Προς το περιεχόμενο

Καλο εστιατοριο στην Θεσσαλονική για πρόταση γάμου


kisto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για την "Συμφωνία" στην Ερμού τι λέτε ;
Είχα πάει για αλλαγή χρόνου εκεί. Κυριλε ηταν,ειχε ξερωγω για πρωτοχρονιατικο πιατο ελαφι μ δαμασκηνα κλπ. Βεβαια δεν εχει θεα γτ ειναι ψηλα , αλλα ηταν ωραιο σαν χωρος. (Επισης το kitchen bar ειναι στο Λιμάνι, οχο στα Λαδάδικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑ ωραιο το la place mignonne. και Γαλλικο εστιατοριο..(θελει να παμε κ Γαλλια καποια στιγμή..) :) ενταξει θα παρω ενα ταξακι, απο τιμες τι λεει ;;

Το la place mignonne έχει καλές σχετικά τιμές γύρω στο 50-60 εξαρτάται με το τι θα πιεις.

Το clochard είναι πιο πάνω αλλά έχει εξαιρετικά μενού και είναι όσο να πεις από τοπ της πόλης.

Την έχεις σίγουρη ρε ή θα τα πίνεις μόνος μετά; Γιατί αν είναι να τα πίνεις το la place mignonne έχει γαματο μπαρμαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος σου ο μπάρμαν;

Ούτε το όνομα του δε ξέρω, απλά κάνει γαματα cocktails και με εντυπωσιακό τρόπο και ξέρει τη δουλειά του. Δλδ αν του ζητήσεις κάτι με κάποια γεύση ή κάτι να ταιριάζει με αυτό το πιάτο θα το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κιτσεν μπαρ μη πας. θα σε σπασουν τα νευρα οι αγενεις σερβιτοροι.

γιατι δε πας tgi fridays? αν γουσταρεις και χαβαλε, ενημερωσε τα παιδια εκει και θα κανουν προγραμμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Ευχαριστώ πολυ για την βοήθεια!! :):) :) λιγο καθυστερημένα! τελικά ενω είχα κανει κρατησει στο clochard στη συνεχεια.. σκεφτηκα να το κανω πιο προτοτυπο Ετσι εκλεισα με την παρεα μου σε ενα escape room στον Πειραια το οποιο είχε και ως θεμα το διαμάντι το οποιο το επρεπε να βρει η ομαδα... στη θεση του διαμαντιού υπήρχε το μονόπετρο!! (το στορυ ελεγε πως ενας Γάλλος προσπαθησε απ την αφρική να διοχετεύση στη Γαλλία ενα μεγάλο διαμαντι και ετσι το εκρυψε στο δωματιο κ επρεπε να λύσουμε ολους τους γρίφους για να το βρούμε) Η κοπελιά μου στο τελευταίο γρίφο που ήταν να ξεκλειδώσει το πορτακι που περιείχε το διαμαντι  βρήκε το μονόπετρο και της λεω θα με παντρευτείς  και μου λεγε αντε σταματα να με πειράζεις  νομιζε πως της κάνω πλακα (όπως συνηθως) χεχε!! :)

 

Τελος στην Θεσσαλονική περάσαμε τελεια! :) πολυ καλο το ξενοδοχείο Olympia! :) και η Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα της πολης!! Χαιρετίσματα Καρντάσιδες!! :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...