Προς το περιεχόμενο

Από το 2018 οι συσκευές iPhone θα διαθέτουν οθόνες OLED


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω iPhone 6 το πουλάω και θα πάρω επιτέλους Samsung galaxy s6 edge plus

 

Τέλος με τα iPhone δεν αξίζουν τελικά

Quote for emphasis on the username

Τέρμα αυθόρμητο ποστ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω την εντύπωση αν πάνε σε oled τελικά, θα εισάγουν ένα νέο τύπο oled που θα έχει κάποια συγγένεια με τις τωρινές oled αλλά προφανώς θα είναι "κάτι" νέο...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρα αμερικανακια θα βγαλουνε αφρους που θα χασουν σε κερδος.καλα να παθουνπαντος οφειλω να πω οτι και οι ips ειναι ωραιες οθονες.οτι αρεσει στο καθενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποιος που θελει να γίνει αυτή η αλλαγή ας μας πει το γιατί

 

Αν πιασεις ενα galaxy edge/plus στα χερια σου θα καταλαβεις γιατι και πως πρεπει να ειναι η οθονη ενος τηλεφωνου που στοιχιζει 600+ ευρω.. 

Καλο χρυσο το iphone, πολυ καλο τηλεφωνο αλλα σε οθονη σε σχεση με το edge plus μου οταν το πιανω στα χερια μου δειχνει μια κατηγορια κατω.

Μην αναλυσουμε τα κερδη μιας oled οθονης σε συνδυασμο με καλυτερο dpi, δοξα τω Θεω το ιντερνετ γεματο.. Περι ορεξεως βεβαια..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω και δεν με νοιάζει τί οθόνες έχουν τα iphones, αυτό που ξέρω είναι ότι ο συνδυασμός οθόνης, χρωμάτων, εικονιδίων και εφέ κύλισης είναι σχεδόν μαγικός και το συνολικό αποτέλεσμα το βρίσκω ανώτερο από οποιοδήποτε άλλο κινητό. Όχι ότι αυτός είναι λόγος για να αγόραζα ποτέ, αλλά το σωστό να λέγεται.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο γιατί θα πέσουν οι τιμές των οled, μπορεί να τις δούμε πιο γρήγορα και σε φθηνες τηλεορασεις

 

Πάντως σε 5 Samsung συσκευές με οled που πέρασαν απ τα χέρια μου καμια δεν είχε απόλυτο μαύρο σε σκοτεινό δωμάτιο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα καρτουνίστικα χρώματα μην ξεχνάς!! Βγάζω φωτό με full frame dslr σε .nef, την περνάω στο 6+ μου την δείχνει όπως και η κάμερα, την περνάω σε s6 φίλης μου το δείχνει λες και τράβηξα το vibrance slider στο τέρμα δεξιά, το πορτοκαλί είναι ποια κόκκινο κτλπ  

η οθόνη του s6 είναι η πιο ακριβής στα χρώματα από πολλα άλλα κινητά της αγοράς  και ειδικα του iphone

http://prntscr.com/97aort

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βάλει OLED θα είναι η αρχή του τέλους για την εταιρεία. Επι Jobs δεν θα έμπαινε ποτέ κάτι τέτοιο...θα τρίζουν τα κόκκαλα του μ'αυτά που συμβαίνουν...RIP Apple

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...