Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft παρουσίασε το νέο Nokia 230, ένα feature phone με μεγάλη μπαταρία και καλή κάμερα για selfies


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλα site λενε για 1400 μπαταρια. Εδω λετε για 1600 και στο https://blogs.windows.com/devices/2015/11/25/welcome-the-new-nokia-230-and-nokia-230-dual-sim/λεει 1200

 

Παίρνουμε τις ακραίες τιμές και τις προσθέτουμε.

1600+1200=2800

Διαιρούμε το αποτέλεσμα με το 2.

2800/2=1400

Αυτή θα είναι η μπαταρία. :P :P :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αναρωτιέμαι αν θα βάλει ποτέ αυτόματη εστίαση στις κάμερες τις η ΝΟΚΙΑ...

 

Ας είναι 2άρα η κάμερα αλλά να έχει αυτόματη εστίαση αλλιώς να το βράσω το φλας...

 

Όσο για το sar αν είναι πάνω από 0.6 που έχουν τα μισά samsung και ειδικά αν χτυπάει κανένα sar 1.2 τότε να το χαίρεται η ΝΟΚΙΑ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίρνει Skype θα είναι μια χαρά μητεροκινητό! Έχουν ένα θέμα οι μανάδες με τα touchscreen ως γνωστόν.

 

Η μάνα μου θέλει skype και ράδιο με ανοιχτή ακρόαση. (χωρίς να έχεις τα ακουστικά συνδεδεμένα).  Αν είναι έτσι μια χαρά θα το βολευτεί αυτό.

 

Της δώσανε με ανανέωση ένα huawai y600 και μου το έφερε στο κεφάλι.  Τόσο πρόβλημα είναι για τις εταιρίες να δίνουν και κάποιο feature phone για κάποιους που δεν θέλουν touch screen;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίρνει Skype θα είναι μια χαρά μητεροκινητό! Έχουν ένα θέμα οι μανάδες με τα touchscreen ως γνωστόν.

εγώ της πήρα lumia 540 στα 55 και την έχει καταβρεί πάντως :P 

ωραίο κινητάκι αλλά θέλει [email protected] mpixels και ας μην είχε μπροστινή κάμερα η ας είχε 0.3mp σιγα το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εχω 13-15 χρονια περιπου ν'αγορασω κινητο ισως να το παρω αν η μπαταρια του κραταει καμια εβδομαδα ή 5-6 μερες.

Ωραιο φαινεται παντως.

Αυτά τα 15 χρόνια τι κάνεις;! Δεν χρησιμοποιείς καθόλου κινητό ή χρησιμοποιείς κάποιο πολύ παλιό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Επειδη εχω 13-15 χρονια περιπου ν'αγορασω κινητο ισως να το παρω αν η μπαταρια του κραταει καμια εβδομαδα ή 5-6 μερες.

Ωραιο φαινεται παντως.

Μάλλον πρόκειται για τον "αναποφάσιστο αγοραστή" ;-)

(για όσους θυμούνται στην ΕΤ3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...