Προς το περιεχόμενο

Επιλογη αυτοκινητου


dmpatanis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φιλοι μου.Εχω ενα tiguan 1.4 και θελω να το δωσω για να παρω καποια χρηματα αλλα να αγορασω ενα αλλο το οποιο να χωραει την οικογενεια μου(εγω η γυναικα μου και 2 παιδια 4ετων) και προτειμω 4χ4.Δηλαδη θελω κατι μεχτι 10000 το πολυ.

Απο οτι ειδα μονο 2.000cc εχουν χαμηλη τιμη.Κανενα RAV4 του 07' και μετα ή grand vitara το 08' και μετα αλλα με προβληματιζουν τα τελη και ο φορος πολυτελειας.

Τι προτεινεται??

Qasqai φιλε....το 2000cc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SUV και οικογένεια; Τα SUV, κατά καιρούς έχουν βγει πολλοί και τα έχουν κράξει λόγω γεωμετρίας και τύπου "σασί" όπου έχουν.  Με άλλα λόγια το μεγάλο και το άγριο δεν είναι πάντα τόσο ασφαλές, όσο φαίνεται στο μάτι. Για παράδειγμα: Isuzu D-Max το γνωστό αγροτικό, οροφή και πόρτα από χαρτί, το Qasqai το ίδιο, γενικώς έχεις ένα αρκετά καλό αμάξι. Γνώμη μου; κράτα το. Αλλιώς πάρε κάποιο επιβατικό και όχι SUV, από άποψη ασφάλειας και μόνο.

 

 

 

Τώρα για αυτούς που θα διαφωνήσουν, να διαφωνήσουν βάση οικονομικού. Μή μου συγκρίνει κανείς μια Mecredes G Class, με κανένα fiat panda.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SUV και οικογένεια; Τα SUV, κατά καιρούς έχουν βγει πολλοί και τα έχουν κράξει λόγω γεωμετρίας και τύπου "σασί" όπου έχουν.  Με άλλα λόγια το μεγάλο και το άγριο δεν είναι πάντα τόσο ασφαλές, όσο φαίνεται στο μάτι. Για παράδειγμα: Isuzu D-Max το γνωστό αγροτικό, οροφή και πόρτα από χαρτί, το Qasqai το ίδιο, γενικώς έχεις ένα αρκετά καλό αμάξι. Γνώμη μου; κράτα το. Αλλιώς πάρε κάποιο επιβατικό και όχι SUV, από άποψη ασφάλειας και μόνο.

 

 

 

Τώρα για αυτούς που θα διαφωνήσουν, να διαφωνήσουν βάση οικονομικού. Μή μου συγκρίνει κανείς μια Mecredes G Class, με κανένα fiat panda.

 

Όταν διαβάζω τέτοια πόστ,δέν θέλω νά απαντήσω γιατί προσβάλλω εαυτόν καί αλλήλους.Στοιχειώδης σοβαρότης,όταν γράφουμε δημόσια,είναι θεμιτή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...