Προς το περιεχόμενο

αγορα μηχανης και φορολογικη δηλωση


DonViho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια. Ειμαι 20 εχω διπλωμα α2. Θα θελα να αγορασω μια μεταχειρισμενη μηχαν κατω απο 3000. Αυτο που δε γνωριζω ειναι , πρεπει να δηλωσω τη μηχανη ? Να κανω ατομικη φορολογικη δηλωση? Οποιος γνωριζει κατι παραπανω ας απαντησει . Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγοράσεις μεταχειρισμένη μηχανή, πρέπει να βάλεις στη φορολογική δήλωση που θα κάνεις το επόμενο έτος το ποσό που ξόδεψες για να την αγοράσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα.Ξέρει κανείς τι ακριβως πρέπει να γράψω στην υπεύθυνη δήλωση(1599)?Έχω συμπληρώσει τα στοιχεία μου αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς να γράψω εκτός από το ποσό?Την αιτιολογία π.χ. αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Ξέρει κανείς τι ακριβως πρέπει να γράψω στην υπεύθυνη δήλωση(1599)?Έχω συμπληρώσει τα στοιχεία μου αλλά δεν ξέρω τι ακριβώς να γράψω εκτός από το ποσό?Την αιτιολογία π.χ. αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου?

αφου μοτοσυκλετα θα παρεις γιατι να γραψεις αγορα μεταχειρισμενου αυτοκινητου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ελεύθερο το κείμενο. Πχ την τάδε ημερομηνία αγόρασα από τον τάδε την τάδε μοτοσυκλέτα με αριθμό κυκλοφορίας τάδε αντί του τάδε ποσού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου μοτοσυκλετα θα παρεις γιατι να γραψεις αγορα μεταχειρισμενου αυτοκινητου?

 

Μηχανή θέλει να πάρει ο TS.

Είναι ελεύθερο το κείμενο. Πχ την τάδε ημερομηνία αγόρασα από τον τάδε την τάδε μοτοσυκλέτα με αριθμό κυκλοφορίας τάδε αντί του τάδε ποσού.

Κατάλαβα ,απλά κάποια στοιχεία και το ποσό.Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...