπω να μπαίνουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάρα πολύ όμορφο. το σερβις στην Ελλάδα πρέπει να το έχει αυτή η εταιρεία που το έχει το 90% των φιρμών κινητών.εκτός από lg, samsung, η sony εκτός από την ακατανόμαστη εταιρεία έχει και μία άλλη που είναι πολύ καλλίτερη.

να ξέραμε λίγα παραπάνω για την τεχνολογία της οθόνης; 

αυτό το 2,5d τί είναι ρε παιδιά; υποδεέστερο του 3 ας πούμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο σερβις για πειτε εμπειριες , βασικα μονο η σαμσουνγκ και λιγο η lg εχουν σερβις εδω καλο .. αλλα για πειτε η χουαουει τι φιαχνει?? επισης ποιοτητα κλησης και τετοια??γενικα εμπειρια?

ενα θα σου πω.... το SERVICE της είναι το ίδιο με αυτό της sony και της htc και λέγεται arvato................................... (για να καταλάβεις αρκετά άτομα δεν αγοράζουν sony και htc στην Ελλάδα για αυτόν τον λόγο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και επαυξάνω.. Στα 5.5 και θα έκανε πάρτι. Βέβαια θα έχει στη γκάμα και ένα G8..υποδέεστερο αλλά τίμιο και για εμένα ταμαμ

Το G8 το πηρα χθες και πιστεψε με, δεν ειναι απλα "τιμιο"!Εχω να πω τα καλυτερα απο εμφανιση, ποιοτητα και λειτουργια. Και αλλη μια φορα μπραβο στην HUAWEI...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...