Προς το περιεχόμενο

CyberGhost VPN - άδεια 1 έτος (free) from Chip.de[ΤΕΛΟΣ]


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιος dobro,μετα απο σκαλωματα στο activate δουλεψε εν τελει και ηταν για εξαμηνο,τουλαχιστον το δικο μου key.

πράγματι, αρκετές προσπάθειες για να περάσει. 12 μήνες. Το γράφει όμως 12/5/16. Ίσως σε μπέρδεψε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν είναι το premium αλλά από το τίποτα μια χαρά :)

 

Σου δίνει πρόσβαση σε premium servers από Γερμανία, ΗΠΑ, Ρουμανία, Τσεχία και Ολλανδία

 

Νοτ δατ μπαντ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ, μια μικρή ερώτηση, αν χρησιμοποιήσω το vpn σε ένα παιχνίδι-πλατφόρμα, μπορούν να με βρουν μονο την ώρα που το χρησιμοποιώ ή μπορούν να δουν και αν το έχω χρησιμοποιήσει παλαιότερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα πρόβλημα από εδώ σε όλα ( μια χαρά κλειδάκι για 1 χρόνο) , κατά τα λοιπά αυτό το vpn είναι αρκετά εύκολο καλή περίπτωση για όσους δεν έχουν κάτι!

Τhanks dobro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το  ενεργοποίησα και εγώ εύκολα και γρήγορα από τον chrome. Εγώ δεν έχω καταλάβει όμως το που είναι χρήσιμο για έναν απλό χρήστη του διαδικτύου ή του υπολογιστή :P

Ευχαριστώ βέβαια τον dobro που ξετρυπώνει τρομερές προσφορές :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ το φίλο dobro,σαν simulated country με πάει συνεχώς στο usa και μπλοκάρει σελίδες.

Καμιά ιδέα;

 

Όταν λες "μπλοκάρει σελίδες"; Μπορείς να επιλέξεις μια από τις χώρες που αναγράφω παραπάνω και να σε πετάει πάντα εκεί (εφόσον δεν είναι τιγκαρισμένες οι IP).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τελικα καταφερα και το εκανα activate, ηθελα vpn για να βαλω netflix μολις παρω καινουρια tv, δεν ξερω εαν αυτο θα κανει την δουλεια αλλα θα το ψαξω. Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερωτικά, αυτή η 'ειδική' έκδοση από το chip.de δίνει τα παρακάτω features:

 

Unlimited data volume included
     No bandwidth limitation
     Access to servers in Germany, USA, Romania, Czech Republic and the Netherlands
     Additional protection for mobile devices with apps for iOS and Android, or PPTP, L2TP and IPSec
     Guaranteed availability without delays
     Includes Premium Support
     Premium Support Included
     1 unit
     ad Blocking
     Remove viruses and malicious software
     data Compression
     Prevent online tracking
     force HTTPS
     Premium rate

 

Δεν είναι ακριβώς το 'premium', οπότε μάλλον δεν έχει όλες τις χώρες (όπως πχ UK), αλλά και πάλι είναι πολύ καλύτερο από το free.

 

Thanks Dobro :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοίγω νέο τόπικ, μια μικρή ερώτηση, αν χρησιμοποιήσω το vpn σε ένα παιχνίδι-πλατφόρμα, μπορούν να με βρουν μονο την ώρα που το χρησιμοποιώ ή μπορούν να δουν και αν το έχω χρησιμοποιήσει παλαιότερα?

 

Υπαρχουν vpn που δεν κρατανε logs, το cyberghost δεν ειναι ενα απο αυτα. Οποτε απο την στιγμη που το ανοιγεις οτι κανεις καταγραφεται στην εταιρια, αλλα οι υπολοιποι (πχ ο isp σου) δεν βλεπουν τι κανεις στο internet.

 

Το  ενεργοποίησα και εγώ εύκολα και γρήγορα από τον chrome. Εγώ δεν έχω καταλάβει όμως το που είναι χρήσιμο για έναν απλό χρήστη του διαδικτύου ή του υπολογιστή :P

Ευχαριστώ βέβαια τον dobro που ξετρυπώνει τρομερές προσφορές :-D

 

ειναι χρησιμο μονο αν σε νοιαζει αν σε παρακολουθει καποιος και σε τι ιστοσελιδες μπαινεις. αν ψιλοχεστηκες, δεν το χρειαζεσαι. Επισης ειναι και ενα ειδος προστασιας απο cyberattacks, αλλα να μου πεις ποιος να σου κανει cyberattack.

 

Και εγω τελικα καταφερα και το εκανα activate, ηθελα vpn για να βαλω netflix μολις παρω καινουρια tv, δεν ξερω εαν αυτο θα κανει την δουλεια αλλα θα το ψαξω. Ευχαριστω πολυ για την ενημερωση!

 

Πρεπει να μπεις μεσω united states, αλλα και ενα proxy θα εκανε την δουλεια νομιζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...